Klatovskou TOP 09 nově povede Milan Vyskočil

4. 3. 2021

Regionální organizace TOP 09 Klatovsko a Domažlicko si zvolila nové vedení. Povede ji nově manažer šumavských hotelů Milan Vyskočil. Ve středu o tom rozhodli delegáti sněmu, který se z důvodu aktuální situace poprvé konal prostřednictvím videokonference. Místopředsedy regionální organizace byli zvoleni Markéta Bučoková a Karel Smola.

 

„Chci vnést do TOP 09 na Klatovsku a Domažlicku nový elán a energii. Chci oslovit nové členy, s chutí měnit věci a přispět tak k rekonstrukci naší zpustošené země, kterou po sobě zanechá Andrej Babiš. Tento chaos bude muset dát někdo pořádku a chci, aby se mladí energičtí lidé z našeho regionu na této obnově podíleli. Pracuji v hotelnictví a turistickém ruchu na Šumavě, i zde vidím mnoho věcí, které se dají dělat jinak a lépe. Klíčem jsou šikovní lidé, kterých tu máme hodně a které potřebujeme udržet a dát jim příležitosti, aby neodcházeli do zahraničí. Za klíčové považuji letošní volby do Poslanecké sněmovny a komunální volby v roce 2022, uděláme maximum, abychom uspěli,“ uvedl nově zvolený předseda regionální organizace TOP 09 Milan Vyskočil, který zároveň kandiduje za TOP 09 na koaliční kandidátce SPOLU ve volbách do PSP ČR.

 

Milan Vyskočil se narodil v roce 1988 v Sušici, celý život však žije v Klatovech. Vystudoval nejprve Střední hotelovou školu v Mariánských Lázních, následně pak Fakultu mezinárodních vztahů ZČU v Plzni a Vysokou hotelovou školu v Praze. Zkušenosti s politikou získal nejprve v Poslanecké sněmovně PČR, další čtyři roky pracoval v Evropském parlamentu a dva roky vedl největší mládežnickou politickou organizaci v ČR Mladí konzervativci. Od srpna 2019 pracuje jako manažer největších šumavských hotelů v Železné Rudě. V roce 2020 se rozhodl vstoupit do TOP 09. Mezi jeho koníčky patří horské kolo, běžky, lyže, APREski a tenis. Miluje Šumavu, působí zde v několika spolcích, věnuje se veřejným projektům a pořádá nejrůznější společenské akce.

 

„Neméně důležité budou již zmiňované komunální volby v roce 2022, naším cílem je získat důstojné zastoupení ve všech okresních i menších městech a obcích. Jsem připravený využít všech dosavadních životních, odborných i politických zkušeností,“ dodává Milan Vyskočil, který bude nově zastávat také funkci předsedy místní organizace TOP 09 v Klatovech.

 

Ve výboru regionální organizace ještě usednou Roman Vaněk a Max Blanck. Včerejšího sněmu se jako host zúčastnil též náměstek hejtmanky Plzeňského kraje a člen krajského předsednictva TOP 09 Marek Ženíšek.

  

 Eva Šafránková, krajská manažerka TOP 09 Plzeňský kraj

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme