9. 2. 2010

V úterý večer se zastavil na pivo v Brně Karel Schwarzenberg. Štamgasti Starobrněnské pivnice i náhodně příchozí měli možnost si s ním dát pivo a popovídat si.

"Pán Bůh nás stvořil se dvěma ušima a jednou hubou, abychom méně mluvili a více poslouchali, a proto jsem tady," taková byla první odpověď Karla Schwarzenberga na otázku, proč přijel do Brna.

Jako první pana knížete přivítala Anna Putnová, která svoji náklonnost ke Karlovi vyjádřila také originálním způsobem, přišla oblečená v tričku s nápisem „Milujeme Karla, holky“.

Hosté přeplněné pivnice, převážně mladí lidé, čekali u stolů, až si k nim Karel přisedne a společně si dají nějaké to pivo. Téměř všichni se dočkali a ti co štěstí neměli, se s knížetem alespoň pozdravili nebo vyfotografovali a došlo i na mnoho autogramů.

Karel Schwarzenberg diskutoval a poslouchal názory jednotlivých hostů. Každý ho zahrnul mnoho dotazy, na které kníže velmi rád odpovídal a ani jeden z nich nezůstal nezodpovězen.

Karel Schwarzenberg ocenil vynikající náladu a čas, který mohl s hosty strávit. Před půlnoci se všichni spokojeně rozešli s pocitem dobře stráveného večera.

Neformální akce s názvem „S Karlem na pivo“ se vydařila a navštívilo ji více jak 250 lidí.

Galerie
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme