10. 10. 2020

Minuty po sečtení hlasů se ve volebním štábu Tomáše Třetiny radují. Společný kandidát šesti stran dokázal, že Znojemsko si zaslouží poctivého a pracovitého senátora. I přes negativní kampaň, která byla proti němu vedená, voliči rozhodli, že slušnost a poctivost je pro ně stále důležitým faktorem.'

„Jsem vděčný každému, kdo do druhého kola došel. S velkou pokorou děkuji a chci vzkázat všem voličům jiných kandidátů, že jsem společný senátor pro všechny ze Znojemska. Ještě dnes na svém webu otevřu možnost pro odběr zpráv, které chci do regionu zasílat, najdete ji na tomto odkaze: t3.ecomailapp.cz/public/form/1-43c2cd496486bcc27217c3e790fb4088 Potřebujeme více informací o tom, co se děje, a chci s Vámi komunikovat napřímo. A o jednu věc Vás chci právě teď požádat. Buďte na sebe opatrní. Přeplněné nemocnice je to, co nám hrozí. A nikdo je nechce. Musíme teď omezit šíření viru. To je naše nejbližší mise. Chovejte se prosím odpovědně ke svému okolí,“ řekl Tomáš Třetina, nově zvolený senátor za Znojemsko.

První kroky Tomáše Třetiny povedou na znojemskou radnici, kde začne řešit obchvat okolo Znojma. Dále se chce věnovat novému stavebnímu zákonu a podpoří zákon o odškodnění firem.

Tomáš Třetina, nově zvolený senátor za Znojemsko 

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme