× Pohněme s tím. Společně!

Jak dopadnou volby?

26. 9. 2020

No, to nikdo neví. Důležitější přece je, co to přinese pro lidi na Znojemsku. Před osmnácti lety jsme tady v prvním kole (což se nestává) poslali do Senátu Vladimíra Železného. Bezesporu silnou osobnost. Bylo to na nic. Letos jsou ty volby jiné. Poprvé se tu shodlo šest stran, že chtějí kandidáta, který dokáže najít společné řešení. Jsem hrdý na svou nominaci, protože to říká voličům něco dopředu - umím najít cestu. A mám výsledky.

Kandidují bezesporu silné osobnosti. Starostové, lékaři a další. Ale přinesli nám něco, když se dostali do Senátu? V politice potřebujete většinu. Podporu a spolupráci. A my tady nepotřebujeme dalších šest let čtení výmluv, že to nejde. Máme tu velké problémy - dopravu včetně pořád neřešeného obchvatu Znojma. Spoustě lidí hrozí, že přijde o práci v Rakousku kvůli Covidu. Potřebujeme v Praze, ale i v Brně ukázat, že nejsme “někde daleko na Moravě”. To nezajistí žádná bílá košile na plakátu. Schopnost přesvědčit a odhodlání, že to má smysl je jedna věc - druhá je to, že najdete spojence.

Nikdo neví, jak dopadnou volby, protože spousta lidí přemýšlí, zda tam vůbec mají jít. Vláda hnutí ANO a ČSSD nedělala špatná rozhodnutí, ona nedělala žádná! Protože se bála o své preference, místa, platy a moc. Draze za to platíme. Penězi a možná i životy. Chci do Senátu, protože vím, že se musí občas říct nepopulární věci. A pokud jste stejně naštvaní jako já, tak je nejvyšší čas k těm volbám jít. Rozhodnout. 

P.S. Nebojte se jít volit - ve volebních místnostech nebývají fronty, možnost nákazy tam bude výrazně menší než při pátečním nákupu v obchoďáku. Rozestupy, roušky a rychle tam a rychle ven.

Tomáš Třetina

starosta Moravského Krumlova a kandidát do Senátu

ŠTÍTKY

Volby:
2020 senát - 54 - Znojmo: Tomáš Třetina

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Vojanova 2471/2b
615 00 Brno

info@jmk.top09.cz
telefon: +420 519790321

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Andrea Lukáčová

Andrea.Lukacova@top09.cz

telefon: +420 732550932

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme