Seifert: Holešov láká turisty

27. 9. 2016

Setkání automobilových veteránů, řada expozic na zámku či tradiční Festival židovské kultury: to jsou nejúspěšnější akce letošní turistické sezony v Holešově. Tamní radnice ji zatím hodnotí pozitivně, i když na definitivní čísla co do návštěvnosti je prý ještě brzo.

„Letošní sezonu můžeme zatím hodnotit pozitivně, podobně jako loňský rok. Zatím tedy ještě nemáme všechny informace o návštěvnosti města a zámeckých prostor, ale budou minimálně na loňské úrovni," potvrdil pro Deník holešovský starosta Rudolf Seifert (TOP 09).

Jak sám dodal, velkým lákadlem byl právě zámek a jeho výstavy: především expozice nejvýznamnějších českých ilustrátorů nebo také přehlídka historických kočárků.

„Mnoho návštěvníků obdivuje naše židovské památky a bezpochyby i oba kostely, které jsou otevřeny v programu Otevřené brány," připomněl starosta Holešova. Během prázdnin se navíc ve městě konalo také několik významných akcí, které lidi hodně zajímaly. „Jednalo se třeba o Bikemaraton Drásal, setkání veteránů a velkému počtu návštěvníků se těšil i tradiční Festival židovské kultury či Letní škola barokní hudby," dodal holešovský starosta Rudolf Seifert: na definitivní statistická čísla si podle něj ale také v Holešově ještě pár týdnů počkají.

zdroj: Kroměřížský deník, str. 3., 24. 9. 2016

ŠTÍTKY

Volby:
2016 zastupitelstva krajů - Zlínský - 3. Rudolf Seifert

Padesátka statečných je připravena hájit vaše zájmy. Podívejte se na kandidátní listinu TOP 09 pro krajské volby ve Zlínském kraji.

Zlín jede! Půjčte si zdarma kolo od TOP 09. Stačí kliknout a jet

Půjčte si kolo zdarma

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme