Niedermayer: Opustit EU by bylo jako vyměnit novou škodovku za žigulíka

11. 5. 2018

Poslanec Evropského parlamentu Luděk Niedermayer na pozvání mládežnické organizace TOP tým Plzeň ve čtvrtek zavítal na návštěvu do Plzeňského kraje. Během dne si stihl prohlédnout unikátní environmentální centrum v obci Krsy, setkat se se členy TOP 09 a v podvečer pohovořit o možných dopadech Czexitu.

Návštěvu v kraji europoslanec zahájil společným setkáním se zástupci TOP týmu Plzeň a plzeňské TOP 09. Poté zavítal do obce Krsy na severním Plzeňsku, kde si prohlédl místní environmentální centrum a hovořil o ekologických výzvách jako je třídění odpadu nebo kontaminace vodních zdrojů. Odpoledne ho pak čekalo setkání se členy TOP 09 Plzeňského kraje a svou návštěvu zakončil veřejnou debatou Ekonomové o Czexitu, která se konala v kulturním centru Moving Station. Na té společně s emeritním děkanem Ekonomické fakulty Západočeské univerzity Milošem Novým hovořil o možných dopadech vystoupení České republiky z Evropské unie.

"Členství v EU nám přináší prosperitu a možnost ovlivnit budoucnost naší části světa. Czexitem bychom o všechno přišli. Opuštění EU by poškodilo životy všech našich lidí. Je to, jako byste vyměnili novou škodovku za rezavého žigulíka. A to nemluvím o tom nejdůležitějším – hodnotách, které EU přináší. Úkolem nás všech je přesvědčovat lidi ve svém okolí, že vystoupení z Evropské unie není dobrým řešením," uvedl na debatě v Plzni europoslanec Luděk Niedermayer.

Eva Šafránková, krajská manažerka TOP 09

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Luděk Niedermayer, Miloš Nový

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme