× Pohněme s tím. Společně!

Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Karolina Salavcová
TOP09 věřím kdo je a kam jde. Má jasné a pevné názory, zachovavá si tvář, neklopí oči, má rovné záda...Vyznávám s TOP09 stejné hodnoty a principy.
A protože chci žít ve SVOBODNÉ zemi!
Eduard Novotný
Student.
Jediná pravicová strana, která za něco stojí.
Tomáš Kudrna
vedoucí prodejny
Existují spekulace,že takzvaní kmotrové stojí za takazvanými rebely z ODS co nehlasovali jednotně a tím položili 101,z tého logiky ovšem jasně plyne,že takzvaným kmotrům se nehodí TOP09 a mnohem lépe se jim bude ovládat ČSSD které je bohužel pasována za favorita voleb.Toto je jeden duvod proč volit TOP09.
A druhý...je najivní si myslet,že některá strana je křištálově čistá,je potřeba se divat na skutky,za ministra Kalouska máme nejnižší urokovou správu dluhu,tím že se nevyhazují zbytečné peníze ve stáních zakázkách,drží se inflace velmi nízko i díky důvěře cízích investorů(kterým je uplně jedno co jakakoli strana nesmyslně slibuje),kteří tyto pučky státu financují a díky nízké inflaci já osobně mám správu SVÉ HYPOTEKY na nejnižší možné urovni.
Petr Červenka
Majitel dopravní společnosti
TOP 09 je narozdíl od ANO 2011 jediná garance toho, že tu budou chtít někdy moje děti žít! A zatímco představitelé ostatních kandidujících stran buď veřejně nebo tajně spolupracovali před revolucí s KSČ, pan Schwarzenberg s panem Havlem bojovali veřejně proti.
Václav Kašpar
živnostník
TOP 09 podporuji zejména proto, že
1) překročí 5% hranici pro vtup do parlamentu
2) je ochotna prosazovat nepopulární politické kroky
3) podporují ji lidé, kterých si vážím.
4) předsedou strany je ctihodný člověk, který v prezidentské volbě prokázal, že nehodlá za každou cenu ucházet o přízeň zpovykané verbeže.
5) vím, co od této strany a jejích představitelů asi tak mohu čekat.

Vojtěch Vašíček
invalidní důchodce
Chci abychom se chovali odpovědně a nezadlužovali své děti a vnuky
Jarmila Korčeková
důchodce
Protože v  této republice již věřím jenom K.S., Ten nekrade , nelže , na nic si nehraje , je to šlechtic tělem i duší .
Adrien Sehnal
poradce
TOP 09 se snaží zmírnit zadlužení ČR
Martin Zrcek
Živnostník - Programování grafiky
Protože s TOPkou přesně vím, na čem jsem. Nebojí se dělat nepopulární reformy, které jsou evidentně potřeba. Také na mě zapůsobilo knížecí charisma a schopnosti pana Kalouska :)
Eliška Baťová
učitelka, vědecká pracovnice
Protože je to jediná strana, která mne uklidňuje - svým přístupem k práci, k hodnotám, ke svobodě.
Josef Járos
OSVČ
PRO PODPORU ZA SVOBODU OBČANA A NÁVRAT NAŠÍ ZEMĚ MEZI VYSPĚLÉ ZÁPADNÍ ZEMĚ.
Daniel Dvořák
Student
Je to o lidech.
Michal Špendlík
starosta obce Želechovice nad Dřevnicí
Kandiduji.
Václav Hlávka
Můj dlouhý život mně naučil.Jsem zapřísáhlý křesťanský pravičák - teoreticky brutální....Koho volit jiného?
Antonín Horák
Chemik, ekonom, IT manažer
Vždy v životě jsem byl donucen se přizpůsobit zaměstnavatelům a v návaznosti i stranám, abych pomáhal i lidem. Vždy jsem se snažil pomáhat lidem, kteří to potřebovali. Dnes, když to potřebuji já, tak Ti co jsem jim pomáhal mne neznají a nikdy znát nebudou. Je to dáno společenským systémem, který umožňuje se chovat jen ve prospěch jednotlivce , ale ne ve prospěch těch, kteří pomáhali už dříve jednotlivcům. Nestěžuji si, ale je mi velmi divné, že lidé, kteří zde nikdy nepracovali se mají lépe než já, který jsem pracoval vždy ve prospěch státu a lidí a mám menší finanční příjmy než ti co nikdy nepracovali a pracovat nebudou. Dále to nemá cenu publikovat. Proč ? To je jasné. Ti co chtějí pracovat i v důchodu, aby si zajistili potřebnou životní úroveň nemají šanci, aby se mohli finančně dotáhnout na nemakačenky ze sociálních podpor. Tak jsem dopadl i já. Nemakačenci chodí oblečení ve značkovém oblečení, ale já a moje rodina tj. děti chodí jako trhani. Mám mnoho zkušeností jak z ČR, tak i ze zahraničí, hlavně z Ruska. Asi budu psát knihu vzpomínek, abych se nějak realizoval a dál lidem informace o tom, jak dopadnou, když budou čestně pracovat a pomáhat druhým. Nikomu nezávidím, ale je mi velmi špatně, že musím své záporné informace publikovat i zde. Omlouvám se, ale mé zahraniční zkušenosti mne povzbudili v době mé činnosti v Rusku, že jsme stát s lidmi velmi vzdělanými a pro svět velmi potřebnými. Dnes to bohužel vypadá jinak. S omluvou končím tento informační vstup. Poslední strana, kterou podporuji je TOP 09.
Jana Vacíková
referentka ŽP
Mám zájem o Fórum TOP 09, o občanskou společnost a o lidi, kteří sdělují své názory bez ohledu na jejich popularitu, aby prosazovali dobré věci. Jsou mi blízké názory jednotlivých leadrů, u nás především pana Ženíška. Fandím panu Schwarzenbergovi a je mi sympatické, že říká, co si myslí.
Vladimíra Novotná
architekt
*******
věřím straně, kterou vede K.S.
Jarmila Švihlíková
Důchodkyně
Protože má program, s kterým souhlasím
Jan Hušek
student
V dnešní době TOP09 považuji za jedinou volitelnou seriózní stranu.
Martin Večeřa
ekonom dopravy
Protože je to jediná strana, která nabízí jak kvalitní prověřené osobnosti, tak konzervativní volební program, který se nesvazuje pravicovo-levicovými dogmaty. Zároveň jde o stranu, která již v minulém období prokázala, že je schopna měnit zákony tak, aby se nám žilo lépe a přitom jsme se nezadlužili na dlouhá desetiletí.
 <  1 2 ... 70 ... 74 75 76 77   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme