Zastavte s námi tento zrůdný socialistický experiment

23. 10. 2013

Vážení podporovatelé TOP 09,

ČSSD se stejně jako Miloš Zeman v kampani rád a hlasitě staví na stranu menších a slabších. Přitom slibují, že chtějí změnit rozdělení daní a zase obrat malé obce a celý náš venkov. Plán sociální demokracie se opírá o vytvoření fondu, o jehož čerpání budou opět rozhodovat politici v Praze. "Braňte svoje právo na férovější rozdělení daní. Nevolte ty, co Vás zase chtějí obrat," vyzval Petr Gazdík, předseda hnutí Starostové a nezávislí.

"Nechceme nové dělení medvěda. Nechceme další korupční prostředí. Starostové nejsou nesvéprávní. Vědí, kam je potřeba investovat," dodává Gazdík, který vede kandidátku TOP 09 ve Zlínském kraji.  

Příslib přidat peníze velkým městům jasně ukazuje, že ČSSD na lidech v menších obcích a na venkově nezáleží. 8 miliónů občanů by díky tomuto postoji přišlo o těžce vybojované peníze z férovějšího rozdělení daní. Teď, pár dnů před volbami, ČSSD slibuje, že to změní. "Stáli jsme a budeme stát na straně slabých a prospěšných. Chceme bohatší a silnější obce, ne velký a dražší stát," řekl Miroslav Kalousek. 

Za změnu v rozpočtovém určení daní jsme bojovali šest let. TOP 09 s podporou Starostů návrh prosadila a již letos obce získají až o 12 miliard více. 

Zastavte s námi tento zrůdný socialistický experiment. 


Chcete vědět víc o tomto tématu, navštivte 
www.obcelidem.cz.

Informace o plánu ČSSD:

http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/cssd-slibuje-zmenu-rozpoctoveho-urceni-dani-chce-pridat-velkym-mestum-1030457

Za volební tým TOP 09

Adéla Hájková

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme