volby 2018

Senátní volby 2018
TOP 09 kandiduje ve volbách do Senátu PČR v roce 2018
Zadavatel: TOP 09
Zpracovatel: TOP 09

Letos na podzim se konají krom komunálních voleb i senátní volby. V Ústeckém kraji budou ve třech obvodech.
TOP 09 nabízí kvalitního kandidáta do volebního klání v jednom obvodu a to v obvodu č. 32 - Teplice, kde kandiduje  bývalý viceprezident sklářské firmy AGC v Evropě a šéf představenstva fotbalového klubu Pavel ŠEDLBAUER.

Pavel Šedlbauer

Kandidát do Senátu za obvod č. 32 - Teplice

Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice se narodil v roce 1951 a vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Od té doby pracuje ve sklářském průmyslu. Je bývalým viceprezidentem evropské skupiny belgicko-japonské sklářské firmy AGC a zároveň stál v čele AGC Flat Glass Czech.
TOP 09 a hnutí Pro Zdraví a Sport představily volební program pro Ústí nad Labem
7. 6. 2018

TOP 09 a hnutí Pro Zdraví a Sport představily volební program pro Ústí nad Labem

TOP 09 a hnutí Pro Zdraví a Sport dnes představily priority svého programu pro letošní volby v Ústí nad Labem. Nově vytvořená koalice klade důraz na bezpečnost obyvatel, nabídku kvalitních škol a chce také zabránit odchodu vzdělaných obyvatel z města. Kandidáty přijel osobně podpořit předseda TOP 09 Jiří Pospíšil.

Celý článek
TOP 09: Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu

TOP 09: Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu

Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice Pavel Šedlbauer dnes představil svůj záměr kandidovat na senátora. O hlasy voličů se bude ucházet v obvodu 32 – Teplice jako nezávislý kandidát navržený stranou TOP 09.

Celý článek
1 2
Články 11 - 12 z 12