Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Jiří Havlíček
inženýr železniční dopravy
PODPORUJI KANDIDÁTY ZA TOP 09 DO KRAJSKÝCH A SENÁTNÍCH VOLEB, PROTOŽE SE JEDNÁ VESMĚS O CHYTRÉ A PRACOVITÉ LIDI, KTEŘÍ VĚDÍ JAK POMOCI KAŽDÉMU Z VÁS. JÁ I CELÁ MOJE RODINA VOLÍME TOP 09 A JAK SE ROZHODNETE VY.
Hana Moravčíková
OSVČ
Prosazuje svobodu a klade důraz na lidská práva.
Podporuje drobné podnikatele.
Volím ji od začátku - věřím jí
Zdeněk Svoboda
soukromý podnikatel
TOP 09 je pro mě jedinou politickou stranou se zodpovědností za tuto zem s širším proevropským a globálním rozhledem. Oceňuji, že hájí svobodu a lidská práva pro všechny bez ohledu na hranice a bez nadřazených politických zájmů a že v jistém smyslu navazuje na myšlenky bývalého prezidenta Václava Havla. Děkuji.
Petr Moravec
pravdoláskař
Protože chci vládu, která se nastěhuje také milion uprchlíků.
Pavel Hůlovec
učitel jazyků
TOP 09 má jasný program, který souzní s mým přesvědčením, a přesvědčivě ho vysvětluje a obhajuje. Pan Kalousek je jedinou osobností na současné politické scéně, která je díky svým odborným ekonomickým znalostem, schopnosti logicky argumentovat i svým zásadovým demokratickým postojům v oblasti naší vnitřní i zahraniční politiky optimální volbou pro post premiéra.
Ludmila Palatová
zdravotní sestra
Protože TOPka má názory, za které se odpovědný člověk může a měl by se, postavit. Pan Kalousek, ač chlap s emocemi, což je ovšem nyní již docela potřeba, ví kudy kam a má tah na bránu ...Neprodukuje, co mu pohunci a písálci dodají a proto jeho projevy a vysvětlování mají smysl, mají hlavu i patu ....Je to strana o lidech , strana rozumu a cti , byť i mezi nás se chybičky vloudily . Pro normálně poctivě myslícího člověka je TOPka v podstatě jediná volba ...
Jan Nový
podvodník, zloděj, tunelář
Protože podvodníci, zloději a tuneláři z TOP09 udělají všechno proto, aby v parlamentu ochránili stejné podvodníky, zloděje a tuneláře odmítnutím EET
Protože jako zloděj, podvodník a tunelář souhlasím s dosavadní devastací našeho hospodářství v době vlády TOP09, které mi tak pěkně nahrálo na mé lumpárny s mottel TOP09- dolů nasrat, nahoru pohnojit
Protože se rád podílím na placení církevních restitucí nenažraným církvím prosazených TOP09
Protože chci islamizaci země a vyplácení sociálních dávek ubohým migrantům z islámských zemí, které TOP09 u nás srdečně vítá a podporuje
Protože v čele TOP09 je ten největší darebák ze stávajícího politického spektra - Kalousek
Protože se mi líbí maskot TOP09 šišlavý Šláfenberg jako vhodná figurka do džezu - jeho nové myšlenky, prezentované ve videu jsou fakt originální (pokud jim tedy bylo v tom šišlání rozumět)
Prohlašuji, že na svém pozemku rád umístím plachtu bilbordu, prosím ale alespoň ten rozměr 5,1x2,4 m a nepromokavou, neboť si potřebuji zakrýt rozestavěný septik.
Toť vše a předem děkuji.
Jan Adam
Vědecký pracovník
Snad jako jediná strana myslí na budoucnost a neuchyluje se ke krátkozrakému populismu, hraní na nejnižší lidské pudy, uplácení voličů okamžitými benefity a z nich plynoucí projídání současných zdrojů namísto investic do budoucnosti našich dětí a vnoučat. Stojí si za svými názory a neotáčí se dle momentálního politického klimatu. Pro lepší budoucnost se nebojí říkat nepopulární věci, ať to stojí, co to stojí - ji samotnou i její politiky.
Veronika Honskusová
osvč
Volila jsem vždy, z možností v čr jsou mi nejblíže:))
Ondřej Kašák
Protože: je dlouhodobě stabilní ve svém programu a názorech; k problémům přistupuje se zdravým rozumem; její argumenty jsou logické a nehysterické; hájí svobodu a principy demokracie; nepraktikuje populismus typu - kam média, tam plášť; přistupuje ke státu jako ke společenství lidí, nikoli zaměstnanců; namísto pouhého kritizování a strašení nabízí řešení; má koule stát si za svým bez ohledu na to, zda se zavděčí úplně všem; a protože nastavuje zrcadlo stranám, které nemají brzdu.
Barbora Deutschová
Sociální pracovník
Budu volit TOP09, protože tato strana podporuje demokratické názory a principy. Nabádá občana k zodpovědnosti a tím pozvedá celou společnost na vyšší úroveň. Tvrdě se staví proti populismu, čehož si velmi vážím ( zvláště v této době ). TOP09 považuji za jednu z mála pravicových stran, které jsou v naší levicově obrácené společnosti velmi zapotřebí.
Jiří Horák
důchodce vlastnící malou firmu
Protože máte jasně profilovanou politiku, proevropskou, prodemokratickou, prozápadní. A taky proto, co jste napsali - že podporujete malé podnikatele.

Tak a teď kritika:
I vaše strana je spjata s povědomím o neetickém (či snad nezákonném) obohacování jedinců, zejména v devadesátých letech. I když to třeba není pravda a nejsou pro to důkazy.
Co se mě samotného týče, nepřikládal bych těmto věcem (i kdyby byly pravdivé) příliš velký význam, ale "lid obecný hospodský" je na tohle velmi háklivý. Možná by nebylo od věci, aby vaši představitelé, spjatí s podobnými podezřeními jaksi trochu ustoupili do pozadí.

A další a úplně nejdůležitější věc. Kdy už, vážení politici, pochopíte, že čím složitější zákony a pravidla, tím větší celospolečenské náklady a nižší efektivita ekonomiky.
Jeden příklad za všechny: Zákon o DPH. I vy jste se podepsali na jeho zkomplikování. A můžu vás ujistit, protože jsem sám vlastnoručně a vlastní hlavou předělával řadu softwarových nástrojů, že celospolečenské náklady takovýchto úprav jdou do desítek miliard Kč. A o to je pak nižší výběr daní, protože jsou nižší výnosy.
A ještě horší než blbé zákony jsou neustálé změny a změny a doplňky a vyrábění různých zákonných klacků na kdekoho.
Daniel Kikta
ladič klavírů
Svoboda a demokracie nejsou pro mne prázdná slova. TOP
Michal Pošvic
OSVČ - Programátor
Volím TOP09, protože se nevezou na vlně populismu, která zachvátila naši politiku. Neukazují populisticky jednoduchá (neuskutečnitelná) řešení, protože současné problémy nemají jednoduché řešení a na rozdíl od ostatních, TOPka ukazuje komplikovanější, ale reálně uskutečnitelné možnosti. Stejně tak, jakožto živnostník, chci, aby v naší republice bylo podnikatelské prostředí příznivé, otevřené a plné možností pro společnost jakékoliv velikosti a zaměření a ne, aby byly začínající firmy utlačované a neměly šanci. A v neposlední řadě chci, aby byli lidé státem motivování k práci a ne k tomu, aby se s vyhlídkou obrovského množství sociálních dávek snažili práci za každou cenu vyhnout. TOP09 nemění své názory a postoje jak se jim to hodí a snaží se pokračovat v tom, co v roce 1989 započali lidé kolem pana Havla. Česká Republika dlouhodobě stojí, už kvůli své poloze, na hranici mezi západními a východními zeměmi a TOP09 je strana, která při pomyslném přetahovaní lana tahá na stranu vyspělého západu, namísto východu.
Jiří Kouřil
Programátor
Lidská a zodpovědná strana
Petr Ridl
řidič
Protože ji věřím. Protože má věrohodné představitele. Protože mi konvenuje její program. Protože chci žít v demokratickém a svobodném státě. Proto a pro mnoho dalšího volim Topku.
Jiří Novák
důchodce
Podporovat TOP O9 je podle mého názoru naše naděje. Jsem přesvědčen, že tato strana bude skutečně bojovat za stát a za lidi. Ostatní strany bojovali hlavně za sebe jinak by ho tak nestydatě neokrádali a nenechali beztrestně okrádat. Proto se budu i nadále snažit pomáhat TOP O9. Proč: No přeci, aby se naše mladá generace za nás nemusela stydět! Chci, aby jsme se udrželi v západní civilizaci!!! Velmi dobře si pamatuji bídu, před rokem 89 a způsob jakým byla naše republika okrádána takzv. socialistickými státy... Generace, která nastoupila po roce 90 si vůbec neuvědomuje dnešní úroveň a o co všechno může špatným rozhodnutím, nebo neúčastí u voleb přijít!!! Proto je jediná volitelná strana TOP 09, která jako jediná za udržení v západní civilizaci zřetelně bojuje!!! Přeji šťastnou volbu...
Jan Obdržálek
VŠ učitel v důchodu, část. úvazek
1) Proč volím vůbec? Protože nevolit znamená zcela ponechat odpovědnost na jiných. ("Kdo nevolí, nemá právo se pak divit, natož zlobit.")
2) Proč volím TOP?
- a) Je volitelná, tj. můj hlas nepropadne. U pidistrany bych sice alespoň demonstroval svůj názor, ale ne o moc víc.
- b) Je to strana jasně proevropská, a to nejen slovně (jako ODS), ale i všemi postoji. Podobně je pro spolupráci s USA a právem nedůvěřuje (bolševickému) Rusku a Číně.
- c) Řešení, která nabízí jsou realistická.
- d) Její politika a prezentace se neopírá populisticky o negativní pudy člověka (strach, závist, nenávist).
Ivana Dvorská
biolog
TOP09 je pro mne jediná důvěryhodná parlamentní strana, volím proevropskou středo-pravou stranu!
Děsí mne "rudá střecha" tvořená Babišovými estébáckými sítěmi, Zemanovými soudci a tak dále.. Děsí mne de facto už nová ruská okupace - mají nás v hrsti informačně, ideologicky, je tu obrovská pátá kolona. V médiích slyším x-krát denně, jak doslova za vše může M. Kalousek a vláda, které byl členem, přitom současní (díky hlouposti lidí zvolení) vládci zrušili připravenou důchodovou reformu, zdravotní reformu, elektronické sociální karty, zkrátka vše, a nenabídli NIC než rozkrádání bez jakýchkoliv výstupů či efektů a propagandu, za jakou by se Goebels nemusel stydět. Nikde ani zmínka o tom, že nás vyhodnocený nejlepší ministr financí z celé Unie MK vyvedl ze světové finanční krize, všude jen lži, tak proto volím "Topku"
Filip Vracovský
šéfkuchař
Věci veřejné mají být spravovány s rozumem..
 <  1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 60 ... 69 70   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na top09.cz/zapojte-se/financni-podpora/.

Stáhněte si originální zvonění...

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09

jakub.hnat@top09.cz

tel.: 255 790 932

mob.: 777 967 348

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:Koruna je jenom jedna. Buď ji projíte, nebo ji investujete.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme