× Pohněme s tím. Společně!

Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Jan Holinka
pravnik
Pan Karel Schwarzenberg je pro mne zaruka slusnosti a zachovavani urcitych hodnot. Navic se neboji rici pravdu o historii.
Stanislav Holý
Důchodce.(řidič tramvaje)
Vždy jsem volil pravici,pro levici hlasují flákači,lidé neschopní postarat se sami o sebe,levice člověka připravuje o svobodu,nechává rozhodovat jiné,také si myslím,že těmto lidem schází inteligence,je smutné když pak při volbě prezidenta zvítězí,přechytralej alkoholik.
Marek Soph
veterinární lékař
Podporou TOP 09 volím tradici, pravdu, kontinuitu a odpovědnost, volbou vážených pánů Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska vzdávám hold navíc jejich nadhledu, humoru a sarkasmu jakožto protipólům nabubřelosti, populismu, obelhávání a manipulacím.
Vlastimil Kučera
Sanitář HK fakultní nemocnice
Volím jí pro to , že v této straně jsou velmi slušní a korektní lidé . Vaše snažění , záměrně píši snažení je podle mě cílevědomé a správné . Kdyby nebylo nesmyslných nahlodávačů tak i S Karty mohly být velmi kvalitní věc , Dále jelikož velmi nemám rád a to už předtím p. Zemana , a žě je tento rádoby vzdělanec -má to jen vyčtené z několikaknih - presidentem , je podle mě ta největší tragédie této doby u nás . Jsme každému pro smích a to nechci . Já volil po dvakrát Pana předsedu TOP 09. Doufám , že tyto volby dopadnou aspon tak aby levičáci neměly možnost tuto zemi zdevastovat . Díky Vlastimil Kučera
Simona Zajícová
zootechnik
TOP 09 jsem volila a volit budu.Chci žít v demokratické a svobodné zemi a aby v ní žily i mé děti.Za velké zlo považuji sci-fi programy některých stran,protože chceme přece žít v realitě.Proto podporuji tuto stranu a velmi si vážím p.Schwarzenberga a p.Kalouska.Není nic lepšího pro naši budoucnost než morálka a zodpovědnost.
Nikola Micková
Absolventka VŠ
Protože doufám v lepší budoucnost :)
Věrka Ondráková
Student
TOP 09 je jedina volitelna strana,a jeste ktomu podporuji Karla Schwarzenberga.
Tadeáš Říha
Herec
Jediná možnáp stprana a 1000 lepší neš ODS
Vladimir Roda
manager
má osobnost/ti, sdílím řadu stejných názorů a volil jsem pana Schwarzenberga při volbě prezidenta. jsem pravicový volič s liberálními názory
Jan Sucký
Protože konečně po několika letech mám svou stranu, který věřím a nemusím chodit k volbám jen proto, abych hlasoval proti levici a tím pádem podporoval jíné demokratické strany!!! Které zrovna v lásce nemám, viz ODS... Když mám nastudované knihy od pana Jaroslava Kmenty, je mi z toho až špatně. Konečně máme svou stranu slušných lidí, kterým nejde o koryta, ale o nás a nezadlužování státu na úkor voličů. Děkujeme že jste. Jan Sucký, Kateřina Sucká, František Sucký a Helena Sucká.
Radka Pavlíková
učitelka
Jediná SLUŠNÁ a jediná možná volba!
Nechci návrat před listopad 1989, nechci tady politiku,
kterou předváděla a předvádí levice. Nechci tady vládu
Zemanových kamarádíčků a přisluhovačů. Chci, aby této
zemi vládli slušní lidé. Proto volím TOP 09!
P.S.: Věřím vám, topíci...
Tomáš Pinkava
projektant
Pánové Schwarzenberg, Kalousek, Gazdík, Heger se již v uplynulém období osvědčili, zachovali si smysl pro humor a jsou schopni se jasně vymezit vůči "rudému a východnímu" nebezpečí.
Markéta Brožová Jahodová
Asistentka
Topku volím, protože jsem jí věrná a hlavně jí věřím....
Petr Návara
Účetní
Jediná strana, se kterou se dlouhodobě ztotožňuji programově. Jediná strana která neslibuje zvyžování mezd, důchodů atd., aniž by věděla kde vzít prostředky. Jediná která chápe současnou situaci v EU a Evropě a stojí si za tím, abychom nedopadli jako Řecko, Itálie, Španělsko. Jediná která pochopila, že cesta k lepší budoucnosti je pouze z vlastních prostředků, a né žití na dluh, a s tím spojené úsporné opatření p.Kalouska.
Patrik Hebelka
účetní
Pana Karla Schwarzenberga si velice vážím a má mou plnou důvěru!
Pavel Zelenka
Obchodník
Jistá cesta k rozumnému státu
Jan Hruška
manazer
Top 09 prosazuje zdravý rozum, osobni odpovednost, stat jako servis pro obcany a firmy, svobodu a hlasi se k pravdolaskarum :-) Ja taky.
Ondřej Šimeček
VŠ student managementu a podnikání
Protože vím, že TOP 09 je správná volba.
Matěj Lauterkranc
Protože je to jediná strana která ví jak pomoc našemu národu. Velice si vážím dvou osob v této straně a to je pan Karel Schwarzenberg a pan Miroslav Kalousek. Velmi mě mrzí že lidi vyčítají panu Kalouskovi jak vedl ministerstvo financí ale podle mě to byla velmi dobrá cesta a nedělal to co dělá většina ekonomů že si vyberou určitý systém, cestu kterou budou řídit ekonomiku a když je tato cesta špatná tak hledají jinou. Pan Kalousek si vybral velmi radikální ale zato tu nejlepší možnou cestu. Bez těch kroků které děal by se stát více zadlužil. Proto volím TOP 09.
Eva Veselková
zdravotní sestra
Protože si vážím svobody.
 <  1 2 ... 60 ... 68 69 70 71 72 ... 76 77   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme