Regionální organizace TOP 09 v Moravskoslezském kraji

Setkání K. Schwarzenberga s podnikateli a členy TOP 09 v Ostravě

21. 11. 2012
Prezidentský kandidát a předseda TOP 09 K. Schwarzenberg se v pátek 16.11. v podvečer setkal v rámci své návštěvy Ostravy s podnikateli a členy krajského výboru TOP 09 Moravskoslezského kraje. Představil přítomným hlavní body svého volebního programu a odpověděl na jejich dotazy.
Číst více

KAREL SCHWARZENBERG MÍŘÍ DO OSTRAVY

14. 11. 2012
Již ve čtvrtek 15. listopadu zavítá Karel Schwarzenberg do Ostravy, kde by se měl zúčastnit koncertu Jarka Nohavici ve vítkovické hale Gong. V pátek 16. listopadu pak navštíví Vysokou školu báňskou, podnikatelský inkubátor CPIT a zúčastní se také slavnostního otevření revitalizované Dolní oblasti Vítkovic.
Číst více

Komunisti si vzali prst a hned chtějí i hlavy

27. 10. 2012
Asistent komunistického poslance a místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše soudruh Jaromír Petelík dle sdělovacích prostředků (blesk.cz, novinky.cz, idnes.cz) uveřejnil, asi v euforii z krajských voleb, na své profilu ve Facebooku, že „Je čas rozvěšet pravičáky po městech republiky, vyvlastnit násilím všechny podnikatele, do desátého kolena zabavit majetky jejich rodinám.“
Číst více

Ostravský fotbalový stadión Baníku před rekonstrukcí ?

25. 10. 2012
V těchto dnech se vedení ostravské radnice rozhoduje, zda finančně podpoří další aktivity ostravského fotbalového klubu Baník.
Číst více

TOP 09 Frýdek-Místek pomáhá těm, co to opravdu potřebují

19. 10. 2012
Dne 2.10.2012 jsme společně se SONS Frýdek-Místek (Společenství osob nevidomých a slabozrakých) navštívili výstavu dřevěných soch a plastik sochaře Jiřího Vyviala v centru VIVA Ostrava.
Číst více

Finanční ústava ohlídá i hospodaření krajů

12. 10. 2012
Vláda schválila návrh ústavního zákona o rozpočtové odpovědnosti. Finanční ústava mimo jiné stanoví maximální limit pro výši vládního dluhu a vznik Národní rozpočtové rady. TOP 09 a Starostové souhlasí a podporují tento návrh, protože zavádí principy odpovědného hospodaření také na krajích.
Číst více

Čtyři otázky pro Tomáše Papugu

18. 9. 2012
U příležitosti zahájení své oficiální volební kampaně do Senátu Parlamentu České republiky, poskytl kandidát za TOP 09 a Starostové pro Opavsko Tomáš Papuga úvodní rozhovor. Aspirant na senátní křeslo mimo jiné prozradil i v čem vidí smysl horní komory Parlamentu.
Číst více

Diagnóza senátu Tomáše Papugy

17. 9. 2012
Kandidát TOP 09 a Starostové pro senátní volby 2012 Tomáš Papuga pojal netradičně svoji předvolební kampaň, když stanovil horní komoře Parlamentu diagnózu. Senátní kandidát využil zdravotnické terminologie a tím se snaží voličům jednoduchou formou vysvětlit, v jakých oblastech se činnosti Senátu mohou zlepšit. Tomáš Papuga však hned nabízí i řešení, svůj recept na zdravý Senát.
Číst více

Kdo má moc, chce ještě více

29. 8. 2012
Velká města si zvykla na dostatek až nadbytek financí na své hospodaření, že si začala namlouvat, že jen ony mají právo takto hospodařit, i když přesně věděla, s kolika finacemi musí hodpodařit města jen o trochu menší nebo obce.
Číst více

Mozek už nasadit znovu nelze

6. 8. 2012
Né nadarmo senátor Dryml při odchodu z ČSSD nazval, kromě jiného, současné vedení ČSSD „kindermanagementem“. Toto trefné zařazení vedení ČSSD stvrdil nyní šéf ČSSD Bohuslav Sobotka, když se vyjádřil na svém profilu ve facebooku hanlivě ke starším kandidátům na presidenta s tím, že si dovede představit, jak jim při politických diskusích vypadnou zubní protézy, stejně jako jednomu pakistánskému politikovi.
Číst více
 <  1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46   > Články 411 - 420 z 458

Soubory

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme