Valašské Meziříčí

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva města 15.-16. října 2010

Kandidátka pro volby: 2010 zastupitelstva obcí

Město: Valašské Meziříčí (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Vlastislav Navrátil

Vlastislav Navrátil

42 let

fotograf

Studium
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Zaměstnání
V současné době fotograf, grafik a specialista na internetový marketing. OSVČ.

Politická příslušnost
TOP 09

Proč do politiky?
Protože si stále myslím, že je možno dělat komunální politiku slušně a poctivě. Rád bych se dožil doby, kdy na radnici nebudou rozhodovat zájmy některých osob, ale hlavním měřítkem bude vždy to nejlepší pro město a jeho občany. Chtěl bych využít zlušenosti, které jsem nasbíral v předchozích čtyřech letech.

Co chci změnit
Slušnost a korektnost je základ každého jednání - u politiků platí dvojnásob. Chtěl bych také změnit to, jak vnímají lidé politiky, aby se za 4 roky nemuseli za svou volbu stydět.

Vzkaz pro voliče
Volební program na dvacet stránek Vám napíše každý, ale nejdůležitejší je stejně zodpovědné a moudré rozhodování každého z nás. Vždyť všechny strany ve městě mají program podobný.

Životní krédo
Dá se zvládnout všechno, chce to jenom chtít.

Rodina
Ženatý, dvě děti a jeden pes

Zájmy a záliby
Sport (cyklistika, badminton, nohejbal), kultura a fotografování

42 fotograf Valašské Meziříčí TOP 09
2. MUDr. Martina Kapitánová

MUDr. Martina Kapitánová

41 let

lékařka

1/
Paní doktorko, vy nejste původem z Valašského Meziříčí. Jak a kdy jste sem dostala?
Narodila jsem se v Prostějově a žila jsem tam do roku 2002, kdy jsem se na jaře přistěhovala za svým současným manželem do Valašského Meziříčí.

2/
Proč jste si vlastně vybrala práci lékaře a zrovna obor, v němž se denně setkáváte s těmi nejtěžšími případy, tedy s extrémními nároky na psychiku?

Po ukončení vysoké školy jsem už byla rozhodnuta pro jakoukoliv formu akutní medicíny,abych viděla hned výsledky, protože jsem povahou netrpělivá a co není hotovo nejlépe včera, je špatně. Zhruba 10 let jsem pracovala  pouze na ARU, pak jsem se začala pracovat na Jednotce intenzivní péče. na několik hodin. Podrobněji se o své práci zmiňuji na webových stránkách nemocnice.To, že denní setkávání s nemocemi, bolestmi a smrtí se až tak promítá do psychiky lékaře, jsem zjistila až později, a pořád se s tím někdy lépe, někdy hůře,snad úspěšně, vyrovnávám .

3/
Kromě toho, že jste primářka na jednotce intenzivní péče ordinujete v Nutriční ambulanci. O jaké pacienty tady jde?
Většinou ke mně docházejí onkologičtí pacienti, kteří následkem nemoci a náročné léčby extrémně hubnou, potom pacienti po operacích trávicího traktu a nemocemi trávicího traktu a
pacientky s anorexií. Kromě doporučení různých dietních opatření zde předepisuji i speciální doplňkovou výživu a léčím průvodní příznaky jako je bolest, nechutenství a deprese. Jedná se o celkem novou specializaci v medicíně, která byla dosud opomíjena a až nyní se začíná přikládat větší důraz na správnou výživu nemocných, protože v praxi se ověřila , že se i tím léčí, může se zlepšit kvalita a délka života a snížit úmrtnost a komplikaci u dříve smrtelných chorob.Jsem opravdu vděčna vedení naší nemocnice,že mi umožnilo se tomu plně věnovat.

4/
Prozradíme na vás, že jste podruhé vdaná, máte osmnáctiletou dceru a čerstvě také půlročního syna. Jste tedy určitě časově více než vytížená. Co vás v takové situaci vedlo k rozhodnutí kandidovat do komunálních voleb? A proč právě za TOP 09?
Jsem asi 2 roky znechucena situací,která panuje v jak v celorepublikové, tak v regionální politice.Dříve jsem chodila ke všem volbám a myslela si, že to na nějakou změnu k lepšímu stačí. Nyní jsem dospěla k názoru, že to nestačí, že musím udělat víc, že bych byla lepším a zodpovědnějším politikem než ti současní. Určitě mi řeknete, že jsem naivní, ale já jsem zvyklá za sebou vidět výsledky a dobré výsledky v jakékoliv činnosti, kterou vykonávám. Snad kromě pletení. A jsem přesvědčena, že pro naše město bych mohla vykonat hodně dobrého, protože když si něco umanu, to by vám potvrdili hlavně moji blízcí, tak to dokončím.A s úspěchem. Těší mě dělat něco pro druhé. 
A proč TOP 09? Jsem pravicově založena a k výběru jsem měla ODS a TOP 09. Takže jsem neměla o čem uvažovat.  Teď vážně: velmi mě zklamala morálka panující v ODS.

5/
Kdybyste jako občan měla odpovědět na otázku, co vás ve městě nejvíc štve, co vám vadí a obtěžuje život? Co by to bylo? A jak to změnit?
A)Zoufalá dopravní situace v našem městě, kterou nikdo koncepčně neřeší .
Nevěřím, že v nejbližší době budou ve státní kase peníze na tolik očekávaný obchvat. Proto o něm ani nebudu hovořit. Pro začátek by možná stačilo změnit-samozřejmě po poradě s kvalifikovanými odborníky a vytvořit koncepční studii-dopravního značení ve městě, vytipovat nejvíce frekventovaná a „nejslabší místa  a hlavně dopředu a s rozumem a především s ohledem na místní občany plánovat opravy komunikací,ne jako současné vedení radnice.
B)Neprůhlednost zakázek zadávaných městem a tím dle mého mínění zbytečný únik peněz, které by mohly být investovány jinak a lépe.
Všechny i sebemenší zakázky a smlouvy o díle zveřejňovat na internetu, skončit s oslovováním několika vybraných firem,podmínky nepřizpůsobovat na „míru“ některým firmám, následná důsledná kontrola práce a výsledku vybraných firem, protože ne vždy cena nabídnutá při zájmu o zakázku je konečná a výsledek neodpovídá zadání.O to by se měl starat tým nezávislých odborníků a prověřených lidí.
C)Bohorovnost  a arogance moci u některých regionálních politiků .
Jednoduchá léčba Vyměnit!!!!!
D)Absence míst, kde by mohly naše děti s námi kvalitně trávit volný čas.
Koncepční řešení v rámci města- naplánovat množství a rozmístění dětských hřišť, míst pro volnočasových aktivit a finance? Snad se pro NAŠE děti někde najdou! Ve formě sponzoringu nebo z těch ušetřených nepromrhaných peněz ve výše uvedených zakázkách. Také bychom si asi zasloužili krásné náměstí,kde by se dalo posedět, sníst zmrzlina nebo jen pokorzovat, protože pokud v něčem naše město má prvenství tak je to soutěž O nejošklivější náměstí v regionu

6/
Jaké oblasti života města byste se v případě zvolení chtěla věnovat? A jaké možné zlepšení/změny vidíte do budoucna ve vztahu město – nemocnice?
Jistě čekáte,.že řeknu:Zdravotnictví. Asi by se to nabízelo, ale zde bych v případě mého zvolení chtěla fungovat pouze jako „poradce“, aby mě někdo nenařkl z osobních zájmů a prospěchu. Můj postřeh k této oblasti? Máme pěknou, moderní nemocnici, ale jako všechny ostatní v naší republice se potýká s aktuálním problémem- nedostatkem lékařů, zejména erudovaných. Jak by mohlo zde Město pomoci? Třeba nabídkou bytů pro lékaře, kteří by měli zájem zde pracovat. Jistě by to byla pro ně dobrá motivace.
Sama bych se raději zabývala jinou oblastí, mimo můj obor, nejlépe některou z těch, které jsem uvedla v otázce 5. 
Na závěr bych zvolila motto: Chtěla bych naše Město léčit a vyléčit.

Rozhovor s MUDr. Martinou Kapitánovou v Obelisku (září 2010)

41 lékařka Valašské Meziříčí TOP 09
3. Mgr. Jan Rafaj

Mgr. Jan Rafaj

31 let

obchodní manažer

Studium
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací, Marketingové a sociální komunikace, 2006

Zaměstnání
Obchodní manažer, specializovaný maloobchod, internetový obchod, marketing. OSVČ

Politická příslušnost
TOP09

Proč do politiky?
Současné vedení města nerespektuje požadavky mladých lidí na vybudování nových sportovišť. Rád bych prosadil projekty, které už delší dobu leží na stole a radnice se je snaží zamknout do šuplíku.

Co chci změnit
Další mezery vidím ve způsobu komunikace města s občany. Stávající forma se zasekla někde devadesátých letech minulého století a je na čase si uvědomit, že už dávno píšeme rok 2010.

Zájmy a záliby
Sport, zejména skateboarding + veškerá bordová kultura.

Rodina
Svobodný

31 obchodní manažer Valašské Meziříčí TOP 09
4. Karel Mikuš

Karel Mikuš

42 let

hudebník, podnikatel

Bydliště
Od narození v roce 1968 trvalé bydliště ve Valašském Meziříčí, U nemocnice

Rodinný stav
Svobodný, od r. 1995 v partnerském svazku, děti Ondřej (*2002) a Hynek (*2004).

Studium
Abolvent Gymnázia Františka Palackého ve Valašském Meziříčí, v letech 1988 - 1995 student VŠB v Ostravě obor mikrotechnologie.

Zaměstnání
V roce 1988 zaměstnán jako pomocný projektant EPS v Báňských projektech Valašské Meziříčí
V letech 1989-1990 slévárenský dělník AŽD
Od roku 1991 svobodné povolání jako hudebník (Mňága a žďorp, Docuku, aj.)
od roku 1997 majitel agentury AURA pořádající kulturní akce
od roku 2000 provozovatel Areálu Koupaliště na Mikulůvce
od roku 2008 Marketingový manager HC Zubří
Člen profesních organizací INTERGRAM, SUAP, ABAS

Politika
nezávislý kandidát
2006-2010 člen zastupitelstva města Valašské Meziříčí a Kulturního výboru zastupitelstva města

Záliby
Aktivní hudebník, sport, cestování, příroda

V Zastupitelstvu bych se rád nadále věnoval kulturním otázkám města, naplňování volnočasových aktivit mládeže a ekologii.

42 hudebník, podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
5. Mgr. Jiří Hruška

Mgr. Jiří Hruška

63 let

učitel

syn – učitel Gymnázia v Ostravě, dcera – diabetologická sestra, 41 let učitel, z toho 20 let ředitel ZŠ Šafaříkova – bývalý aktivní divadelník a recitátor, člen celostátní asociace ředitelů základních škol, propagátor bližší spolupráce rodičů, žáků a jejich učitelů ve formální i neformální podobě. Celý dosavadní život věnoval aktivní podpoře nového systému práce základní školy a naplnění hesla školního vzdělávacího programu: Všude dobře, u nás nejlépe :-).
Je přesvědčen, že společně lze k dobrému změnit ještě mnoho věcí v našem městě.

63 učitel Krásno nad Bečvou bezpp
6. Petr Posad

Petr Posad

29 let

podnikatel

29 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
7. Radek Vaigl

Radek Vaigl

33 let

stavební technik

Studium
SPŠ stavební Valašské Meziříčí

Zaměstnání
stavební technik

Politická příslušnost
bez politické příslušnosti

Proč do politiky?
Nechci patřit mezi občany, kteří jsou nespokojeni s vedením města, a přitom pro jeho změnu nic neudělají. Více slušnosti by neškodilo.

Co chci změnit
Dnešní doba není vhodná pro nereálné sliby, je třeba uvažovat rozvážně a problémy řešit nejen s teoretiky, ale i s lidmi z praxe. Nejsem zastáncem řešení problémů „o nás, bez nás“.

Vzkaz pro voliče
Já, ty ,my, vy jsme občany tohoto města, proto jaké si to uděláme, takové to tu budeme mít.

Životní krédo
Jaké si to uděláš, takové to máš.

Rodina
Ženatý, 3 děti

Zájmy a záliby
Sport (fotbal, hokej), kultura a cestování.

33 stavební technik Hrachovec bezpp
8. Radek Machalský

Radek Machalský

36 let

podnikatel

Studium
Absolvent střední odborné školy elektrotechnické v Brně

Zaměstnání
Projektový/Produktový manažer ve společnosti ROBE Lighting
Mimo to také Elektrotechnik

Rodina
Ženatý, dva synové - Lukáš,Jakub

Proč do politiky
Každý z nás může něčím přispět-něco udělat. Někdo více a někdo méně. Nejhorší je ale neudělat vůbec nic. Mé rozhodnutí pro vstup do politické strany přišlo spontánně a přirozeně.

Proč TOP 09?
Myslím že nás bylo hodně v naší zemi co jsme čekali na vznik této nové strany. Jsem rád že se alespoň můžu pokusit fouknout do plachet pro šťastnou plavbu!

Záliby
Rodina a sport. Pokud zbývá čas tak určitě motorky, Jazz a saxofon.

36 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
9. Vladimír Kostka

Vladimír Kostka

36 let

trenér mládeže

rodina
ženatý dvě děti(10 a 3)

vzdělání
vyučen mechanik MaR
ISŠ-COP Valašské Meziříčí

záliby
sport(aktivně fotbal,rekreačně většina)
kultura

životní krédo
Kdo chce,hledá způsob,kdo nechce hledá důvod

36 trenér mládeže Valašské Meziříčí bezpp
10. MUDr. Zuzana Vávrová

MUDr. Zuzana Vávrová

lékařka

Studium
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
1.Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy v Praze
LF Univerzity Palackého Olomouc

Zahraniční stáže
Tunis-Hospital Charles Nicole

Zaměstnání
Nemocice Valašské Meziříčí - chirurgie

Politická příslušnost
bez politické příslušnosti

Proč do politiky?
Mám zájem se zapojit do veřejné práce ve svém městě.Myslím si, že v politice by mělo být více mladých a žen.

Co chci změnit?
Svým jednáním a přístupem bych se ráda podílela na zlepšení image politiků a politiky.Ve Valašském Meziříčí žiji od svého narození, proto mám zájem na tom, aby naše město bylo příjemným místem pro život.

Rodina
svobodná

Zájmy a záliby
Kultura, sport, jazyky, četba

-- lékařka Krásno nad Bečvou bezpp
11. Radek Hurta

Radek Hurta

37 let

podnikatel

37 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
12. Renata Wiesnerová

Renata Wiesnerová

vychovatelka

-- vychovatelka Valašské Meziříčí bezpp
13. Miroslav Kyšák

Miroslav Kyšák

dramaturg

Studium
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Zaměstnání
Dramaturg-produkční, v současné době bez zaměstanání. Dříve bezmála 21 let operátor v a.s.  Deza ve Valašském Meziříčí

Politická příslušnost
Bez politické příslušnosti

Proč do politiky?
Pocitově ve mně nazrál čas k aktivnímu zapojení se do politiky. Salónních protestů již bylo asi dost.

Co chci změnit?
Nedělám si příliš velké ambice, že bych pouze sám něco zásadního v komunální politice změnil. Ve spolupráci s kreativními a poctivými lidmi se ale spousta věcí změnit a realizovat dá.

Vzkaz pro voliče
Tady bych byl opatrný a  nerad bych se dopustil jakékoli fráze či prázdné proklamace. Snad jen -  aby nás voliče při volebním aktu neopustil rozum.

Rodina
Ženatý, dvě  již dospělé děti

Zájmy a záliby
Kultura všeobecně – hudba, film, divadlo, výtvarné umění, literatura.

-- dramaturg Valašské Meziříčí bezpp
14. Ing. Jiří Teichmann

Ing. Jiří Teichmann

45 let

podnikatel

45 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
15. Marek Dibelka

Marek Dibelka

21 let

chemik

Studium
Vystudoval jsem SPŠ Hranice, obor Aplikovaná chemie
Momentálně studuji kombinovaně SU v Opavě, obor Marketing a management

Zaměstnání
Po ukončení maturity jsem ihned nastoupil jako chemik do DEZA a.s., kde pracuji dodnes.

Zájmy a záliby
Všechny druhy sportů (aktivně i pasivně jako divák), cestování, veřejné dění, historie.

Politická příslušnost
TOP 09

Proč do politiky?
Program  TOP 09 mi přijde v dnešní situaci jako jediné správné řešení a jsem rád, že můžu být její součástí.

21 chemik Valašské Meziříčí TOP 09
16. MUDr. Jaroslav Dvořák

MUDr. Jaroslav Dvořák

lékař

-- lékař Valašské Meziříčí bezpp
17. Bronislav Ptáček

Bronislav Ptáček

36 let

ředitel peněžního ústavu

36 ředitel peněžního ústavu Valašské Meziříčí bezpp
18. Ing. Radim Píša

Ing. Radim Píša

38 let

finanční analytik

38 finanční analytik Krásno nad Bečvou TOP 09
19. Vladislava Vaňurová

Vladislava Vaňurová

43 let

podnikatelka

43 podnikatelka Valašské Meziříčí bezpp
20. Petr Oszelda

Petr Oszelda

podnikatel

-- podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
21. Jan Kramář

Jan Kramář

VŠ student

Studium
OAVM a VOŠ Valašské Meziříčí – Informatika v ekonomice

Zaměstnání
Student (VŠB-TÚ – Sportovní management)

Politická příslušnost

Nezávislý

Proč do politiky?

Nová životní zkušenost.

Co chci změnit?

Ještě, jsem se nikde nedostal, ale rozhodně by se to týkalo sportu.

Vzkaz pro voliče

Rozhodujte se správně. Nic jiného vzkázat nejde!

Životní krédo

Dokud rozhodčí neodpískal konec, ještě se dá vyhrát!

Rodina

Svobodný

Zájmy a záliby

Hokej, florbal, badminton, tenis, Formule 1. Něco aktivně, něco pasivně.

-- VŠ student Valašské Meziříčí bezpp
22. Iva Spálovská

Iva Spálovská

43 let

marketingová specialistka

43 marketingová specialistka Valašské Meziříčí bezpp
23. Ing. Daniel Macháň

Ing. Daniel Macháň

36 let

podnikatel

36 podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
24. Jiří Jestřáb

Jiří Jestřáb

44 let

podnikatel

44 podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
25. Vít Randýsek

Vít Randýsek

podnikatel

-- podnikatel Krásno nad Bečvou bezpp

Vážení spoluobčané,
dovolujeme si Vám nabídnout kandidátní listinu pro komunální volby do zastupitelstva města Valašské Meziříčí. V následujících čtyřech letech bychom se rádi zaměřili na řešení nejpalčivějších problémů našeho města a pevně věříme, že s Vaší pomocí se nám to podaří. Z dřívějších zkušeností víme, že komunikace zastupitelů s občany a s odborníky je pro zodpovědné rozhodování v zastupitelstvu nejdůležitější. 

09 PROBLÉMŮ NAŠEHO MĚSTA

•    KOMUNIKACE MĚSTA S OBČANY
•    ONLINE VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ A PRŮHLEDNOST  ZAKÁZEK
•    NEDOSTATEK DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
•    DOPRAVNÍ   INFRASTRUKTURA  VE  MĚSTĚ
•    PODPORA  REGIONÁLNÍHO  ŠKOLSTVÍ
•    ATRAKTIVITA MĚSTA  PRO  TURISTY  A  NÁVŠTĚVNÍKY
•    ZLEPŠENÍ  CYKLODOPRAVY  VE  MĚSTĚ
•    DOKONČENÍ  REKONSTRUKCE  ZÁMKU ŽEROTÍNŮ
•    EKOLOGIES VÁMI TO VŠE MŮŽEME ZMĚNIT
VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vám nabídnout kandidátní listinu pro komunální volby do zastupitelstva města Valašské Meziříčí. V následujících čtyřech letech bychom se rádi zaměřili na řešení nejpalčivějších problémů našeho města a pevně věříme, že s Vaší pomocí se nám to podaří. Z dřívějších zkušeností víme, že komunikace zastupitelů s občany a s odborníky je pro zodpovědné rozhodování v zastupitelstvu nejdůležitější.

09 PROBLÉMŮ NAŠEHO MĚSTA

  • KOMUNIKACE MĚSTA S OBČANY
  • ONLINE VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ A PRŮHLEDNOST ZAKÁZEK
  • NEDOSTATEK DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
  • DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA VE MĚSTĚ
  • PODPORA REGIONÁLNÍHO ŠKOLSTVÍ
  • ATRAKTIVITA MĚSTA PRO TURISTY A NÁVŠTĚVNÍKY
  • ZLEPŠENÍ CYKLODOPRAVY VE MĚSTĚ
  • DOKONČENÍ REKONSTRUKCE ZÁMKU ŽEROTÍNŮ
  • EKOLOGIE

S VÁMI TO VŠE MŮŽEME ZMĚNIT

VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

Každý lídr by měl být připraven na převzetí funkce.
4. 10. 2010

Každý lídr by měl být připraven na převzetí funkce.

Vlastislav Navrátil odpovídá na otázky Obelisku... Radní Vlastislav Navrátil je ročník 1968, po absolvování místního gymnázia pracoval jako barman a následně jako provozní v KZ a Přístavu. Od r 2002 je fotografem na volné noze. V r. 2006 byl jako nezávislý na kandidátce Sdružení nezávislých kandidátů - Evropští demokraté zvolen do zastupitelstva a následně i do Rady. Do letošních komunálních voleb vstupuje z pozice lídra kandidátky strany TOP 09, jejíž místní organizaci ve městě založil.

Celý článek
Vím, že vše nejde vyřešit. Ale řešit určitě ano.
3. 10. 2010

Vím, že vše nejde vyřešit. Ale řešit určitě ano.

Hovoříme s Mgr. Jiřím Hruškou, kandidátem za TOP 09. Můžete se stručně představit - jste valašskomeziříčským rodákem? Rodák jsem. Dlouho jsem si myslel, že pocházím z Krásna. Ale při bližším zkoumání jsem zjistil, že ulice Hemy, kde jsem se narodil (pro pamětníky - naproti Tesle), je vlastně valašsko-meziříčská a hranici mezi původními městy tvoří ulice Zašovská. Takže JSEM rodák:). A už 63 let. S malými přestávkami, kdy jsem vystudoval Pedago-gickou fakultu v Ostravě jako učitel rodného jazyka a dějepisu.

Celý článek
Záleží mi na prostředí, v jakém všichni žijeme ...
28. 9. 2010

Záleží mi na prostředí, v jakém všichni žijeme ...

Petr Posad, 29 let Vzdělání Obchodní Akademie ve Valašském Meziříčí Zaměstání Podnikatel Politická příslušnost člen TOP 09

Celý článek
Renata Wiesnerová
30. 9. 2010

Renata Wiesnerová

Renata Wiesnerová, 46 let studiumGymnázium v Rožnově pod Radhoštěma následně dvouleté nádstavbové studim vychovatelství na Spgš v Havířovězaměstnání1983 - 2005 vychovatelka na ZŠ 5. května v Rožnově pod Radhoštěm2005 - dosud  vychovatelka na ZŠ Šafaříkova ve Valašském Meziříčípolitická příslušnostbez politické příslušnosti.

Celý článek
Myslet vždy pozitivně...
8. 10. 2010

Myslet vždy pozitivně...

Ing. Radim Píša 38 let Studium 1995 – 2000, VŠB fakulta ekonomická, Ostrava, studijní obor finance 1993 – 1995, Obchodní akademie, Valašské Meziříčí 1985 – 1990, Gymnázium Fr. Palackého, Valašské Meziříčí Zaměstnání ekonom ve výrobní společnosti Politická příslušnost člen TOP 09

Celý článek
Jsem rád, že jsme měli pravdu ...
18. 11. 2010

Jsem rád, že jsme měli pravdu ...

Krajský soud v Ostravě dnes vydal rozhodnutí ohledně Návrhu na neplatnost volby kandidáta ve volbách do zastupitelstva města Valašské Meziříčí. Svým usnesením dal za pravdu Vlastislavu Navrátilovi, který poukázal na nepřesně spočítané hlasy v jednom z okrsků. Rozhodnutím soudu tak byl určen 3 mandát kandidátu TOP 09 Mgr. Jiřímu Hruškovi.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme