× Pojďte do toho s námi.

Zelení a TOP 09: Zdravé Kroměřížsko? Seznamte se, prosím!

27. 9. 2018

Zdravé Kroměřížsko je volným sdružením kroměřížských patriotů. Spojuje nás to, že nám není lhostejné, jak vypadá veřejný prostor v Kroměříži. Jsme hrdí na své město, ale dokážeme se podívat na svět kolem nás i kriticky, s nadhledem. Žijeme tady a přemýšlíme, co by se dalo udělat lépe. A taky pro to něco děláme. Už 12 let.

Náš cíl a vize se dá shrnout pod pojem "Moderní město". Protože moderní, to není mumraj tlačících se aut, smrdících fabrik a anonymita nákupních center. Je to komunita lidí, kterým se u nás žije příjemně a zdravě. To, na co přišli ve světových velkoměstech před pár lety, musíme prosazovat i u nás: kvalitní územní plánování, dostupnou veřejnou dopravu a služby, společenské i sportovní vyžití. Město, které usiluje o vracení vody do krajiny, o udržení tepelného komfortu navzdory klimatickým změnám, o stromy, které dýchají v našich ulicích. Město jako rovnocenný partner průmyslu a dopravě, kterým stanovuje jasná pravidla pro vzájemně udržitelné soužití. Ale také město připravené i na hrozící mimořádné situace – povodně, sucho, průmyslové havárie, válku. Bez legrace.

Proč je Zdravé Kroměřížsko koalicí?

Na naší kandidátce najdete členy Strany Zelených, TOP 09 a nezávislých. Slušných a schopných lidí, kteří jsou ochotní zabývat se děním kolem sebe, je omezené množství. Jsme toho názoru, že je nesmysl, aby proti sobě kandidovalo několik subjektů s podobným programem. Na úrovni města je to o lidech, nikoli o stranických průkazkách. Jsme rádi, že na naší kandidátce máme zkušené lidi, uznávané odborníky různých profesí, ale i mladé, energické kandidáty, kteří se zajímají o fungování města.

Proč volit Zdravé Kroměřížsko?

  • Máme za sebou 12 let práce a zkušeností, víme co chceme a leccos jsme už dokázali. Nejsme žádní zajíci.
  • Nestojí za námi žádní oligarchové. Nepropůjčujeme se k tomu, abychom přihrávali „malé domů" místním vlivným podnikatelům.
  • Držíme slovo.
  • Nepřevlékáme kabáty.
  • Pomáháme lidem tam, kde jim ostatní politici ukazují záda.

Zdravé Kroměřížsko, kandidátní listina Zelených, TOP 09 a nezávislých 

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 ZLÍNSKÝ KRAJ

Šedesátá 7015 (budova 64)
760 01 Zlín

info@zln.top09.cz
telefon: +420 728577541

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Martin Neřád

Martin.Nerad@top09.cz

telefon: +420 728577541

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme