Tábor 4. prosince 2009:  V pátek  4. 12. 2009 v 17 hodin, se v Divadle Oskara Nedbala v Táboře uskutečnil Koncert pro Jižní Čechy. Součástí koncertu bylo vyhlášení TOP 09 nejkrásnějších míst jižních Čech, která jsou výsledkem ankety, jejímž garantem byl kandidát za TOP 09 Karel Tureček a kterou prezentoval na svých webových stránkách www.karelturecek.cz.


Karel Tureček k tomu řekl: „Jsem rodák z jižních Čech, v jižních Čechách celý život bydlím a jsem jejich velkým patriotem. Nápad uspořádat anketu o TOP 09 nejkrásnějších míst jižních Čech vznikl spontánně. Chtěl jsem v první chvíli jen podnítit lidi, aby se na svých letních a podzimních cestách do tohoto regionu podívali na místa, která si podle mne pozornost zaslouží. Jsem velmi rád, že tato myšlenka kolegy z TOP 09 zaujala a že ji podpořili. Jsem rád, že slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne za účasti předních osobností TOP 09 a budeme tak mít šanci připravit občanům jižních Čech v předvánočním období trochu zábavy okořeněné bohatstvím kultury a historie našeho kraje.“


Kromě Karla Turečka ocenění předávali také leader jihočeské kandidátky TOP 09 ve volbách do poslanecké sněmovny paní Vlasta Parkanová a pan Zdeněk Bezecný. V bohatém programu koncertu vystoupili Helena Zeťová, Petr Bende, Jitka Zelenková, Jiří Zonyga, kapela Legendy se vrací, nechyběla ani klauniáda či vystoupení dětí ze Základní umělecké školy.
Kromě nejkrásnějších jihočeských míst a pamětihodností, které v anketě zaujaly, byli na  místě vylosováni také výherci z těch, kteří svým hodnocením do ankety přispěli.


Ing. Václav Matějů
předseda regionálního výboru TOP 09 okresu Tábor

Galerie
Štítky
Osobnosti: Vlasta Parkanová
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme