× Pojďte do toho s námi.

Senátní volby 2016

Kandidáti TOP 09 do Senátu

V letošním roce proběhnou ve Středočeském kraji také senátní volby ve čtyřech volebních obvodech.

Obvod číslo 37 - Jičín zahrnuje celý okres Jičín, severní část okresu Nymburk, ohraničený na jihu obcemi Lysá nad Labem, Stratov, Kostomlaty nad Labem, Kostomlátky, Písty, Nymburk, Budiměřice, Křečkov, Choťánky, Libice nad Cidlinou, Oseček. V tomto obvodě se o hlasy bude ucházet Tomáš Czernin, lesník, zemědělec a místostarosta obce Dymokury. Tomáš Czernin je od roku 2009 členem TOP 09. Jako člen Suverénního řádu Maltézských rytířů a předseda nadačního fondu "Lourdes" se podílí na charitativních akcích řádu.

Obvod číslo 16 - Beroun zahrnuje část okresu Beroun, ohraničenou na západě obcemi Hudlice, Svatá, Hředle, Točník, Žebrák, Tlustice, Hořovice, Podluhy, částí okresu Praha-západ, ohraničenou na severu obcemi Číčovice, Tuchoměřice, na jihu obcemi Řevnice, Dobřichovice, Černolice, Jíloviště, Klínec, Měchenice, Březová-Oleško, Okrouhlo, a na východě obcemi Zvole, Ohrobec, Dolní Břežany, ZlatníkyHodkovice, Vestec. V tomto obvodě se o hlasy bude ucházet společný kandidát TOP 09 a STAN Tomáš Trč, přednosta kliniky dětské a dospělé ortopedie a traumatologie v pražské nemocnici v Motole. Tomáš Trč působil také jako předseda České společnosti pro ortopedii a traumatologii a v roce 2012 byl jmenován profesorem medicíny. Publikuje řadu odborných vědeckých článků a pracuje jako konzultant na lékařských pracovištích po celé České republice.

Czernin: Senátor toho moc ovlivnit nemůže

15. 11. 2016
"Senát je pojistka demokracie. Senátoři jsou lidé starší, zkušenější, předpokládá se, že každý z nich v životě už něco dokázal, ti lidé mají životní zkušenost už trochu jinou," říká nově zvolený senátor Tomáš Czernin.
Číst více

Czernin: Budu odpovědným senátorem

17. 10. 2016
TOP 09 má dva nové senátory. Jedním z nich Tomáš Czernin, místostarosta obce Dymokury. Seznamte se.
Číst více

Czernin: Dva měsíce jsem byl s voliči

17. 10. 2016
"Nejprve bych všem mým voličům rád poděkoval a slíbil jim, a to samé ale platí i pro voliče, kteří mě nevolili, že budu pracovat pro ně a pro naši krásnou zem," říká Tomáš Czernin.
Číst více

Czernin: V Senátu chci dělat odpovědnou politiku

11. 10. 2016
Jsem připraven dělat pro naše voliče odpovědnou politiku. Myslím si, že politika se má dělat v delším horizontu, než je jedno volební období nebo jedno desetiletí. Jsem kandidátem všech demokraticky smýšlejících voličů. 
Číst více

Czernina podporují všichni demokratičtí kandidáti

11. 10. 2016
Tomáše Czernina před druhým kolem senátních voleb podpořili všichni kandidáti demokratických stran, kteří šli v Jičíně do prvního kola. 
Číst více

Trč: Proč musí lékař rozhodovat dle financí uplynulého roku, jak bude léčit v tomto roce?

6. 10. 2016
Jako lékař se často zamýšlím nad podivným způsobem financování poskytované lékařské péče. Jakožto aktivní ortoped se například stále dokola pozastavuji nad absurdní platební politikou za ortopedické implantáty.
Číst více

Trč: Zdravotníci jsou skrytými sponzory českého zdravotnictví

2. 10. 2016
"Svobodu pacienta rozhodovat o svém zdraví a volit si léčbu vnímám jako jednu z důležitých společenských hodnot. Svým vstupem do politiky usiluji mimo jiné o zvýšení úrovně české politické kultury," říká Tomáš Trč, kandidát do Senátu v obvodě Beroun.
Číst více

Czernin: Naše zacházení s ornou půdou je brutální

28. 9. 2016
Hospodaří s vědomím, že ze stromu, který v lese vysadí, bude mít prospěch teprve jeho pravnuk. Zastává názor, že co se z půdy odebere, musí se do ní zase vrátit.
Číst více

TOP 09: S kampaní jdeme do finiše

23. 8. 2016
Pětačtyřicet dní před krajskými a senátními volbami startujeme finální „horkou“ fázi volební kampaně. Svobodu si musíme chránit, zní jedno z hesel celostátní kampaně TOP 09.
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 15

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme