Založení první místní organizace

23. 12. 2009 | 00:00
V předvánočním čase, přesněji v úterý 22. prosince 2009 byl svolán historicky první ustanovující sněm místní organizace TOP 09 KOHOUTOVICE.
Sněmu se zúčastnilo jedenáct členů strany, mezi nimi i zástupci regionálního výboru Brno-město a zástupci krajského výboru Jihomoravského kraje. Mezi čestnými hosty byli kohoutovičtí patrioti a zároveň sympatizanti TOP 09, ředitelka zahraniční společnosti paní Blanka Nerudová a olympijský reprezentant v triatlonu Filip Ospalý.
Za předsedu místní organizace strany TOP 09 byl zvolen Dalimil Ospalý, za místopředsedu Jan Krejča a členy výboru se rovněž stali Jaroslav Kalousek a Miloš Dvořák.
Nově zvolený předseda místní organizace TOP 09 KOHOUTOVICE Dalimil Ospalý řekl závěrem: „Politika nemůže být alfou a omegou našeho života. Naše přirozené priority - děti, rodiny, přátelé a vykonávané profese však můžou být ohroženy v základech, pokud se vysokým osobním nasazením každého z nás nepokusíme v roce 2010 zabránit prohlubování dosavadního politického marastu, který se promítá neblahou měrou do celé společnosti. Je nejvyšší čas začít ihned přirozenou cestou jako jeden TOP TEAM šířit pozitivní poselství značky TOP 09 mezi spoluobčany v brněnských městských částech Kohoutovicích, Jundrově i Bosonohách, které naše organizace zastřešuje".
Předseda regionálního výboru Brno-město Jan Levíček prohlásil „Je pro nás velkou ctí a symbolikou, že vznikla první místní organizace TOP 09 v Jihomoravském kraji a možná i v celé České republice již v roce 2009 v regionu Brno-město."
Místopředseda krajského výboru Jaroslav Kacer poděkoval zvolenému předsedovi místní organizace a všem členům za dosavadní vynikající práci a popřál jim hodně úspěchů a vytrvalosti v následujícím volebním roce.
Galerie