20. 12. 2009
Na poslední adventní neděli 20.12.2009 připravil regionální výbor TOP 09 v Písku velmi příjemnou a zdařilou akci. Na píseckém Velkém náměstí jsme se sešli u vynikajícího vánočního punče s občany a návštěvníky Města Písku. Velkým lákadlem byly krásné hrnečky, do kterých si účastnící akce mohli zakoupit zmíněný vánoční punč a hrneček pak dostali od nás jako vánoční dáreček. A nebyl to jen tak obyčejný dáreček, na fotografiích můžete posoudit sami.
Musíme velmi poděkovat personálu píseckého hotelu Biograf, kteří nám umožnili, abychom v rámci jejich prodejního stánku tuto naší akci uskutečnili. Je nutné říci, že se personál měl co ohánět, aby obsloužil všechny návštěvníky. Nové várnice s horkým punčem se nestačili ani dovážet.
Nádhernou předvánoční atmosféru dokreslilo krásné ač velmi mrazivé počasí s celodenním sluníčkem, ale teplotou – 10°C, takže je jasné, že každý se musel náležitě ohřát.
Pro návštěvníky této akce jsem měli připraveno 200 ks krásných hrnečků s logem TOP 09 a jedním s hlavních symbolů TOP 09, usměvavým Karlem Schwanzenbergem. K závěru akce jsem museli punč již nalévat do plastových kelímků. Tak byla naše akce úspěšná.
Galerie
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme