Krajská organizace

Předsednictvo TOP 09 Středočeského kraje

1.

Helena Langšádlová

předsedkyně krajské organizace
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
2.

Marian Klásek

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 201 - Benešov
3.

Nina Nováková

místopředsedkyně krajské organizace
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
4.

Pavla Hlavsová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 202 - Beroun
5.

Pavel Kárník

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 204 - Kolín
6.

Jaroslav Suk

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
7.

Jiří Vítek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

Krajský výbor TOP 09 Středočeského kraje

1.

Helena Langšádlová

předsedkyně krajské organizace
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
2.

Marian Klásek

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 201 - Benešov
3.

Nina Nováková

místopředsedkyně krajské organizace
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
4.

Pavla Hlavsová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 202 - Beroun
5.

Pavel Kárník

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 204 - Kolín
6.

Jaroslav Suk

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
7.

Jiří Vítek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
8.

Michaela Bartošková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
9.

Zdeněk Bařinka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
10.

Tomáš Czernin

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 208 - Nymburk
11.

Jiří Česal

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 212 - Rakovník
12.

Pavel Dvořák

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 201 - Benešov
13.

Roman Havelka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
14.

Radek Hondl

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 212 - Rakovník
15.

Jan Jakob

volený člen krajského výboru, krajský zastupitel
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
16.

Ondřej Jakob

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
17.

Tomáš Janák

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 209 - Praha-východ
18.

Aleš Kocourek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 206 - Mělník
19.

Lenka Kotková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 202 - Beroun
20.

Iveta Koulová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
21.

Petr Lojka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 202 - Beroun
22.

Petr Matušina

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 208 - Nymburk
23.

Zdeněk Nováček

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 205 - Kutná Hora
24.

Marcel Peter

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 206 - Mělník
25.

Miroslav Plch

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
26.

Jan Pospíšil

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 204 - Kolín
27.

Miroslav Řídký

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 204 - Kolín
28.

Pavel Schmidt

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 210 - Praha-západ
29.

Jiří Slavík

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 201 - Benešov
30.

Petr Soudek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 203 - Kladno
31.

Petr Stříbrnský

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram
32.

Jan Švácha

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 212 - Rakovník
33.

Václav Švenda

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram
34.

Radek Vystyd

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 211 - Příbram
35.

Petr Tiso

krajský zastupitel
Regionální organizace: 210 - Praha-západ

Krajská revizní komise TOP 09

1.

Josef Smrčka

předseda krajské revizní komise
Regionální organizace: 207 - Mladá Boleslav
2.

Tomáš Klinecký

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 204 - Kolín
3.

Kateřina Kotková

členka krajské revizní komise
Regionální organizace: 212 - Rakovník

Kancelář TOP 09 Středočeský kraj

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

e-mail: info@stc.top09.cz
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

Předsedkyně Krajského výboru

Mgr. Helena Langšádlová
e-mail: helena.langsadlova@top09.cz
telefon: 725 447 224

Krajský manažer

Natalie Tomková
e-mail: tomkova@top09.cz
telefon: 775 162 891

Kontakty na jednotlivé regionální organizace

Beroun: ro-beroun@stc.top09.cz
Kladno: ro-kladno@stc.top09.cz
Rakovník: ro-rakovník@stc.top09.cz
Mladá Boleslav: ro-mladaboleslav@stc.top09.cz
Mělník: ro-melnik@stc.top09.cz
Praha-východ: ro-prahavychod@stc.top09.cz
Praha-západ: ro-prahazapad@stc.top09.cz
Kolín: ro-kolin@stc.top09.cz
Kutná Hora: ro-kutnahora@stc.top09.cz
Benešov: ro-benesov@stc.top09.cz
Nymburk: ro-nymburk@stc.top09.cz
Příbram: ro-pribram@stc.top09.cz

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 STŘEDOČESKÝ KRAJ

Újezd 450/40
118 00 Praha 1

info@stc.top09.cz
telefon: +420 221890120

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Natálie Červencl Tomková

natalie.tomkova@top09.cz

telefon: +420 775162891

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme