Volební program komunální volby 2014

Volební program pro komunální volby 2014

TOP 09 v Ústí nad Labem představila program pro podzimní komunální volby.

Radim Bzura k němu říká: "Naším cílem je otevřená radnice, která bude občanům, podnikatelům a dalším institucím partnerem. Budeme zveřejňovat všechny smlouvy a poptávková řízení na Internetu a to včetně organizací vlastněných městem. Naším cílem je vést dialog se všemi účastníky lokálního rozvoje - ústeckou univerzitu a podnikatele nevyjímaje. Není možné vést  nadále zákopovou válku, která se negativně odráží na mediálním obrazu města a má dopad na kvalitu života občanů. Je nutné postupovat koncepčně a uvážlivě, aby se Ústecký region stal znovu prosperujícím centrem podnikání, výroby a vzdělanosti. 

K sociální stabilitě může vést pouze ekonomická prosperita a stoupající zaměstnanost podpořená sociálními programy a projekty prevence kriminality. Nevěříme na jednoduchá hesla a plány na vzdušné zámky naprosto mimo ekonomickou realitu již nyní dramaticky zadluženého města. 

Sounáležitost s místem a místní patriotismus je třeba založit nejen na přírodních krásách okolí, ale i na sportu, kultuře a vzdělání,  které k městu neoddělitelně patří."

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme