Koalice pro Pardubice vyzvala k bilaterálním jednáním

Koalice pro Pardubice chce jednat se všemi subjekty kromě komunistů. Paní Senátorka Horská se rozhodla nekumulovat funkce.

11. 10. 2018

„Pokračujeme v zahájených jednáních s vítězem voleb na půdorysu dosavadní radniční koalice,“ informuje Ludmila Ministrová, lídryně této kandidátky zvolená do Zastupitelstva města Pardubic. Zároveň Koalice pro Pardubice vyzvala k bilaterálním jednáním všechny zvolené subjekty, aby jejich zástupci projednali programy jednotlivých stran a jejich možné průniky a také názory na zásadní otázky ve směřování města, doplnila Ministrová.

Senátorka Miluše Horská, která se stala skokanem komunálních voleb, se rozhodla nekumulovat další funkce.  „Velmi si vážím důvěry občanů, kteří mě svými hlasy posunuli z 16. místa kandidátky na místo třetí, čímž jsem získala mandát v zastupitelstvu.  Po delším zvažování a posuzování svých časových možností jsem se nakonec rozhodla nekumulovat dvě zodpovědné politické funkce a pozice v zastupitelstvu města jsem se vzdala.  Věřím, že důvěru ve mne kladenou vrátím voličům v co nejlepší práci senátorky.“

Na místo zastupitele města se tedy posune náhradník z kandidátky Koalice pro Pardubice, lékař Vít Ulrych (KDU-ČSL)

Ondřej Müller, krajský manažer TOP 09

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme