× Pohněme s tím. Společně!

Za Váš hlas nenabízíme pivo zdarma, ale práci odborníků na další 4 roky

7. 9. 2012

Z předpokládané volební účasti okolo 40% je zřejmé, že se voleb do zastupitelstva kraje hodlá zúčastnit jen malá část obyvatelstva. Usilovat o jejich hlasy se dá různými způsoby.

Občané voliči si to někdy neuvědomují, ale jejich hlas má obrovskou cenu. Když k volbám nepřijdou, nejčastěji z totálního znechucení a rozčarování z politiky, nikoho tím nevytrestají. Naopak je to cílem velkých politických stran, neboť pak mají méně práce, stojí je to méně peněz a úsilí. Hlas odevzdaný i neodevzdaný se ve stávajícím sytému počítá. A některým zvoleným lidem umožní dosáhnout vysoce honorovaného politického postavení spojeného s postavením společenským. Někteří neúspěšní, ale všeho schopní, rozeznají kdy se přiklonit na tu správnou cestu vzhůru.

První možností je být všude za všech okolností, ukazovat obličej na akcích, o které politik za celý rok ani okem nezavadí a jsou mu v podstatě jedno. Ovšem před volbami je nutno usilovat o každý hlas. A tak jsme mohli být svědky přítomnosti jednoho z adeptů na hejtmana Ústeckého kraje v průvodu homosexuálů a lesbiček v srpnové Praze. Že se v Praze do kraje nevolí? To je přeci jedno, hlavní je být viděn.

Druhou možností je účast na velkých společenských akcích a když to stranická pokladna dovolí, nabízet lidem něco zdarma. Ideální je pivo, u něj se nejlépe klábosí a rozvádí politická budoucnost kraje. Za jedno pivo v hodnotě 25,-Kč nebo i více žejdlíků jeden hlas voličů? Bezva obchod.

Třetí možnost je nejtěžší. Nebýt za každou cenu všude, nenabízet pivo v kelímku, ale mít jasnou představu a plány, co s krajem do budoucna. Publikovat, vysvětlovat, rozmlouvat, diskutovat,. Samozřejmě s těmi přemýšlivými, co o něco takového stojí, zajímají se o svůj kraj, chtějí vědět kdo a co s ním chce provádět příští čtyři roky. Za váš hlas naši práci pro vás.

 

Mgr. Petr Čech – Váš kandidát do krajských voleb

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 ÚSTECKÝ KRAJ

Hradiště 97/4
400 01 Ústí nad Labem

info@ula.top09.cz
telefon: +420 412870305

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Radka Ostřížová

radka.ostrizova@top09.cz

telefon: +420 734441761

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme