× Pojďte do toho s námi.

Žďár nad Sázavou bude mít nové informační centrum

22. 4. 2020

Provoz Turistického informačního centra dosud ve Žďáru nad Sázavou zajišťovala cestovní kancelář, která však nyní ukončila činnost a město bude TIC provozovat nyní samo. Centrum bude umístěno ve stejných prostorách Staré radnice na náměstí Republiky, kde ho návštěvníci budou moci brzo navštívit v rekonstruovaných prostorách. 

Má Žďár vzor v některém z českých nebo zahraničních partnerských měst? A co zastupitelé od nového informačního centra očekávají?

"Konkrétní vzor jmenovat nebudu, protože všude je něco dobrého a něco slabšího. Určitě by mělo TIC být místem, které se soustředí na podávání informací o městě, jeho okolí a dění v něm. Základem je vždy erudovaný, nadšený a komunikativní pracovník, na kterého budou návštěvníci vzpomínat. Dobré TIC musí dobře pracovat se dvěma cílovými skupinami – s návštěvníky města a s jeho občany. Oběma skupinám by mělo kvalitně předávat potřebné informace, doplněné vhodnými službami pro obyvatele města. Vycházky komentované zajímavými lidmi nebo interaktivní hry nejen pro děti a mládež po městě i okolí mohou být jednou ze stěžejních aktivit. Ve Žďáře mnoho lidí často říká, že se tu nic neděje. Opak je pravdou, jen se o těch mnoha pěkných akcích neví. TIC by tedy mělo umět tyto akce dávat dohromady do jednotného kalendáře. Důležité také je, aby TIC mělo otevřeno zejména o víkendech. Přeji našim občanům, aby i pro ně bylo TIC místem, které stojí za to navštěvovat," sdělil Novinám žďárské radnice zastupitel města Tomáš Augustýn (TOP 09).

 Zdroj: Noviny žďárské radnice

Michael Kubík, krajský manažer TOP 09 Vysočina

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Tomáš Augustýn

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 VYSOČINA

TOP CENTRUM
Chlumova 5429/1a
586 01 Jihlava

info@vys.top09.cz
telefon: +420 564570369

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Michael Kubík

michael.kubik@top09.cz

telefon: +420 604229309

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme