Kandidátní listina TOP 09 ve Slaném

kandidatka-slany2

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátka pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Slaný (Kladno, Středočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Adam Slabecký

Ing. Adam Slabecký

34 let

projektant

33 let

projektant

člen TOP 09

Nenarodil jsem se sice ve Slaném, ale už od narození zde žiji. A od dětství pozoruji, jak se naše město mění. Jak prostředí, lidé, i celková atmosféra. Mám Slaný rád. Je to malebné město, tak „akorát velké“, bohaté na historii i kulturní život. Na druhou stranu spoustu věcí zde vidím kriticky. Byl jsem nadšený, když jsem viděl, jak po revoluci město vzkvétá. Jak se šedivé pusté ulice mění na barevné, opravené, plné obchodů. Na druhou stranu ale vidím, že nevzkvétá tak, jak bych si představoval. Přijde mi, že ostatní města, která dobře znám, nám nějak utíkají. A mám už dlouho chuť se do tohoto procesu zapojit a ve městě něco dělat.

Z mého života mohu říct, že jsem studovat Gymnázium V. B. T. a následně ČVUT v Praze, fakultu stavební. Pracuji v rodinné stavební firmě. Mým největším koníčkem jsou hry na hrdiny, zejména tzv. LARP – hry na živo. Málokdy ale hry hraji, většinou píšu scénáře a hry pořádám. K dalším mým zájmům patří třeba historie a psi.

34 projektant Slaný TOP 09
2. Libor Dobner

Libor Dobner

62 let

redaktor Slánských listů, starosta Sokola

62 let

podnikatel

člen TOP 09

Ve Slaném jsem se narodil, vyrůstal, oženil jsem se a založil rodinu. Mám čtyři děti a čtyři vnoučata. Do zastupitelstva kandiduji letos potřetí, v obou předchozích případech jsem byl zvolen. Mám úplné střední odborné vzdělání, původním povoláním knihkupec. V současné době pracuji jako regionální historik a publicista, redaktor Slánských listů. Jsem starosta TJ Sokol Slaný a herec, režisér, dramatik a jednatel ochotnického spolku Slánská scéna. Patřím mezi ty šťastné, jejichž práce je zároveň jejich zálibou.

62 redaktor Slánských listů, starosta Sokola Slaný TOP 09
3. Petr Janošec

Petr Janošec

47 let

finanční a majetkový konzultant

47 let

finanční a majetkový konzultant

člen TOP 09

Do Slaného jsem se přestěhoval  v roce 2002 z Ostravy. Jsem ženatý, mám čtyři děti, kdy nejmlašímu synovi jsou dva roky. Pracuji jako konzultant firmy OVB Allfinanz na manažerské pozici. V mém povolání pomáhám především obyčejným lidem s jejich rodinnými plány a rozpočty. Proto mi není lhostejný přístup obce k občanům, kteří potřebují pomoc. Dle skutečných příběhů mých klientů vím, že se společnost k nim obrací zády. Je spousta spoluobčanů, kteří se dostanou na okraj a právě těmto chci podat pomocnou ruku. Druhou oblastí mého zájmu jsou naši nejmenší. Jako otec a předvším ne rodilý Slaňák, vidím spoustu zažitých zvyklostí, které bych rád změnil, ve prospěch právě dětí. Mám zde odstup a vím, že vždy je i jiné řešení. Možná to chce jen trochu chtít.

V TOP 09 jsem od roku 2010 a jsem zakládajícím členem místní organizace. Do zastupitelstva kandiduji letos podruhé.

47 finanční a majetkový konzultant Slaný TOP 09
4. Ludmila Janžurová

Ludmila Janžurová

48 let

ředitelka neziskové organizace

48 let

ředitelka neziskové organizace

člen TOP 09

Město Slaný mě svou historií, velikostí a kulturou připomíná mé rodné město Litomyšl. Do Slaného jsme se s manželem a třemi dospívajícími dětmi přistěhovali před 3 lety a stále ještě velmi silně vnímám jeho krásy a přednosti. Jsem hrdá, že v tomto městě žiji, že jsme zde našli nové přátele a osobnosti, kterým v životě o něco jde.

Je to i moje životní filosofie, není mě jedno, proč a jak lidé žijí nebo musí žít. Mou podstatou je věci měnit a dávat jim pokud možno lepší směr. Proto se snažím i prostřednictvím neziskové organizace Kolpingova rodina Smečno, kterou vedu, nacházet v malém konkrétní způsoby zlepšování podmínek k plnému životu především mladým rodinám s malými dětmi. Myslím si, že budoucnost Slaného je v rukou budoucí generace, tzn.mladých lidí, kteří budou zakládat rodiny.

Ráda bych se zasadila o posílení vážnosti role matky, pečující o děti,  zavedla  tzv.rodinné pasy s rozšířeným zvýhodněním  do firem, dala podnět ke vzniku Family pointu, aktivit pro nejmenší děti, dále řešit otázky zaměstnaných matek a osamělých seniorů.

48 ředitelka neziskové organizace Slaný TOP 09
5. Mgr. Jiří Syrovátka 46 investiční poradce Kvíček TOP 09
6. PhDr. Eva Slabecká 58 majitelka Solné jeskyně Slaný Slaný TOP 09
7. Zuzana Matějčková 22 letuška Slaný bezpp
8. Ing. Jiří Trejbal, MBA

Ing. Jiří Trejbal, MBA

31 let

státní úředník

31 let

státní úředník

bez politické přísl./nezávislý kandidát

Ve Slaném, se kterým je moje rodina spjata po mnoho generací, žiji od narození. Vystudoval jsem slánské gymnázium a následně obor Veřejná správa na VŠFS v Praze. Poté jsem se zabýval problematikou správy majetku a investic na Generálním ředitelství Úřadu práce ČR. Poté jsem si prohloubil svou kvalifikaci studiem MBA na CEMI v Praze. V současné době pracuji na Ministerstvu financí ČR, kde se zabývám problematikou veřejných zakázek. Jsem členem slánských ochotníků Slánská scéna a Sportovně střeleckého klubu ve Slaném.

31 státní úředník Slaný bezpp
9. Štěpán Janžura 20 student VŠ Slaný bezpp
10. Mgr. Soňa Šumová 37 učitelka ZŠ Slaný bezpp
11. Mgr. Jana Horáčková

Mgr. Jana Horáčková

41 let

překladatelka

Od narození žiji ve Slaném a mám k tomuto městu silný osobní vztah.  Jsem vdaná a s manželem vychováváme dva syny. Absolvovala jsem zdejší Gymnázium a následně Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Poté jsem několik let vyučovala anglický jazyk na slánském Gymnáziu VBT, v posledních letech se věnuji převážně překladům knížek z angličtiny. Byla bych ráda, aby naše město bylo v budoucnosti čisté, klidné, upravené a bezpečné. Dále by  mne těšilo, kdyby po období baby boomu byl věnován větší prostor a pozornost seniorům, kterých v posledních letech přibývá.

41 překladatelka Slaný bezpp
12. Veronika Šímová

Veronika Šímová

29 let

referentka

Narodila jsem se ve Slaném. Nějakou dobu jsem prožila s rodiči v ústeckém kraji, ale od svých devatenácti let žiji opět ve Slaném. Jsem absolventka Obchodní akademie Dr. B. Třebíszkého. Pracuji jako odborný referent – specialista v UNIQA pojišťovně, a.s., a to již desátým rokem. Ve Slaném mám spoustu přátel, příbuzných, kamarádů a známých, jejichž zájmy bych ráda svým prostřednictvím v zastupitelstvu obhajovala. Sama mám 6 letého syna a proto mi jsou starosti rodičů a především matek velmi blízké. Chci se zaměřit na revitalizaci a vznik nových dětských hřišť a zlepšení předškolního i školního prostředí. Do zastupitelstva kandiduji poprvé.

29 referentka Slaný bezpp
13. Kateřina Blahníková 29 jednatel Slaný bezpp
14. Lenka Capová 59 porodní asistentka Slaný bezpp
15. Pavla Fučíková 28 fotograf Slaný bezpp
16. Filip Čížek

Filip Čížek

23 let

kameník

23 let

kameník

bez politické přísl./nezávislý kandidát

Ze Slaného pochází celá má rodina a já se do Slaného rád vrátil. Město a jeho okolí mne uchvátilo a mám ho velmi rád. Letos jsem dokončil studium na kamenosochařské škole v Hořicích. Jsem drobným živnostníkem se zájmem o kulturní bohatství, rád bych se zasadil o odbornou opravu slánských památek v historickém duchu.

23 kameník Slaný bezpp
17. Miroslava Janegová 44 fakturantka Slaný bezpp
18. Josef Macák 32 ředitel Exteco Slaný bezpp
19. Jaroslav Veselý 66 projektant Slaný bezpp
20. Renata Frančíková

Renata Frančíková

70 let

výtvarník, ilustrátor

70 let

výtvarnice, ilustrátorka

bez politické přísl./nezávislý kandidát

Jsem slánská rodačka, prožila jsem zde část dětství. Po přestěhování do Prahy jsem se do Slaného trvale vrátila v roce 2004. Jsem absolventka Vyšší grafické školy a dvou ročníků UMPRUM. Tvořím ilustrace především pro děti, za posledních deset let jsem ilustrovala zhruba 20 knížek. Pracuji pro řadu nakladatelství, např. Albatros, Amulet, Axioma, Delta, Portál, Junior aj. Své práce vystavuji – tři výstavy ve Slaném, dvě ve Velvarech. Ze slánské literatury pro děti jsem ilustrovala knížku L. Dobnera Bořek, kluk ze znaku. Do zastupitelstva kandiduji potřetí.

70 výtvarník, ilustrátor Slaný bezpp
21. Jiří Větrovský 45 řidič Dolín bezpp
22. Eva Veselá 24 sekretářka Slaný bezpp

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme