Kandidátní listina TOP 09 v Buštěhradě

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátka pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Buštěhrad (Kladno, Středočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Dagmar Novotná

Dagmar Novotná

51 let

legislativa samosprávy, koordinátor B. zpravodaje

Ve svém současném pracovním zaměření se orientuji zejména na legislativu územní samosprávy. Prošla jsem mnoha pracovními zkušenostmi, z nichž nejrozsáhlejší mám zejména v oblasti legislativy našeho státu ale i EU v návaznosti na uplatnění prvků bezpečnosti v oblasti zabezpečení jak státních tak i komerčních subjektů, včetně poradenství v nasazení bezpečnostních technologií. Protože mi není lhostejné, jak se žije v Buštěhradě, kandidovala jsem v roce 2010 do Zastupitelstva města Buštěhradu, jako sympatizant strany TOP 09. Od roku 2010 pracuji ve finančním výboru při Zastupitelstvu města Buštěhradu, jsem členkou kulturní komise a jsem odpovědným koordinátorem Buštěhradského zpravodaje. Je mi 51 let, mám středoškolské vzdělání, doplněné absolvováním odborných seminářů se zahraniční účastí, tři, nyní již dospělé děti a dvě vnoučata.

51 legislativa samosprávy, koordinátor B. zpravodaje Buštěhrad TOP 09
2. Pavel Vavruška

Pavel Vavruška

51 let

správa majetku města, projektový manažer

Moje současné pracovní zařazení je správa majetku města Buštěhradu a jsem členem stavební komise města Buštěhradu. Kromě toho jsem vedoucím manažerem u všech akcí, které byly a jsou ve městě Buštěhradě realizovány od roku 2011. Předchozí pracovní zkušenosti mám zejména v oborech řídicích systémů v oblasti vodních elektráren a rozvodných zařízení dále v automatizačních systémech pro hutnické provozy a bezpečnostní systémy. Pracoval jsem na technických, obchodních a manažerských pozicích ve všech mých předchozích pracovních místech. Mám středoškolské vzdělání doplněné absolvováním řady odborných seminářů a několikaletou zahraniční praxí, je mi 51 let a mám dvě dospělé děti.

51 správa majetku města, projektový manažer Buštěhrad TOP 09
3. BcA. Luboš Kluiber

BcA. Luboš Kluiber

31 let

stavební technik

Do Buštěhradu, odkud pochází rodina mojí maminky, jsem se přistěhoval před 13 lety v průběhu studia Střední průmyslové školy grafické obor fotografie. Je mi 30 let. Po završení střední školy jsem začal pracovat v rodinné firmě a pokračoval ve studiu Slezské univerzity v Opavě obor Užitá fotografie. Moje bližší seznámení se s děním v Buštěhradě začalo při tvorbě souboru fotografií s názvem „Buštěhradský zámek“ v roce 2002 pro účely výstavy. Některé z mých fotografií byly použity na dokumentační výstavu o rekonstrukci zámku v Kulturním středisku. První přímý kontakt začal mým rozhodnutím podílet se na samosprávě města formou kandidatury v komunálních volbách v roce 2010, kdy jsem kandidoval za stranu TOP 09. Následně jsem se stal členem finančního výboru při zastupitelstvu města. Po odstoupení kolegy jsem přijal v roce 2013 mandát zastupitele města. S manželkou Janou vychováváme naši dceru. Od dětských let patří mezi mé hlavní koníčky letecká modelařina a studium bojových umění.

31 stavební technik Buštěhrad TOP 09
4. Ladislav Šimon

Ladislav Šimon

43 let

jednatel společnosti

Do Buštěhradu jsem se přistěhoval v roce 2007 z Kladna, kde jsem se i narodil. Podnikám v oblasti polygrafie a nyní se i výrobně podílím na tvorbě informačního bulletinu pro město Buštěhrad. V roce 2010 jsem kandidoval do městského zastupitelstva, z čehož rezultovala a stále trvá práce pro finanční výbor při zastupitelstvu města Buštěhradu. Jsem iniciátorem petice proti výstavbě bioplynové stanice, kterou jsem v roce 2010 předal do rukou nového zastupitelstva na prvním, ustavujícím veřejném zasedání, po komunálních volbách pro období 2010-2014. Jsem jednoznačně proti výstavbě bioplynové stanice na katastru města Buštěhradu a nadále se aktivně podílím na této kauze. Mým velkým koníčkem je basketbal, který nejenom trénuji, ale i stále aktivně hraji. Je mi 43 let, jsem ženatý a mám dvě dcery.

43 jednatel společnosti Buštěhrad bezpp
5. Mgr. Luděk Semrád

Mgr. Luděk Semrád

50 let

komerční poradce

Deset let jsem občanem města Buštěhrad. Vzhledem k tomu, že mám zájem, aby se město dále rozvíjelo a bylo dobrým domovem nejen pro mne, ale do budoucna i pro mé děti, vstoupil jsem do veřejného života v minulých komunálních volbách, v roce 2010, a jsem členem kontrolního výboru při Zastupitelstvu města Buštěhradu. Jsem sympatizantem hnutí STAROSTOVÉ a NEZÁVISLÍ, které úzce spolupracuje se stranou TOP 09, na jejíž kandidátní listině jsem se rozhodl kandidovat i letos. Profesně jsem působil od roku 1992 ve vysokých manažerských funkcích zahraničních společností, naposledy jsem působil 12 let jako jednatel Hervis Sport a móda  ČR. Od loňského roku jsem OSVČ jako poradce. Moje povolání mi umožňuje být nezávislý, což považuji za velmi důležité pro zodpovědnou práci na komunální úrovni.

50 komerční poradce Buštěhrad bezpp
6. Josef Veselý

Josef Veselý

39 let

technicko-organizační pracovník

Mé dosažené vzdělání je střední odborné. Pracuji jako vedoucí Technických služeb Buštěhrad a jsem členem stavební komise. Mé pracovní zkušenosti jsou zejména z oboru stavebnictví.  Nejvíce zkušeností  jsem získal ve firmě Obnova památek Buštěhrad a také při výstavbě inženýrských sítí. Bydlím v Buštěhradě, je mi 38 let a mám dvě děti. Rozhodl jsem se kandidovat do zastupitelstva města Buštěhradu, protože věřím že, naše město může vypadat lépe. 

39 technicko-organizační pracovník Buštěhrad bezpp
7. Ing. Tomáš Kluiber

Ing. Tomáš Kluiber

34 let

obchodně technický manažer

Je mi 33 let a žiji v Buštěhradě, odkud pochází rodina mojí maminky. Vystudoval jsem kladenské gymnázium. Vysokoškolské vzdělání jsem absolvoval na Stavební fakultě ČVUT v Praze, obor Pozemní stavby a konstrukce. Při studiu jsem se již seznamoval s praxí ve stavebnictví, nejdříve jako pomocný projektant, dále jako stavbyvedoucí a rozpočtář. Od ukončení studia pracuji v naší rodinné stavební firmě jako obchodně technický manažer. S ženou vychováváme naše dvě malé děti. O dění v našem městě jsem se aktivněji začal zajímat od roku 2008 a od roku 2010 jsem členem strany TOP 09. V témže roce jsem kandidoval v komunálních volbách do městského zastupitelstva. Byl jsem členem stavebního výboru při zastupitelstvu města a nyní jsem předsedou stavební komise. Mými koníčky jsou rybaření, myslivost, motocykl a rekreační sporty.

34 obchodně technický manažer Buštěhrad TOP 09
8. Ing. Kamil Dlouhý

Ing. Kamil Dlouhý

33 let

technický manager

Po vystudování kladenského gymnázia jsem úspěšně absolvoval studium na Elektrotechnické fakultě ČVUT v oboru informatika. Je mi 33 let. V Buštěhradě žiji od roku 2006, kde jsem se postupně začal zajímat o dění ve městě. V roce 2010 jsem, již jako člen strany TOP 09, kandidoval do Městského zastupitelstva. Od roku 2010 jsem tak členem kontrolního výboru města. Jsem ženatý, s manželkou Lucií vychovávám syna a dceru. Již při studiích jsem začal samostatně podnikat v oblasti IT, se specializací na Open Source technologie. Od roku 2005 pracuji jako IT & Service Manager ve skupině firem zabývajících se mimo jiné vážícími a prodejními technologiemi. K mým koníčkům patří především elektrotechnika, informatika a sport.

33 technický manager Buštěhrad TOP 09
9. Edita Elgrová, DiS.

Edita Elgrová, DiS.

29 let

exportní dokumentarista

Pracuji jako exportní dokumentarista ve firmě MSC Geneva, pobočka Praha a v Buštěhradě bydlím se svým malým synem. Vystudovala jsem střední odbornou školu a vyšší odbornou školu obor letecká doprava a námořní doprava. Zajímám se o dění v našem městě právě proto, že v něm mám rodinu a rozhodla jsem se aktivně podílet na jeho rozvoji jakožto zástupce mladší generace.

29 exportní dokumentarista Buštěhrad bezpp
10. Romana Věrčáková

Romana Věrčáková

36 let

manažer úseku soft služeb

Buštěhrad pro mě znamená příjemné místo, kde jsem se rozhodla založit svoji rodinu. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu obor geodézie. Bydlím v Buštěhradě nyní sedmým rokem, když po dlouhé době strávené v zahraničí jsem v Čechách začala soukromě podnikat v oblasti úprav automobilů. V letech 2000-2002 jsem se vrátila zpět do ciziny a působila jako marketingový a operační reprezentant pro východní Evropu ve spolupráci s Grandsden Group company ve městě San Francisco, Ohio, Las Vegas, Palm Spring a Los Angeles. Vzhledem k mé bohaté zkušenosti s prací v zahraničí jsem po návratu zpět do Čech doplnila tým zabývajícím se prodejem služeb v IT oblasti u firmy Abder a to zejména u ne Česky mluvících klientů.

Dlouhou dobu jsem působila v Komerční Bance a.s. ve které jsem obsadila pozici Projektového manažera. V roce 2009 jsem nastoupila na pozici Manažera úseku Korporátních služeb do firmy Okin  group s.r.o. V roce 2010 jsem kandidovala v komunálních volbách jako sympatizant strany TOP 09. Věřím, že Buštěhrad může být hezkým domovem i pro nás přistěhovalé. V současné době jsem již třetím rokem na rodičovské dovolené.

36 manažer úseku soft služeb Buštěhrad bezpp
11. Lucie Dlouhá, DiS.

Lucie Dlouhá, DiS.

34 let

mateřská dovolená

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu Strojnickou v Chrudimi, obor management strojírenství a Střední průmyslovou školu a Vyšší odbornou školu v Kladně, obor strojírenství. Je mi 33 let. V Buštěhradě žiji od roku 2006 společně se svým manželem, synem a dcerou. V roce 2010 jsem kandidovala, jako členka strany TOP 09, do městského zastupitelstva a od téhož roku jsem členkou výboru pro životní prostředí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem pracovala jako technik plynárenských zařízení ve společnosti RWE. V současné době svůj čas věnuji výchově svých dětí a rodině a životnímu prostředí ve městě Buštěhradě, ve kterém se svojí rodinou žiji.

34 mateřská dovolená Buštěhrad TOP 09

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme