4. 10. 2020

Důvěra více než než devět tisíc lidí ze Znojemska, kteří mě volili, zavazuje. Zavazuje nás všechny k tomu, abychom v pátek nebo v sobotu došli k volbám ještě jednou. Žádné hlasovací lístky tentokrát nepřijdou - vydají nám je až ve volebních místnostech.

Osobně cítím velkou hrdost, že jdu do druhé kola s tolika vašimi hlasy, i když volební komisaři budou hlasy sčítat od nuly. Vážím si toho, že lidé přijali mou nabídku kandidáta se silnou podporou, která se neztratí ani při vyjednávání v Senátu. Takový kandidát tu nikdy nebyl. Dokážu, že to je správná cesta.

Tyhle volby byly o tom, co kdo dokázal a na co může poukázat. V Moravském Krumlově, kde jsem už potřetí starostou, jsem v prvním kole vyhrál. Ale myšlenka spolupráce stran, hnutí a celé řady osobností, které nám pomohly vrátit Muchovu epopej do regionu, oslovila i lidi ve Znojmě, kde mí voliči přečíslili i starostu Groise. A to je také novinka - nestojí tu venkov proti městu, ale střetává se tu důvěra ve společnou cestu s kampaní jednotlivce. Já věřím ve spolupráci a pokud vyhraju, moje první cesta povede na radnici do Znojma, protože ten stále neexistující obchvat je úkol pro každého politika.

My tady na Znojemsku potřebujeme odhodlaného senátora. Budeme ho mít, pokud za týden dorazíte k volbám. Tak se na to nevykašlete a rozhodněte 9. a 10. října! 

Tomáš Třetina

jeden z vás

kandidát do Senátu a starosta Moravského Krumlova

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme