Kandidátní listina TOP 09 v Mníšku pod Brdy

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátka pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Mníšek pod Brdy (Praha-západ, Středočeský)
Volební strana: TOP 09 a nezávislí (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Šárka Slavíková Klímová

Mgr. Šárka Slavíková Klímová

33 let

specialistka marketingové komunikace

V Mníšku pod Brdy žiji velmi ráda a moje rodina zde našla krásný domov. Vystudovala jsem Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, obory Marketingová komunikace a PR a Veřejnou a sociální politiku. V profesním životě se věnuji oblasti marketingové komunikace, zejména jejímu propojení s veřejnou správou. Od roku 2003 jsem například pracovala pro pivovar, Poslaneckou sněmovnu ČR a Ministerstvo zdravotnictví. Momentálně jsem s dcerou na rodičovské dovolené.

Ze svých profesních zkušeností vím, jak je velmi důležité nejen občanům informace sdělovat, ale hlavně jim naslouchat. Možná se to nezdá slučitelné s komunální politikou, ale zdání klame. Jsem zastáncem toho, že občané mají mít možnost informovat své zastupitele o všem, co je trápí. Povinností zastupitelů pak je hledat řešení, jak občanům pomoci. Bohužel mnohdy se tak neděje a zastupitelé se chovají často ke svým voličům arogantně.

V komunální politice jsem získala zkušenosti jako zastupitelka pražské městské části, kde jsem se soustředila na rodinnou a sociální oblast. Věnovala jsem se hlavně možnostem, jak může obec pomoci rodinám s dětmi sladit práci a starost o rodinu.  Kromě zmíněných oblastí je pro mě důležité, aby si naše město zachovalo ráz menšího města plného zeleně bez spalovny odpadu, přitom však nabízelo rozličné služby pro pohodlný život všech občanů.

Do místní politiky chci vnést odbornost a slušnost, otevřít ji občanům, aby i oni měli více možností zasahovat do každodenního dění města. 

33 specialistka marketingové komunikace Mníšek pod Brdy TOP 09 TOP 09
2. Mgr. et Mgr. Rudolfína Voleská

Mgr. et Mgr. Rudolfína Voleská

26 let

právnička Svazu měst a obcí ČR

Komunální problematice se věnuji denně při práci na legislativně - právním oddělení Svazu měst a obcí ČR, který sdružuje přes 8 milionů obyvatel žijících ve všech typech obcí v České republice. Denně se setkávám s problémy, které obce řeší a denně také získávám řadu skvělých nápadů a podnětů, jak záležitosti obce spravovat lépe. Mou hlavní profesní specializací je sociální problematika, Dále se zabývám tématy zaměstnanost, zdravotnictví, rovné příležitosti, kultura, architektura a cestovní ruch v obcích.

Vzdělání jsem získala na Univerzitě Karlově v Praze, kde jsem vystudovala obor Andragogika a personální řízení a magisterský obor Veřejná a sociální politika a na Západočeské univerzitě v Plzni, kde jsem vystudovala magisterský obor Právo a právní věda. V TOP 09 jsem od roku 2013, předtím jsem nebyla členem žádné jiné politické strany. Před nedávnem jsem byla zvolena předsedkyní Expertní komise Samospráva a obce TOP 09 pro Středočeský kraj.

Do Mníšku jsem přišla z rušné Prahy, kde jsem se narodila a dosud žila, za přírodou, klidným životem a srdečnými lidmi žijícími v pospolitosti. Mníšek se okamžitě stal mým domovem a já cítím potřebu dělat vše pro to, aby se v Mníšku dobře žilo nám všem. Chci se zaměřit na větší podporu zájmů rodin s dětmi, seniorů, mládeže, sociálně vyloučených a zdravotně postižených občanů města. Chci napomoci k rozvoji pospolitého života v komunitě a k zachování soudružnosti a přátelskosti, která se v dnešním světě ztrácí, ale která je základem pro to, abychom mohli i nadále cítit, že Mníšek je naším společným domovem.

26 právnička Svazu měst a obcí ČR Mníšek pod Brdy TOP 09 TOP 09
3. Ing. Dana Dvořáková

Ing. Dana Dvořáková

51 let

analytička

V Mníšku pod Brdy bydlím 14 let, je to krásné město, které mám ráda a jsem tady doma. Pracuji v Praze pro soukromou společnost jako analytik v oboru informačních systémů a spolupracuji s Vysokou školou ekonomickou jako odborný konzultant. V komunálních volbách jsem kandidovala poprvé v roce 2010, nejsem členkou žádné politické strany. Rozhodnutí pro opětovnou kandidaturu ovlivnily mé zkušenosti s veřejnou správou. Osobně bych si přála, aby správa města více a vstřícně komunikovala s obyvateli, zajímala se o jejich potřeby. Také postrádám reálnou vizi města s návaznosti na koncepci jeho rozvoje, protože není mi lhostejná současnost ani budoucnost města.

51 analytička Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
4. Ing. Lucie Chovancová

Ing. Lucie Chovancová

25 let

doktorandka VŠCHT

Studium na Ústavu technologie vody a prostředí Vysoké školy chemicko-technologické v Praze mi přineslo nejen znalosti v tomto oboru, ale také zvýšilo zájem o ochranu a udržování životního prostředí kolem nás. V Mníšku pod Brdy vyrůstám od narození a nikdy mě nenapadlo město opustit. Stejně jako většina z Vás dojíždím pracovně do Prahy a stejně jako většina z Vás se z ruchu velkoměsta zase ráda vracím zpět. Vracím se do městečka, jehož infrastruktura zaručuje vcelku pohodlný život a zároveň je zde stále dostatek místa pro volný čas a odpočinek. Ale proč se nemít ještě lépe. Proto jsem ráda, že prostřednictvím TOP09 mohu občanům Mníšku pod Brdy nabídnout zkvalitnění mnoha služeb a dosáhnout tím ještě spokojenějšího života všech.

25 doktorandka VŠCHT Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
5. Martin Absolon 30 testování medicínských aplikací Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
6. Bc. Petra Vaňková 37 spoluzakladatelka lesní mateřské školky Sedmikvítek Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
7. Petr Slavík

Petr Slavík

41 let

režisér videopřenosů

41 režisér videopřenosů Mníšek pod Brdy TOP 09 TOP 09
8. Bc. Naděžda Smolka Zemanová 36 ekonomka Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
9. Mgr. Jan Voleský 26 právník Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
10. Pavel Policar 40 majitel firmy na speciální efekty pro film Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
11. Ing. arch. Zdeněk Šamánek 68 architekt Mníšek pod Brdy TOP 09 TOP 09
12. Martina Zemánková 29 fotografka Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
13. Tereza Houtová 37 pokladní Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
14. Miroslav Dvořák 30 živnostník Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.
15. Mgr. Miroslav Škultéty 40 architekt IT Mníšek pod Brdy bezpp nez. kan.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme