Expertní skupiny

Expertní skupiny TOP 09 Středočeského kraje

Expertní skupina

Jméno koordinátora

E-mail

Doprava

Tomáš Klínecký

advokat@klinecky.cz

Energetika

Jan Kacíř

kacir@energon.cz

Podnikání

Radek Vystyd

radek.vystyd@stc.top09.cz

Informační technologie

Jan Vorel

jan.vorel@stc.top09.cz

Bezpečnost a korupce

Patrik Brodan

patrik.brodan@stc.top09.cz

Kultura

Roman Havelka

roman.havelka@stc.top09.cz

Občanská společnost a církve

Nina Nováková

nina.novakova@top09.cz

Samospráva a obce

Rudolfína Voleská

rudolfina88@gmail.com

Sociální politika

Rudolfína Voleská

rudolfina88@gmail.com

Sport

Petr Stříbrnský

petr@stribrnsky.cz

Vzdělání, věda, výzkum

Nina Nováková

nina.novakova@top09.cz

Zahraniční politika

Drahomír Suchánek

drahomir.suchanek@stc.top09.cz

Zdravotnictví

Petr Tiso

petr.tiso@gmail.com

Zemědělství a venkov

Radek Šágr

radek.sagr@seznam.cz

Životní prostředí

Josef Smrčka

smrcka.pepa@centrum.cz

Fiskální politika

Marián Klásek

marian.klasek@stc.top09.cz

Právo

Marek Jansta

jansta@akjamu.cz

Média

Jiří Vítek

jiri-vitek@seznam.cz

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 STŘEDOČESKÝ KRAJ

Újezd 450/40
118 00 Praha 1

info@stc.top09.cz
telefon: +420 221890120

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Natálie Červencl Tomková

natalie.tomkova@top09.cz

telefon: +420 775162891

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svoboda je nenahraditelná. Musíme ji chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme