Vánoční svařák s Jaroslavem Lobkowiczem

21. 12. 2009
Poslední adventní neděli uspořádala TOP 09 Plzeňského kraje v Solní ulici v Plzni akci nazvanou „Vánoční svařák s Jaroslavem Lobkowiczem". Během mrazivého odpoledne si Plzeňané mohli nad horkým svařákem popovídat jak s lídrem TOP 09 za Plzeňský kraj Jaroslavem Lobkowiczem tak s nově zvoleným místopředsedou TOP 09 Markem Ženíškem. Ti jim i v nepříznivém počasí přišli popřát klidné Vánoce a hodně zdraví do nového roku. Pro všechny příchozí měl tým TOP 09 připravený také malý svazek jmelí a papírové vánoční dekorace v podobě vánočních stromečků, které udělaly radost hlavně dětem.

I když svařené víno kolemjdoucí zahřálo a jejich dotazy na oba čelní představitele TOP 09 Plzeňského kraje nebraly konce, mnozí si udělali čas a i v předvánočním shonu zavítali přímo do kavárny Salé, kde měli možnost se osobně setkat s nedávno zvoleným předsednictvem organizací TOP 09 Plzeňského kraje. Na jejich dotazy zde byli připraveni odpovídat například Ondřej Ženíšek, předseda Regionální organizace TOP 09 Plzeňsko, či místopředsedové krajského výboru TOP 09 Jan Fluxa, Tomáš Jílek a Martin Kříž. Nejen na ulici, ale i v kavárně tak po celé odpoledne až do podvečerních hodin panovala vynikající uvolněná předvánoční atmosféra. „Věřím, že se dnešní akce stane tradicí a opět se setkáme v předvánočním čase příští rok“ nechal se slyšet lídr TOP 09 Jaroslav Lobkowicz.
V Plzni dne 21. 12. 2009

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme