× Pohněme s tím. Společně!

Pilař: Chci zlepšit komunikaci strany

Projev Michala Pilaře před zvolením do předsednictva TOP 09

9. 12. 2019

Vážené delegátky, vážení delegáti,

Jsem v naší straně 7 let a jako její člen pomáhám s kampaněmi a marketingem na všech úrovních, pracuji v orgánech strany a odborných komisích. Jsem zakládající člen krajského TOP týmu a jako krajský předseda Pardubického kraje se snažím oživit fungování kraje, pořádat akce pro členy i veřejnost a podporuji spolupráci s TOPAZ.

Nabízím svoji práci v konkrétní oblasti - kandiduji do predsednictva proto, abych zlepšil komunikaci se členskou základnou, odborníky a vedením strany. Zefektivním využívání nástrojů a služeb, které potřebujeme pro to, abychom naše nápady dokázali rozvinout v zajímavé vize a program, který osloví naše voliče. Není to mé nové téma - snažím se v těchto oblastech pracovat dlouhodobě, například o komisích jsem mluvil na sněmu již před 2 lety a věřím, že s vaší podporou se po sněmu společně pustíme do změn, které zjednoduší práci na programu a komunikaci se členy. To je potřeba řešit v předsednictvu na plný úvazek.

Zajistím, aby každý člen mohl navrhovat změny a podněty s jistotou, že mu vždy někdo odpoví a případně nápad rozvine ve změnu programu nebo směřování strany, aniž bychom museli psát na několik míst.

Platíme za nástroje a služby, které nepotřebujeme, ale chybí nám kvalitní nástroj pro komunikaci, který doplní funkce zastarávajícího my.topu a zlepší naši pozici moderní demokratické strany, která bude snadněji nalézat  další témata pro naše voliče.

Především jde ale o rozdělení úkolů a kompetencí, aby každý věděl, co se od něj očekává a zabralo mu to minimum času. Změnami procesů a prací s informacemi se zabývám déle, než jsem členem strany.

Nebojím se převzít odpovědnost a naplno pracovat pro návrat strany na vrchol. A tím myslím jak blížící se krajské volby, tak volby do parlamentu a náš návrat do středopravicové, nepopulistcké vlády. Budu rád za váš hlas. Děkuji za pozornost a těším se na další spolupráci.

Michal Pilař, nově zvolený člen předsednictva TOP 09

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Michal Pilař

Michal Pilař

Krajský předseda TOP 09
Michal Pilař
michal.pilar@top09.cz
tel.: 774656179

Ondřej Müller

Krajský manažer TOP 09
Ondřej Müller
ondrej.muller@top09.cz
tel.: 604229303

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PARDUBICKÝ KRAJ

Sladkovského 433
530 02 Pardubice

info@pce.top09.cz
telefon: +420 604229303

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Ondřej Müller

ondrej.muller@top09.cz

telefon: +420 604229303

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme