Regionální organizace Semily - www.top09.cz/semily

Loukota (TOP 09): Dotace na opravy a rozvoj škol a na vzdělávání obecně pokládám za smysluplné

11. 9. 2016
Považuji je za nezbytné. Úpravy a modernizace škol, které město zřizuje, by měly být jednou z hlavních priorit, ať už je složení zastupitelstva  a rady jakékoliv. Tedy měla by na nich být shoda napříč politickým spektrem. Pokud to jde, mělo by město na investiční záměry do školních budov čerpat prostředky z EU (např. plánované výtahy – bezbariérovost nebo modernizace odborných učeben na jednotlivých školách). Dotace na opravy  a rozvoj škol a na vzdělávání obecně pokládám za smysluplné, na rozdíl od jiných projektů, u nichž se dá o společenském přínosu pochybovat.
Číst více

Nový školní rok začíná, co nám přinese?

2. 9. 2016
Prázdniny jsou pryč a opět se začínají probírat témata spojená se vzděláváním. Velmi diskutovanou otázkou je zavedení tzv. inkluze od 1. 9. 2016, za vhodnější považuji termín společné vzdělávání, které danou problematiku vystihuje lépe. Je to novinka? 
Číst více

TOP 09 má kompletní kandidátku do krajského zastupitelstva

5. 8. 2016
TOP 09 má hotový seznam padesáti kandidátů pro volby do Zastupitelstva Libereckého kraje. Lídrem kandidátky je válečný veterán z první války v Zálivu František Gábor.
Číst více

Jiří Mikula: Peníze mají zůstat tam, kde byly od občanů a firem vybrány

25. 7. 2016
Opakované vlnobití v ještě nedávno klidných vodách Vodohospodářského sdružení Turnov (VHS) přináší působení Jiřího Mikuly na postu předsedy dozorčí rady. Od podzimu 2014, kdy se ujal funkce, veřejně upozorňuje na vše, co považuje za nedostatky nebo chyby v řízení. Současně usiluje o zvýšení vlivu Turnova, jehož podíl při rozhodování ve vodohospodářském sdružení je nesrovnatelně menší, než odpovídá vkladu majetku a utrženým příjmům za vodné a stočné. Vyvrcholením rozporů byl návrh rady VHS na odvolání Jiřího Mikuly z funkce předsedy dozorčí rady.
Číst více

Mikula: Nebylo by fajn k neustále prodělečným akcím občas udělat i nějakou výdělečnou?

14. 7. 2016
Město Turnov přichystalo na dobu letních prázdnin kulturní a zážitkový program s názvem Turnovské léto 2016. A jak vnímá tento nový formát prázdninových aktivit náš turnovský zastupitel Jiří Mikula? A co považuje za přínosné a co naopak hodnotí záporně? To se můžete dočíst v článku. 
Číst více

Využití lokality Koňského trhu v Turnově

15. 6. 2016
Jestli mám s pokorou jednotlivce vyjádřit svůj názor, pak bych si přál, aby prostor Koňského trhu byl v budoucnu spojovacím článkem s historickým centrem města. Jakýmsi jeho novým srdcem, parkem, oázou nebo jen cestou spojující dnes samotný sportovní areál Maškovy zahrady, ostrova skautů a sportovního nebo vodáckého areálu v Palackého ulici. Odtud s další možností úniku do přírody cestou podél Jizery na Luka a Dolánky až k Zrcadlové koze a spojením s existující greenway.
Číst více

Z důvodu nedostatečné legislativy trápí desítky našich měst a obcí zápach

26. 5. 2016
"Včera jsme v Poslanecké sněmovně projednávali zákon o ochraně ovzduší. Bojuji za obce, města a jejich obyvatele – proto jsem podal pozměňovací návrh, který řeší problematiku obtěžování pachovými látkami z důvodů nedostatečné legislativy," říká náš poslanec Václav Horáček. 
Číst více

Loukota (TOP 09): Hned první sezona ukázala, že zimní stadion v Turnově byl stoprocentně využíván

19. 5. 2016
"Dlouhodobě zastávám názor, že v Turnově má být jak venkovní koupaliště, tak zimní stadion, nejlépe oboje postavené současně. Areál bude sloužit nejen turnovským občanům, ale i turistům. Turnov je srdce Českého ráje a tato nabídka zde chyběla," sděluje turnovský zastupitel a předseda regionálního výboru TOP 09 Semily Michal Loukota.
Číst více

Mikula: Co jsem včera viděl jako marnost, dneska vidím jako výzvu

29. 4. 2016
Co jsem včera viděl jako marnost, dneska vidím jako výzvu. DÁ SE TO ZMĚNIT! Ne že ne! 
Číst více

Soudský (TOP 09): Zimní stadion do Turnova patří a měl tady být už dávno

21. 4. 2016
Uplynulá sezona nového Zimního stadionu Ludvíka Koška byla sice první sezonou a ještě ne celou („zimák“ byl otevřen 28. října), ale hned velmi řekl bych až nečekaně - úspěšnou. Návštěvnost byla neuvěřitelná a dala ráznou odpověď těm, kteří si zimní stadion nepřáli a těm, kteří nesouhlasili s jeho stavbou spolu s koupalištěm.
Číst více
1 2 3 ... 7 8   > Články 1 - 10 z 74

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 LIBERECKÝ KRAJ

nám. Dr. E. Beneše 5/13
460 07 Liberec

info@lib.top09.cz
telefon: +420 604229308

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Martina Rambousková

martina.rambouskova@top09.cz

telefon: +420 604229308

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

EET je jen další způsob, jak stát šikanuje podnikatele.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme