× Pohněme s tím. Společně!

Hlaváč: Slušná politika má smysl

7. 11. 2016

Je krátce po volbách, tedy ideální čas napsat jeden povolební komentář. Začnu ale trochu odzadu. Zhruba měsíc před volbami jsme založili ve Starém Plzenci novou místní organizaci TOP 09. Teď je po volbách, které dopadly jak dopadly a všichni, kteří TOPku volíme, jsme si přáli lepší výsledek - o tom není pochyb. Možná si někdo myslíte, že si teď musím rvát vlasy a říkat si, jestli by nebylo lepší působit na městě v nějakém nezávislém sdružení, ale je to právě naopak.

Jsem rád členem TOPky, která samozřejmě není dokonalá a bez chyb, ale koneckonců dokonalá ani být nemůže, protože ji tvoří lidé a každý z nás má své lepší i horší stránky. S někým si v TOPce rozumím více, s někým méně, ale je to pro mě v současnosti jediná strana, která si drží ideály, s nimiž se můžu ztotožnit. Je to proevropská strana s důrazem na svobodu jedince a lidská práva, prosazující odpovědné a transparentní hospodaření (ať už na úrovni státu, krajů nebo měst). Je to strana nepopulistická, která nenabízí líbivá řešení jen proto, že to momentálně lidé chtějí slyšet a to i s vědomím, že se jí to ve volbách nemusí zrovna vyplatit. Mohl bych pokračovat, jelikož těch témat je nespočet, ale zůstaňme u těchto hlavních - to jsou pro mě důvody, proč se nemusím za své členství v této straně ani trochu stydět a proč si vážím řady osobností, které jsou v TOPce také.

Z výsledků voleb se nehroutím, protože slušná politika má smysl. Ostatně v Plzenci volby nedopadly vůbec špatně. Kdyby to dopadlo jako v Plzenci, TOPka by získala bezmála 10%, kandidáta do senátu bychom jen o kousek neměli ve druhém kole a hlavně dopadlo skvěle referendum o výstavbě supermarketu, které jsme podporovali. To je pro mě pozitivní a věřím, že když se budeme snažit, tak ty příští volby dopadnou o dost lépe.

Kdyby vás zajímalo, co v Plzenci budeme dělat, dejte nám lajk:https://www.facebook.com/top09plzenec/

Miroslav Hlaváč, předseda MO TOP 09 Starý Plzenec

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Miroslav Hlaváč

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PLZEŇSKÝ KRAJ

Prešovská 201/4
301 00 Plzeň

info@plz.top09.cz
telefon: +420 602377809

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Eva Šafránková

eva.safrankova@top09.cz

telefon: +420 602377809

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme