× Pojďte do toho s námi.

Lídryní TOP 09 ve Zlínském kraji bude Zuzana Vandame

26. 2. 2021

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídryní TOP 09 ve Zlínském kraji se stala radní Uherského Hradiště Zuzana Vandame. Na dalších místech kandidátky najdeme vedoucí pracovnici společnosti STEZA Zlín Ivu Vavrečkovou, místostarostu Kroměříže Víta Peštuku a studenta Právnické fakulty MU Martina Neřáda. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09).

Koronavirus ničí naši zemi i její instituce. V nečekaných krizích, mezi které pandemie koronaviru bezpochyby patří, cítíme, že je čas na změnu smýšlení a že společný cíl, vyvést naši zemi ze společenského marasmu, ve kterém se nyní nacházíme je výš než ega jednotlivých politických stran. Doba si žádá politiky, kteří vystoupí z komfortní zóny a místo populismu a stavění zdí začnou konečně budovat mosty mezi lidmi a posilovat jednotu ve společnosti. Koalice SPOLU je pro mě krok tímto směrem,“ říká lídryně TOP 09 Zuzana Vandame.

Zuzana Vandame je od komunálních voleb v roce 2018 radní, zastupitelkou a předsedkyní komise pro životní prostředí města Uherské Hradiště. Zuzana Vandame pracuje jako marketingová konzultantka pro lokální firmy i neziskový sektor a ve volném čase pomáhá svému manželovi rozvíjet firmu zaměřenou na výpočty a vývoj v oblasti letectví.

„Politiku vnímám v první řadě jako službu lidem. Je to zároveň možnost, jak zúročit dosavadní zkušenosti, které jsem v komunální politice a podnikatelském prostředí, lokálním i zahraničním, nasbírala,“ dodává radní města Uherské Hradiště Zuzana Vandame.

Na druhém místě za TOP 09 je Iva Vavrečková, která osm let působila jako zastupitelka v obci Zádveřice-Raková. Na dalším místě najdeme místostarostu Kroměříže Víta Peštuku a pořadí uzavírá student Právnické fakulty MU a člen Finančního výboru Zlínského kraje Martin Neřád.

Pořadí kandidátů za TOP 09

1. Zuzana Vandame, radní Uherského Hradiště, socioložka, marketingová konzultantka

2. Iva Vavrečková, vedoucí pracovnice

3. Vít Peštuka, místostarosta Kroměříže

4. Martin Neřád, student Právnické fakulty MU, člen Finančního výboru Zlínského kraje

Martin Neřád, krajský manažer

ŠTÍTKY

Volby:
2021 poslanecká sněmovna
Osobnosti:
Martin Neřád, Vít Peštuka, Zuzana Vandame, Iva Vavrečková

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 ZLÍNSKÝ KRAJ

Šedesátá 7015 (budova 64)
760 01 Zlín

info@zln.top09.cz
telefon: +420 728577541

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Martin Neřád

Martin.Nerad@top09.cz

telefon: +420 728577541

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme