× Pohněme s tím. Společně!

TOP 09 odstartovala kontaktní kampaň

11. 9. 2017

Diskuse, písně, bohoslužba i turistické výšlapy budou součástí kontaktní kampaně, kterou právě odstartovala TOP 09 v Moravskoslezském kraji. Do všech jeho koutů se kandidáti rozjedou pod heslem „Zdravá společnost“, za jejíž nezbytné předpoklady považují svobodu a demokracii.

„Zdravá je společnost, která žije v demokracii s přehlednými zákony, má přístup ke kvalitnímu vzdělání, v jejích rukou zůstává co nejvíce vydělaných peněz, a obklopuje ji zdravé životní prostředí,“ vysvětluje motto kontaktní kampaně lídr kandidátky TOP 09 v Moravskoslezském kraji Hebert Pavera.

Setkávat se s voliči a vysvětlovat své postoje a program budou kandidáti TOP 09 v Moravskoslezském kraji nejen na ulicích, náměstích a návsích, ale třeba i při výstupu na Pustevny. Do Moravskoslezských Beskyd se v sobotu 30. září vydají spolu se stranickými kolegy ze Zlínského kraje. Sportovněji založené voliče chtějí kandidáti TOP 09 oslovit i v závěru kampaně, kdy poslední neděli před volbami plánují výstup na Lysou Horu.

Kontaktní kampaň bude doprovázet angažovaný básník a písničkář Ziggy. Ambicí jeho písní je nejen bavit publikum, ale také varovat před riziky ohrožujícími demokracii.  Za zachování demokracie se moravskoslezští kandidáti pomodlí ve čtvrtek 28. září v 11. hodin na mši v kostele na Cvilíně, kam zvou své příznivce.

„Naší prioritou jsou co nejkvalitnější služby státu ve prospěch občanů a co nejmenší byrokracie. Její omezení nakonec prospěje všem, i když mezi prvními by to pocítili podnikatelé,“ dodává poslanec a starosta Bolatic Herbert Pavera. Za recept na omezení byrokratických překážek považuje zavedení jednoho inkasního a kontrolního místa. Svobodnější nakládání s vlastními penězi má zaměstnavatelům i zaměstnancům umožnit snížení odvodů na sociální pojištění. „Jsem přesvědčen, že fungující národní hospodářství musí být postaveno na jednoduchých pravidlech, vytvářejících stabilní a přátelské podnikatelské prostředí a jednodušší a pružnější pracovní trh,“ říká ekonom, rektor Slezské univerzity Pavel Tuleja, který kandiduje na třetím místě.

Svědectvím o zdravé společnosti je však i to, jak se chová ke svým zranitelnějším příslušníkům, poznamenává student sociální péče Adam Kratochvíl, který kandiduje na čtvrtém místě. „Důležitá je pro nás podpora lidí s postižením, a nejen ekonomická pomoc, která nikdy nebude dostatečná. Chceme podporovat zaměstnanost lidí s postižením, bydlení a sociální služby pro ně,“ říká Adam Kratochvíl, který je sám upoután na invalidní vozík.

Volební program TOP 09 je nejen ambiciózní, ale především není populistický. „Je postaven na reálných bodech. Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit,“ zdůraznila dvojka kandidátky Michaela Roubíčková.

Kalendář akcí najdete na krajském webu TOP 09, stejně jako seznam kandidátů a volební program TOP 09.

Marcela Masná- krajská manažerka TOP 09 Moravskoslezský kraj, asistentka poslance H. Pavery

Kontakt: Marcela Masná, e-mail: marcela.masna@top09.cz, tel: 00420/737209730

Herbert Pavera, starosta@bolatice.cz

ŠTÍTKY

Volby:
2017 poslanecká sněmovna - Moravskoslezský
Osobnosti:
Adam Kratochvíl, Herbert Pavera, Michaela Roubíčková, Pavel Tuleja

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Zámecká 488/20
702 00 Ostrava

info@msl.top09.cz
telefon: +420 725219199

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Markéta Čuříková

Marketa.Curikova@top09.cz

telefon: +420 725219199

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme