× Pojďte do toho s námi.

Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Martin Zrcek
Živnostník - Programování grafiky
Protože s TOPkou přesně vím, na čem jsem. Nebojí se dělat nepopulární reformy, které jsou evidentně potřeba. Také na mě zapůsobilo knížecí charisma a schopnosti pana Kalouska :)
Eliška Baťová
učitelka, vědecká pracovnice
Protože je to jediná strana, která mne uklidňuje - svým přístupem k práci, k hodnotám, ke svobodě.
Josef Járos
OSVČ
PRO PODPORU ZA SVOBODU OBČANA A NÁVRAT NAŠÍ ZEMĚ MEZI VYSPĚLÉ ZÁPADNÍ ZEMĚ.
Daniel Dvořák
Student
Je to o lidech.
Michal Špendlík
starosta obce Želechovice nad Dřevnicí
Kandiduji.
Václav Hlávka
Můj dlouhý život mně naučil.Jsem zapřísáhlý křesťanský pravičák - teoreticky brutální....Koho volit jiného?
Antonín Horák
Chemik, ekonom, IT manažer
Vždy v životě jsem byl donucen se přizpůsobit zaměstnavatelům a v návaznosti i stranám, abych pomáhal i lidem. Vždy jsem se snažil pomáhat lidem, kteří to potřebovali. Dnes, když to potřebuji já, tak Ti co jsem jim pomáhal mne neznají a nikdy znát nebudou. Je to dáno společenským systémem, který umožňuje se chovat jen ve prospěch jednotlivce , ale ne ve prospěch těch, kteří pomáhali už dříve jednotlivcům. Nestěžuji si, ale je mi velmi divné, že lidé, kteří zde nikdy nepracovali se mají lépe než já, který jsem pracoval vždy ve prospěch státu a lidí a mám menší finanční příjmy než ti co nikdy nepracovali a pracovat nebudou. Dále to nemá cenu publikovat. Proč ? To je jasné. Ti co chtějí pracovat i v důchodu, aby si zajistili potřebnou životní úroveň nemají šanci, aby se mohli finančně dotáhnout na nemakačenky ze sociálních podpor. Tak jsem dopadl i já. Nemakačenci chodí oblečení ve značkovém oblečení, ale já a moje rodina tj. děti chodí jako trhani. Mám mnoho zkušeností jak z ČR, tak i ze zahraničí, hlavně z Ruska. Asi budu psát knihu vzpomínek, abych se nějak realizoval a dál lidem informace o tom, jak dopadnou, když budou čestně pracovat a pomáhat druhým. Nikomu nezávidím, ale je mi velmi špatně, že musím své záporné informace publikovat i zde. Omlouvám se, ale mé zahraniční zkušenosti mne povzbudili v době mé činnosti v Rusku, že jsme stát s lidmi velmi vzdělanými a pro svět velmi potřebnými. Dnes to bohužel vypadá jinak. S omluvou končím tento informační vstup. Poslední strana, kterou podporuji je TOP 09.
Jana Vacíková
referentka ŽP
Mám zájem o Fórum TOP 09, o občanskou společnost a o lidi, kteří sdělují své názory bez ohledu na jejich popularitu, aby prosazovali dobré věci. Jsou mi blízké názory jednotlivých leadrů, u nás především pana Ženíška. Fandím panu Schwarzenbergovi a je mi sympatické, že říká, co si myslí.
Vladimíra Novotná
architekt
*******
věřím straně, kterou vede K.S.
Jan Hušek
student
V dnešní době TOP09 považuji za jedinou volitelnou seriózní stranu.
Martin Večeřa
ekonom dopravy
Protože je to jediná strana, která nabízí jak kvalitní prověřené osobnosti, tak konzervativní volební program, který se nesvazuje pravicovo-levicovými dogmaty. Zároveň jde o stranu, která již v minulém období prokázala, že je schopna měnit zákony tak, aby se nám žilo lépe a přitom jsme se nezadlužili na dlouhá desetiletí.
Jiří Hájek
Zakaznicky servis
TOP 09 je jasne profilovana socialne liberalni a fiskalne konzervativni strana s durazem na jasnou prozapadni orientaci - EU a NATO a vladu prava, trzni ekonomiku a toleranci k mensinam
Ondřej Jurenka
Vedoucí obchodního oddělení PPL CZ s.r.o.
Chci svým dětem zanechat zdravou, silnou a hrdou zemi, kde schopni lidé mají možnost se smysluplně realizovat a těm slabším je poskytnuta adekvátni podpora pro to, aby mohli důstojně žít.
Hynek Novák
strojvedoucí
Málokdo se doma dobrovolně zadlužuje, aniž by věděl, proč a na jak dlouho. Rozumný člověk si svoji budoucnost hlídá. Avšak pokud se jedná o stát, najednou jako by lidé v něm nežili a nezajímá je jeho ( a vlastně také jejich ) budoucnost.
Pavel Bartos
hudebník
Karel Schwarzenberg je pro mne dostatečnou zárukou správné volby.
Jiří Bláha
reditel spolecnosti
nechci se v teto zemi dozit socialistickeho fiaska, nechci aby politicka representace podporovala v lidech zavist a ostatni nejnizsi lidske pudy!
Martin Bergman
vedoucí prodeje nových vozidel
Nechci, aby daně, které platím, dostávali ti, kteří jsou sociálně nepřizpůsobivý.
Nechci, aby se stát neustále zadlužoval.
Kristina Buriánková
Volila jsem TOP 09 v parlamentních volbách, volila jsem pana Karla v obou kolech prezidentské volby.Věřím vám.
Petr Brukner
herec
Z české politiky vymizela slušnost,poctivost,čestnost i smysl pro humor,sázím proto na pana Karla Schwarzenberga,který jako jeden z mála tam tyto věci může vrátit.
Pavel Nový
herec
Jsem liberár. Dokonce na internetu v testu, koho mám volit, ve kterém byla themata a odpovědi jednotlivých stran, mi jednoznačně vyšla TOP 09, což mí udělalo radost.
 <  1 2 ... 70 ... 74 75 76 77   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram EPP

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme