Patrik Brodan, BBA

32 let, obchodní manažer

V Plzni jsem absolvoval Sportovní gymnázium. Po maturitě jsem odletěl do Kalifornie v USA, kde jsem dva roky studoval univerzitu Palomar College a poté tři roky privátní katolickou univerzitu Saint Mary’s College of California. Studia jsem financoval díky sportovnímu stipendiu a reprezentoval jsem univerzitu ve fotbalu.

Během studia i po jeho dokončení jsem se v Americe věnoval trénování mládežnických fotbalových mužstev. V průběhu studia jsem začal pracovat pro společnost Marriot, kde jsem se postupně dostal do manažerské funkce, ve které jsem pokračoval i po promoci. Promoval jsem v roce 2002 z oboru ekonomie a marketingu.

Po návratu do Čech jsem pracoval čtyři roky jako senior konsultant v zahraniční realitní společnosti sídlící v Praze, v Berouně jsem hrál fotbal za TJ KDC Beroun. Posledních pár let pracuji jako obchodní manažer rozvoje v oblasti lidských zdrojů a marketingu.

Od léta 2009 jsem členem TOP 09, kde zastávám funkci místopředsedy Středočeského kraje a předsedy TOP 09 regionu Beroun.

Ve volném čase se věnuji sportu (fotbal, golf, tenis, cyklistika, lyžování), kultuře (muzikály, komedie), pěstování orchidejí a balkonových rostlin, a hlavně kulinářství (italská a mexická kuchyně). Bydlím společně se svou slovenskou přítelkyní Janou a děti dosud nemáme.

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:Koruna je jenom jedna. Buď ji projíte, nebo ji investujete.
Děkujeme