× Staňte se našimi členy!

Trambová: Oblíbená plovárna dostane sociální zařízení i terasu

1. 2. 2016

Rekonstrukce plovárny u sv. Václava bude pokračovat II. etapou. Rada města Písek schválila zadání veřejné zakázky.

„I. etapa rekonstrukce plovárny se uskutečnila v roce 2015. Zahrnovala přestavbu brouzdaliště a jeho okolí, součástí stavby bylo také vytvoření nového zdroje vody, vodovodní a kanalizační rozvody inženýrských sítí a zprovoznění nové bazénové technologie. Ještě před sezónou dojde ve II. etapě na výměnu poškozených povrchových a izolačních vrstev terasy, výměnu zábradlí a vestavbu sociálního zařízení,“ přiblížila rekonstrukci oblíbené městské říční plovárny radní Petra Trambová (TOP 09).

Rekonstrukce bude pokračovat i po sezóně. „V další části II. etapy čeká plovárnu demolice stávající betonové konstrukce bazénu a vybudování nového dětského nerezového koupaliště. Bazén bude navíc doplněn o bezpečnou vodní atrakci pro děti a nově bude řešen přístup z pláže, brodítko a sprchy. Projekt počítá i s rozšířením plochy pro ležení a s novou skluzavkou do bazénu. Na řece přibude pontonové molo,“ doplnila některé z dalších plánů radní.

Práce začnou už brzy. „Zahájení stavebních prací první části II. etapy předpokládáme v dubnu letošního roku, dokončení v květnu. Plovárna tak bude připravena na sezónu. Předpokládané finanční náklady činí 2 800 000 korun bez DPH. Hlavním hodnotícím kritériem bude cena,“ dodává místostarosta města Josef Knot (TOP 09).

Jiří Kuchař
předseda regionálního výboru Písek

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Josef Knot, Petra Trambová

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme