Narodil jsem se v Chrudimi 15.srpna 1984. Od té doby je Chrudim mým domovem. V Chrudimi jsem vystudoval Střední průmyslovou školu strojnickou Chrudim. Poté jsem studoval na Univerzitě Pardubice – Dopravní fakultu Jana Pernera v oboru Technologie a řízení dopravy, kterou jsem v loňském roce úspěšně dokončil. Svoji diplomovou práci jsem měl na téma Stanovení kritické dopravní infrastruktury v Pardubickém kraji a týkala se tedy i tohoto města. Bohužel jsem dospěl k závěru, že i v mém rodném měste je několik problému, které se týkají dopravy a které je potřeba řešit. A proto se chci osobně angažovat v komunální politice a pomoci tyto problémy vyřešit.

 

K mým zálibám patří jednoznačně sport a to především královna sportu – atletika. S atletikoou jsem začínal zde v Chrudimi, kde jsem závodil za místní družstvo AFK Chrudim ve 2.lize. Později jsem přestoupil do Hvězdy SKP Pardubice, kde jsem až do dnes a kde úspěšně běhám extraligu za A tým. Mou hlavní disciplínou je běh na 800m, kde je potřeba rychlost a vytrvalost a to jsou i moje přední vlastnosti v mém v životě, snažím se vždy jednat rychle a správně. Pokaždé to samozřejmě nejde a je potřeba trpělivost  a vytrvalost, aby člověk mohl dosáhnout stanovených cílů. Dále hraji stolní tenis za KST Linea Chrudim, kde občas vypomáhám i s trenérskou činností mládeže.

 

Jsem svobodný a nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany. Jsem mladý a plný nápadů, kterými bych chtěl pomoci našemu krásnému městu, aby bylo ještě hezčí a klidnější pro náš život a životy našich dětí, kde bychom mohli všichni žít v klidu, harmonii a plné spokojenosti. Mým životním krédem je: „ Kdo nemá cíl, nemůže trefit.“ Není důležité vyhrát,ale zúčastnit se.

 

Tomáš Netolický