Krajská koalice: Chybují všichni, jen ne my!

8. 8. 2012

Krajská koalice vidí chyby všude kolem sebe a hledá jen další záminky pro svůj neúspěšný projekt, průmyslovou zónu Holešov.

Hydrogeolog Zdeněk Vacek čelí absurdní žalobě od Zlínského kraje. Krajská koalice jej chce "potrestat" za to, že ve svém odborném posudku kritizoval průmyslovou zónu v Holešově. Její zástupci se totiž mylně domnívají, že právě kvůli tomuto posudku je zóna neúspěšná.

"Ukazuje se, že to nebylo šťastné rozhodnutí. Podání žaloby svědčí o hlubokém zoufalství krajské koalice," reagoval opoziční krajský zastupitel a kandidát na hejtmana Petr Gazdík. Ten se společně s hnutím Starostové a nezávislí a TOP 09 již dříve vyjadřoval k nesmyslnosti průmyslové zóny v Holešově. Ta je postavena v naprosto nevyhovující lokalitě a je zaplněna pouze z jednoho procenta.

Krajská koalice nemůže své chyby svalovat na jednotlivce, který vyjádřil názor, s nímž souhlasí absolutní většina obyvatel našeho kraje a také hnutí Starostové a nezávislí a TOP 09. Průmyslová zóna nepatří do okolí Holešova, a pokud zde již je, nepatří do ní takové stavby, které by mohly ohrozit zásoby vzácné pitné vody.

Bc. Emil Sedlařík
krajský manažer TOP 09
604229311
emil.sedlarik@top09.cz
Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme