Vaněk: Představujeme první desítku kandidátů koaliční kandidátky TOP 09 a STAN s podporou KOA a VPM Cheb do krajských voleb

15. 9. 2020
Dne 28.07.2020 jsem podali prostřednictvím krajské manažerky Petry Vaněk ( volební zmocněnec) kandidátku do krajských voleb, na které je 45 kandidátů a 5 náhradníků. Tito kandidáti se zcela jistě mohou pyšnit mnoha vlastnostmi schopných a zkušených lidí, kteří dokázali, že umí tvrdě pracovat a táhnout za jeden provaz. Jsou to srdcaři a rváči a my jsme moc rádi, že jsou s námi a kopou za lepší Karlovarský kraj. Pojďme si představit naši první desítku!
Lídr a kandidát na hejtmana je Petr Kulhánek, manažer a ex-primátor Karlových Varů, dvojka Šabiňák Robert Pisár, ředitel sokolovské Pomoc v nouzi, ops a na trojce najdete starostu Chebu Antonín Jalovec.
Na čtvrtém místě je Petr Zahradníček, krajský zastupitel, novinář a hudebník z Lokte na pátém starosta Františkových Lázní Jan Kuchař, na šestém historik a karlovarský patriot Jiří Klsák.
Štastná sedmička patří profesoru Miroslav Plevný, který se chystá zabojovat za ten náš západ i v senátních volbách, a přidat se tak k senátorům Starostové a nezávislí • STAN, jakými jsou Jan Horník - senátor z Božího Daru (osmička), nebo Miroslav Balatka - senátor (devíka). Naší první desítku uzavírá oblíbený starosta Plesné Petr Schaller.
Celou naši kandidátku si můžete prohlédnout tady: https://www.letospodstan.cz/lide/
Tak nám držte palce a přijďte v říjnu k volbám. Už máme dost bylo slibů, které nikam nevedou. Pojďme se do toho opřít a dělat to pořádně! Náš kraj si zaslouží lepší budoucnost!
Děkujeme!

Petra Vaněk, krajská manažerka TOP 09 v Karlovarském kraji

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme