Europoslanec Jiří Pospíšil je v kontaktu s občany Moravskoslezského kraje

1. 12. 2014

Svoji poslaneckou kancelář dnes otevřel poslanec Evropského parlamentu Jiří Pospíšil v Ostravě. Po Plzni je to druhé město, kde bude europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti k dispozici svým voličům a občanům. 

Kancelář europoslance najdou zájemci v ulici Vítkovická 1 (na stejném místě sídlí krajská kancelář TOP 09). Jiří Pospíšil se plánuje v regionu několikrát ročně kontaktovat nejen s občany, ale také s místními podnikateli a se studenty. S gymnazisty z části Slezská Ostrava se také potkal a diskutoval už dnes bezprostředně po slavnostním otevření nové kanceláře.

Chci se potkávat s občany, profesními skupinami, a také se zástupci podnikatelů. Myslím, že je potřebné diskutovat s mladými lidmi a prezentovat na středních školách myšlenku Evropské unie a význam Evropského Parlamentu,“ říká Jiří Pospíšil. „Rozhodnutí, které v Bruselu děláme, mají dopad na všechny oblasti života v České republice. Lidé by o nich měli vědět přímo od nás,“ dodal.

Jiří Pospíšil plánuje poslanecké dny v Moravskoslezském kraji minimálně jednou za dva měsíce. Přesný termín se lidé s předstihem dozvědí z facebookových stránek politika.

V případě zájmu občanů o setkání s europoslancem JUDr. Jiřím Pospíšilem se prosím obracejte na krajskou manažerku TOP 09 Moravskoslezského kraje Marcelu Masnou.

Marcela Masná, manažerka TOP 09 pro Moravskoslezský kraj

Ostrava, 1. prosince 2014

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme