Chcete se stát členem volební komise?

3. 8. 2022

Komunální a senátní volby proběhnou ve dnech 23. a 24. září 2022 (druhé kolo senátních voleb pak 30. září a 1. října 2022) v těchto časech: pátek od 14:00 do 22:00 a v sobotu od 8:00 do 14:00.

Termín pro přihlášení do OVK je: pátek 19.8. 16:00

Náplní práce volebního komisaře je dohlížet na regulérnost průběhu voleb ve volební místnosti a sčítání volebních lístků a hlasů. Tato činnost je dle zákona honorována viz aktuální informace na stránkách ministerstva vnitra: https://www.mvcr.cz/volby/clanek/vyse-odmeny-za-vykon-funkce-clena-okrskove-volebni-komise-pri-volbach-do-poslanecke-snemovny-v-roce-2021.aspx

Hlásit se můžete do okrskových komisí, kde TOP 09 podává kandidátní listiny do komunálních a senátních voleb (na Vysočině to jsou: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Nové Město na Moravě a Velká Bíteš). Upozorňujeme, že členem okrskové komise nemůže být ten, kdo v dané obci kandiduje do zastupitelstva.

Pokud máte o tuto nabídku vy či vaši známí zájem, přihlaste se nám pomocí následujícího formuláře: https://my.top09.cz/ovk/

V případě jakýchkoliv potíží nám také můžete napsat, nebo se přihlásit na email: kubik@top09.cz 

V emailu prosím uveďte všechny níže uvedené osobní údaje, které potřebujeme proto, abychom Vás mohli nahlásit do příslušné volební komise.

jméno a příjmení

datum narození

adresu, kde jste přihlášeni k trvalému pobytu

údaj, do které okrskové komise chcete být delegováni

kontaktní telefon a email

Kvůli zpracování osobních údajů je třeba, aby se daný zájemce nahlásil vždy osobně, není tedy možné v jednom emailu nahlašovat další osoby.

Michael Kubík, krajský manažer TOP 09 Vysočina

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme