KOALICE PRO ROZUMNÝ ROZVOJ JESENICE

TOP 09, Starostové a nezávislí

Jesenice - plachta

Vážení jeseničtí voliči,

dovolte nám jménem celé Koalice pro rozumný rozvoj Jesenice poděkovat za silnou podporu, kterou jste nám vyjádřili v právě uplynulých volbách do zastupitelstva obce Jesenice.

Ve volbách do zastupitelstva obce výrazně zvítězila naše Koalice pro rozumný rozvoj Jesenice (TOP 09 + STAN), získala 40% hlasů a 9 mandátů z 21. Jednoznačné vítězství naší Koalice vnímáme jako vyjádření silné podpory naší dosavadní práci na radnici a současně i jako jednoznačné rozhodnutí o dalším směřování Jesenice.

Získané hlasy a vítězství ve volbách jsou pro nás především velkým závazkem, děkujeme.

Ing. Pavel Smutný (Starostové a nezávislí)

MUDr. Petr Tiso, MBA (TOP 09)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 PRACOVAT PRO JESENICI NÁS BAVÍ

 Za 4 roky na radnici jsme ozdravili jesenické finance, zvětšili majetek obce, otevřeli 2 nové školky, zrekonstruovali historickou základní školu a rozšířili tím ZŠ o 5 nových tříd, zrekonstruovali zdravotní středisko, opravili komunikace, budovali a zkvalitňovali technickou infrastrukturu, stavěli nové cyklostezky a chodníky, vytvořili nová hřiště, připravili řadu dalších projektů pro zlepšení občanské vybavenosti, vysázeli stovky stromů, vytvořili parčíky, obohatili jesenický společenský a kulturní život, podporovali spolky a kluby, navázali úzkou spolupráci se sousedními obcemi, zklidnili mnohaletý divoký územní rozvoj, připravili Strategický plán rozvoje obce a mnoho dalšího.

 CO NABÍZÍME JESENICI

  • cestu za naší vizí „Jesenice - rezidenční městečko příjemné pro život, Jesenice - jedna z nejlepších adres“
  • naše kvalitní kandidáty, kteří mají životní zkušenosti, morální integritu, jsou vzdělaní a úspěšní ve svých profesích, kandidáty, kteří dle místa svého bydliště zastupují různé části Jesenice
  • naše zkušenosti získané při vedení Jesenice ve volebním období 2010-2014

 

Pokud nám ve volbách dáte důvěru i v dalším volebním období, zajistíme Jesenici kontinuitu. Jsme připraveni realizovat své dlouhodobé plány pro rozumný, vyvážený a udržitelný rozvoj Jesenice, její kvalitní správu a prosperitu.

 

vaši kandidáti

KOALICE PRO ROZUMNÝ ROZVOJ

… ve službách Jesenice, Osnice, Zdiměřic, Horních Jirčan, Rozkoše a Kocandy

 

Jesenické zrcadlo, aneb co v kurýru nenajdete

28. 6. 2016
Jelikož jsme ve volbách 2014 získali obrovskou podporu jesenických občanů, cítíme se našim voličům zavázáni, byť v důsledku vzniku účelového povolebního slepence pěti stran sestaveného proti naší straně vítězné nemáme možnost realizovat náš volební program.
Číst více

Vítězství Koalice pro rozumný rozvoj Jesenice

12. 10. 2014
Ve volbách do zastupitelstva obce Jesenice v říjnu 2014 výrazně zvítězila naše Koalice pro rozumný rozvoj Jesenice (TOP 09 + STAN), získala 9 mandátů z celkem 21. Dalšími v pořadí byly ANO – 5 mandátů, ODS – 3 mandáty, Zelená pro Jesenici – 2 mandáty, Republika pro Jesenici – 1 mandát, Naše obce – 1 mandát.
Číst více

Volební program KOALICE PRO ROZUMNÝ ROZVOJ JESENICE

10. 9. 2014
Co nabízíme Jesenici - představujeme náš volební program 2014 - 2018
Číst více

Skládáme občanům účty za období 2010-2014

27. 8. 2014
Jak jsme plnili náš volební program - přehled toho, co jsme pro Jesenici udělali v období 2010-2014
Číst více

Vyjádření k lživému letáku „Vybíráme z tisku“

9. 10. 2014
V závěru volební kampaně je na různých místech Jesenice distribuován anonymní leták s názvem „Vybíráme z tisku“, který obsahuje zcela lživé informace – osobní útoky s evidentním cílem hrubě poškodit mou osobu, kandidáta Koalice pro rozumný rozvoj Jesenice, těsně před volbami do zastupitelstva.
Číst více

Volnočasový areál Zdiměřice – aktuální informace, doplňující informace

6. 10. 2014
V Jesenickém kurýru byl v září publikován článek o dokončení Volnočasového areálu ve Zdiměřicích.
Číst více

Moje adresa: JESENICE

Přemýšleli jsme v minulých letech, co Vás jako obyvatele Jesenice bude asi tak nejvíce zajímat… Abyste měli místo pro své dítě ve školce? Abyste nemuseli k lékaři do Prahy? Abyste si neničili svoje auto na rozbitých komunikacích? Nebo abyste měli kde trávit svůj volný čas? To vše jsme už vyřešili. Je nám však jasné, že tím to všechno nekončí. Existuje celá řádka dalších projektů, které by pro Vás byly žádané a atraktivní.
Číst více

Na prahu nového školního roku

11. 9. 2014
Rozhovor se starostou Jesenice Pavlem Smutným na téma školství.
Číst více

Jesenice chystá otevření dalších cyklostezek

1. 7. 2014
Vedení Jesenice odstraňuje bariérové efekty a propojuje stezkami pro cyklisty a pěší území Jesenice s okolím.
Číst více

Finanční zdraví Jesenice – další z našich priorit

8. 6. 2014
1. ledna 2013 nabyla účinnosti novela zákona o RUD prosazená TOP 09 a STAN, která zajistila navýšení příjmů ze sdílených daní u řady menších měst a obcí, vč. Jesenice. Roční příjmy Jesenice se tak skokově zvýšily o téměř 20 mil. Kč.
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 32

Podpora Karla Schwarzenberga

Jeden moudrý muž pravil, že všechny volby jsou lokální. Je to do valné míry pravda, neboť voliči se rozhodují podle svých každodenních zkušeností a ty jsou největší právě s místní samosprávou. Málokdy se člověk setká s činiteli vlády nebo Evropské komise, ale co se děje v jeho městě nebo v jeho obci, to zažívá denně a podle toho se rozhoduje. Je opravdu na nás, abychom při těchto volbách postavili důstojné kandidáty a lidi, kteří mají pro své město, pro svou obec cit a všemi silami budou hájit zájmy svých občanů. Vím, že to často není lehké. Býti starostou u nás je pro dotyčného spíše trest než vyznamenání. Proto mám veliký respekt před těmi, kteří se tomuto úkolu rozhodli věnovat. Vás ale, milí voliči, prosím, abyste se opravdu podívali na kandidátní listiny, abyste viděli, jaké ženy a muže vám TOP 09 v těchto volbách nabízí, a rozhodli podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Jde o vaši budoucnost a budoucnost vašich obcí – a to znamená také o budoucnost naší země.

 Karel Schwarzenberg
předseda TOP 09

Karel Schwarzenberg

Podporuje nás starosta Dolních Břežan

S Jesenickou radnicí jsme v posledních letech navázali velmi dobrou spolupráci. Jesenice řeší podobné problémy jako Dolní Břežany a jsem rád, že podobně jako my začala regulovat svůj územní rozvoj. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud má vedení obce něčeho dosáhnout, potřebuje dlouhodobou stabilitu na radnici a vládnout více než jedno funkční období. Proto přeji kandidátce současného starosty ve volbách úspěch.

Ing. Věslav Michalik, CSc.,
starosta Dolních Břežan

věslav michalík

Podpora z centra volného času Hazard Hobbies

Mám-li objektivně zhodnotit spolupráci s obcí Jesenice, ve které žiji a pracuji jako lektorka a majitelka tanečního studia a centra volného času za poslední 4 roky, mohu s klidným srdcem zkonstatovat, že stávající vedení obce v čele s Ing. Smutným vždy podpořilo činnost s dětmi, které se věnuji a snažilo se navázat funkční spolupráci vedoucí ke zvýšení motivace dětí k pohybu a volnočasovým aktivitám. Pan Smutný se vždy objektivně zamýšlel nad smyslem organizované akce, nad tím, co to přináší občanům Jesenice a dle toho ji podpořil nebo připomínkoval. K problémům se bez velkých řečí stavěl konstruktivně a hledal, jak danou situaci vyřešit, nikoli, jak ji vyřešit nelze. Myslím si, že tak by měla efektivní spolupráce na společném zájmu fungovat. Jako řadový občan Jesenice jsem po celou dobu jeho působení na Obci mohla sledovat, že se aktivně účastní každé obecní akce týkající se dětí, dospělých a seniorů, že naslouchal problémům řadových občanů, na které si vždy udělal čas. Jelikož jsem příznivcem tradičních každoročních akcí, které jsou, myslím, pro každou obec důležité, neboť vytváří vlídné klima k příjemnému žití občana v dané obci, oceňuji v uplynulých čtyřech letech zavedení každoročního obecního plesu, drakiády, masopustního průvodu, kolových výletů a dalších akcí.

Ing. Hana Zápotocká
majitelka tanečního studia Hazard a HHobbies centra volného času v Jesenici

Podpora z MC Pohádka

Rády bychom poděkovaly současnému vedení obce za podporu v předchozích letech, bez které by mateřské centrum, jakožto nezisková organizace, jen těžko mohlo plnit svou funkci.

Doufáme, že se podpora kulturního života v obci bude dále ubírat podobným směrem jako doposud, a my se budeme moci opět podílet na přípravě dalších akcí pro rodiny s dětmi z Jesenice a blízkého okolí.

vedení Mateřského centra Pohádka

LeTOPisy Jesenice

LeTOPisy Jesenice

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme