Brno iD slouží opravdu všem. Jubilejní 400 000. uživatel má necelé dva roky

11. 5. 2023

E-shop městských služeb Brno iD dosáhl dalšího milníku. V dubnu si zde založil účet 400 000. uživatel, přesněji řečeno, byl mu založen – má totiž necelé dva roky.

„Držitele jubilejní 400 000. registrace jsme se rozhodli odměnit. Rada města dnes schválila, že obdrží zajímavé dárky, které jistě i s rodiči využije. Jedná se o dva poukazy na roční nepřenosnou permanentku do Zoo Brno a jeden dárkový poukaz na služby městské společnosti STAREZ – SPORT. Celková hodnota darů činí 4 440 korun,“ sdělila primátorka města Brna Markéta Vaňková.

 „Cílem této mimořádné akce je zvýšení povědomí o výhodách e-shopu, především takzvaných full účtů, a počtu uživatelů napříč všemi generacemi. Nejde jen o rozsah služeb, které jsou u plného účtu k dispozici, ale právě také o možnost získat různé benefity. Již tradiční jsou vánoční a velikonoční akce, v nichž se losují výherci poukazů například na roční předplatní jízdenku na MHD či na vstup do brněnských sportovišť,“ připomněl náměstek primátorky města Brna Jaroslav Suchý.

„E-shop městských služeb Brno iD začal Brňanům naplno sloužit v roce 2017. Na konci zmíněného roku evidoval 48 611 registrovaných uživatelů, letos – po sedmi letech – je jejich počet téměř desetinásobný. Mimochodem, za poslední dva roky, kdy rozvoj e-shopu akceleroval, se jejich množství zdvojnásobilo. Těší mě, že Brno iD slouží sice nenápadně, ale o to lépe,“ podotkla uvolněná zastupitelka města Brna pro oblast inovací a spolupráci s výzkumnými organizacemi Anna Putnová.

Tiskové středisko MMB

V Brně dne 10. května 2023

Štítky
Osobnosti: Anna Putnová
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme