Vyhlášení nominací komunálních a senátních voleb

15. 1. 2018

Předsednictvo TOP 09 stanovilo harmonogram a obecné požadavky na kandidáty pro nadcházející komunální volby a výkonný výbor TOP 09 stanovil rozsah předvolebních vyjednávání, případně vyjednávání koalic po volbách. Zde zveřejňujeme tento dokument. 

Informujeme tímto všechny členy našeho kraje, že mohou nyní oslovit a poté nominovat do 28. února konzervativně orientované osobnosti. Zejména pak vyzýváme regionální výbory, aby se snažily získat na naše kandidátky osobnosti v obcích, kde nepůsobí žádná místní organizace a ve kterých nemá TOP 09 zatím členy. Pravidlem bývá, že z úspěšných nestranických kandidátů, zvolených zastupiteli obcí, se většina časem hlásí o členství v TOP 09.

Nominační formulář najdete zde

Současně vyhlašujeme nominace pro volby do Senátu  PČR v roce 2018. Přílohou tohoto sdělení bude i novela nominačního řádu, podle které se již obě tato vyhlášení řídí. Od data 1.1.2018 se touto novelou budou řídit i vyhlášení vnitrostranických nominací. V našem kraji se bude na podzim letošního roku volit do Senátu v obvodech Litoměřice, Teplice a Chomutov. 

Nominační formulář pro nominace do Senátu je zde

Radka Ostřížová, krajská manžerka Ústeckého kraje

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme