Mladá BoleslavDokážeme dát 1,10 Kč/den na provoz své domácnosti?

8. 10. 2010
Co mě přimělo k napsání tohoto článku je poslední předvolební slib boleslavské ODS, který občanům v případě výrazného vítězství ve volbách a většiny v zastupitelstvu, nabízí nulové poplatky za svoz komunálního odpadu. Jako náměstek primátora, radní, zastupitel a osoba velmi dobře obeznámená s chodem města mě tato nabídka zdvihla přímo ze židle.
Číst více

Záludnosti volebního systému

8. 10. 2010
Hlasovací systém při volbách do městského zastupitelstva je poměrně komplikovaný a zrádný. Řada lidí si myslí, že funguje jinak, než jak doopravdy funguje, a proto volí ve skutečnosti jinak, než si myslí. Přinášíme Vám proto krátké vysvětlení ke všem třem způsobům hlasování, které si jako voliči můžete vybrat. Vámi vybraný způsob hlasování je důležitý. Víc, než si myslíte.
Číst více

Videospot TOP 09 Mladá Boleslav

23. 9. 2010
Mladoboleslavská TOP 09 v netypickém dresu...
Číst více

Osvald Döbert

22. 9. 2010
Málokdo si dnes tohoto člověka bude asociovat s městem Mladá Boleslav, přestože poměrně zásadně ovlivnil jeho podobu. Výrazný rozvoj automobilky stimuloval potřebu generální přestavby Mladé Boleslavi. V šedesátých letech byl tímto úkolem pověřen Státní projektový ústav pro výstavbu, který v Mladé Boleslavi reprezentoval kolektiv architektů pod vedením ak. arch. Osvalda Döberta.
Číst více

Zdraví a nemoc

22. 9. 2010
Když je někdo nemocný má mnoho příznaků nemoci, které je nutno přesně popsat a použít k léčbě. Každá jednotlivá nemoc postihující konkrétní orgán má mnoho vazeb a projevů, které zasahují další orgány a orgánové systémy, v podstatě celého člověka.
Číst více

Chceme TOP ulice bez kompromisů?!

21. 9. 2010
Při krátkém pohledu na téma městského mobiliáře je nutné se zamyslet nad tím, co může tento široký sortiment sjednotit či propojit, aby ulice působila harmonicky a ne jako z výprodeje. Je to design, cizí slovo, které nás provází všude, kam se podíváme. Všechno má určitou formu, tvář či vzhled  a právě design městského mobiliáře je pro výraz městského prostoru – ulici tak moc důležitý. Dáváme tím najevo, že nám není lhostejné jak naše ulice budou vypadat a jak se nám v nich bude žít.
Číst více

Tiskové prohlášení TOP 09 v Mladé Boleslavi k šířeným zprávám o předvolební spolupráci

20. 9. 2010
TOP09 v Mladé Boleslavi v době před komunálními volbami nepřistoupí na předvolební dohody o koalici či společných postupech v následujícím volebním období s  dalšími politickými stranami, které chtějí v Mladé Boleslavi uspět. Zároveň konstatuje, že v tomto smyslu byla již některými pravicovými i levicovými politiky oslovena. O koalici, koaličních podmínkách nebo práci v opozici bude se stranami diskutovat až po proběhách komunálních volbách.
Číst více

Mladá Boleslav bude TOP město

9. 9. 2010
Ve čtvrtek 9.9. v 9:09 zahájila mladoboleslavská TOP 09 kampaň představením kandidátů a programu do komunálních voleb. „Chceme z Mladé Boleslavi udělat TOP město. Město, ve kterém budeme rádi společně žít, pracovat, studovat a trávit volný čas,“ zahájil představení projektu lídr kandidátky Daniel Marek.
Číst více

Buřty nenabízíme

8. 9. 2010
Komunál? To by neměla být politika, to je o konkrétních lidech, jejich všedních starostech a radostech, které prožívají v místě kde žijí, pracují a vychovávají své děti.
Číst více

Daniel Marek

8. 9. 2010
Cílem Daniela Marka je nastartovat aktivní život ve městě a řešení dopravy a odpadového hospodářství.
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 17

Lídr kandidátní listiny:

MO TOP 09 Mladá Boleslav na Facebooku

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme