Kandidáti koalice SPOLU na Vysočině jedou za Vámi!

22. 7. 2021
Martina Lisová (TOP 09): V posledním týdnu proběhla první zásadní část vysočinské „kontaktní kampaně“. Divné slovní spojení. Mnohem trefnější by bylo společná, milá, inspirativní, veselá i smutná setkání všech, kterým TO není jedno…
Je nás SPOLU na Vysočině dvacet, kteří jsme se rozhodli nabídnout svou službu a hledat cesty. A ještě mnohem více těch, kteří pomáhají a nejsou vidět. A právě jim patří naše obrovské poděkování, protože to oni tvoří srdce Vysočiny, která nejsou lhostejná a které bijí pro demokracii se vším, co přináší.
Díky Evě Decroix (ODS) jsme SPOLU takové pomyslné srdce Vysočiny objeli. Byl to krásný týden plný krásných míst i lidí. Budeme s Vámi moc rádi sdílet příběhy jednotlivých setkání. Potkali jsme Vás velkou spoustu, hostili jste nás v knihkupectví, pekárně, galerii, na zámcích, autobusovém terminálu, na obecních úřadech, náměstích, v kavárnách, restauracích, na hradě, v hasičárně, v klášteře, v muzeu, kulturním domě, ve škole, v klubu, v nemocnici, na biotopu, fotbalovém hřišti, v uměleckém ateliéru, u zvoničky, u rybníka, na pouti i na stavbě. Připravili jste nám spoustu zážitků, vřelých přijetí i podnětných diskuzí. Ze srdce Vám všem děkujeme!
A tak, zatímco Vít Kaňkovský (KDU-ČSL) za nás všechny bojuje ve sněmovně a za některé z nás na operačním sále, Eva Decroix já a další kandidáti ve vysočinských obcích i městech. Jsme dobrý tým!
Těšte se na další cesty SPOLU na Vysočině. My se těšíme moc!

Michael Kubík, krajský manažer TOP 09 Vysočina

Štítky