Kandidáti

Kandidátka pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Kolín (Kolín, Středočeský)
Volební strana: TOP 09 a Nezávislí pro Kolín (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Ing. Jan Pospíšil, MBA

Mgr. Ing. Jan Pospíšil, MBA

51 let

místostarosta města

Narodil jsem se 01. 12. 1962 v Kolíně, vystudoval jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze, The Nottingham Trend University a Vysokou školu ekonomie a managementu veřejné správy v Bratislavě. V současnosti působím jako místostarosta města Kolína. V této funkci se mi podařilo zlepšit finanční situaci zadluženého města, realizovat řadu investičních záměrů a projektů, rozšířit kapacity mateřských škol, přilákat do města nové investory či rozšířit spolupráci se zahraničními partnerskými městy. Jako zastupitel bych chtěl nadále pokračovat v prosazování úspory veřejných prostředků a zodpovědnosti za důstojnou budoucnost našich kolínských občanů.

Získal jsem zkušenosti i v podnikatelské oblasti. Jsem ženatý, mám dvě děti a dvě vnoučata. Mezi mé záliby patří poznávání nových kultur, zejména těch afrických, a jízda na kole po okolí je mojí další oblíbenou aktivitou.

Jsem členem politické strany TOP 09 od roku 2009 a spoluzakladatelem MO Kolín TOP 09. Byl jsem zvolen předsedou místní organizace, místopředsedou regionální organizace Kolín a členem Krajského výboru. V roce 2010 v komunálních volbách jsem se stal zastupitelem města Kolína a vykonávám funkci místostarosty.

 

51 místostarosta města Kolín III TOP 09 TOP 09
2. Mgr. Bohumil Herčík

Mgr. Bohumil Herčík

53 let

ředitel ZŠ a zastupitel města

Jmenuji se Bohumil Herčík, je mi 52 let a pracuji jako ředitel Základní školy Kolín v Lipanské ulici. Jsem ženatý a mám tři děti. Mým velkým koníčkem je lední hokej, dále pak starožitnosti, staré mince a bankovky. V minulém volebním období jsem pracoval v městském zastupitelstvu a v této práci, hlavně v oblasti školství a sportu, bych chtěl dále pokračovat.

53 ředitel ZŠ a zastupitel města Kolín IV TOP 09 TOP 09
3. MUDr. Hana Zinková

MUDr. Hana Zinková

43 let

praktická lékařka

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, promovala jsem v roce 1995 a nyní provozuji soukromou ordinaci pro dospělé. Jako dlouholetá obvodní lékařka přicházím každodenně do kontaktu s kolínskými občany. Svěřují se mi se svými starostmi i přáními, a tak vím, co potřebují. Proto jsem se také rozhodla kandidovat, abych jim s jejich starostmi mohla pomáhat i jinde, než jen v ordinaci. 

43 praktická lékařka Kolín III bezpp nez. kan.
4. Bc. Petr Křemen

Bc. Petr Křemen

25 let

kronikář města Kolína a průvodce

Je mi 25 let, jsem studentem oboru Politologie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, snažím se starat o příjemné strávení Vaší dovolené jako průvodce kolínské cestovní kanceláře a už třetím rokem zaznamenávám život v Kolíně jako kronikář města, což je velmi zajímavá, ale mnohdy až mravenčí práce. Miluji kolo a jako cyklistický nadšenec se snažím pracovat na zlepšení podmínek pro cyklisty nejen v rámci dopravní komise, což se vybudováním cykloodpočívadla na Zálabí či schválenou dotací na cyklostezku ve Veltrubské ulici, doufám, daří. Ve své práci pro Kolín bych chtěl pokračovat i nadále, a to jak v oblasti cyklistické dopravy, tak i v oblasti kultury a cestovního ruchu, ke kterému mám i vzhledem ke svému povolání blízko.

25 kronikář města Kolína a průvodce Kolín IV TOP 09 TOP 09
5. JUDr. Tomáš Najman

JUDr. Tomáš Najman

56 let

advokát

Od narození žiji a působím v Kolíně. Zde také již po dobu 25 let pracuji jako advokát ve své kanceláři. V minulosti jsem se již účastnil veřejného života ve volených orgánech města Kolína. Dobrých znalostí kolínských poměrů a zkušeností získaných v právní profesi bych chtěl využít při práci v městském zastupitelstvu, případně v některé z komisí zřízených městskou radou. Jako dlouhodobý obyvatel města vnímám v posledních letech v našem městě nárůst negativních společenských jevů v oblasti veřejného pořádku a bezpečnosti, a chtěl bych se proto jako městský zastupitel zasadit o opatření vedoucí ke zlepšení situace v této oblasti.

56 advokát Kolín I bezpp nez. kan.
6. Mgr. Pavel Kárník

Mgr. Pavel Kárník

54 let

ředitel městské knihovny

Jsem rodákem z Kolína, kde naše rodina žije již po mnoho generací. Celý svůj profesní život sem zasvětil knihám, již 40 let jejich pomocí kultivuji sebe i své okolí. V Kolíně jsem členem Kulturní komise a předsedou Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města. Mám na starosti i Městské informační centrum Nejsem člověk střetů a konfliktů, dokáži pro dobrou věc sjednotit nejen politické soupeře. Společně dokážeme pro Kolín udělat víc, než si myslíte!

54 ředitel městské knihovny Kolín III TOP 09 TOP 09
7. Mgr. Ondřej Vokál

Mgr. Ondřej Vokál

25 let

právník a skautský vůdce

Absolvoval jsem kolínské gymnázium a následně Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Jako právník jsem nyní i zaměstnán. Od dětství se aktivně věnuji skautingu, v současnosti působím jako vůdce 1. skautského střediska Kolín. Zbývající čas vyplňuji cestováním, sportem a kulturou. V případě zvolení se zaměřím na to, čemu rozumím, tedy na volnočasové aktivity pro děti a mládež a také kulturní a sportovní vyžití obyvatel města. V neposlední řadě bych rád pomohl Kolínu svými profesními znalostmi a zkušenostmi.

25 právník a skautský vůdce Kolín V bezpp nez. kan.
8. Kateřina Šafránková

Kateřina Šafránková

25 let

atletka a olympijská reprezentantka

Jsem studentka Univerzity Hradec Králové, obor učitelství pro mateřské školy. Je to obor, kterého se držím od střední školy a který mám moc ráda. Atletiku dělám deset let a pořád se tím bavím. Byla jsem na ME a MS juniorů, kde jsem byla druhá. Pak také na ME do 22 let druhá a účastnila jsem se OH v Londýně, což byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Na letošním ME v Curychu jsem se probojovala do nejlepší desítky a skončila devátá. Bavila by mě spousta věcí, ale díky tréninkům moc času nezbývá. Když ano, tak vyrazím na kolo, do bazénu nebo kamkoliv, kde se něco děje a kde můžu něco dělat. Proto jsem se rozhodla kandidovat do zastupitelstva Kolína, abych toho pro město a sport mohla dělat co nejvíc!

25 atletka a olympijská reprezentantka Kolín V bezpp nez. kan.
9. Mgr. Michal Dubnický

Mgr. Michal Dubnický

54 let

ředitel ZUŠ a výtvarník

Jmenuji se Michal Dubnický, narodil jsem se v roce 1960 ve Zlíně. Jsem ženatý a s manželkou Janou máme dvě dospělé dcery. Petru (28) a Barboru (27). Od roku 1992 žiji trvale v Kolíně.

V roce 1979 jsem maturoval na gymnáziu v Otrokovicích a v roce 1984 jsem úspěšně absolvoval na Pedagogické fakultě Univerzity T. G. Masaryka v Brně, obor učitelství, kombinace Jazyk český

a Výtvarná výchova. V současné době pracuji jako ředitel Základní umělecké školy Fr. Kmocha v Kolíně.

Nejvíce volného času věnuji výtvarné tvorbě. V posledním období je to zejména malba akrylem na větší formáty. Své práce jsem prezentoval na několika výstavách v České republice a v Rakousku.

Rekreačně se věnuji také sportu. V létě je to kolo a horská turistika, v zimě pak lyžování.

Jsem tradičním pravicovým voličem. Na celostátní i lokální úrovni je mi nejbližší politika TOP 09.

Proto jsem se rozhodl podpořit její kolínskou kandidátku v letošních komunálních volbách jako nezávislý.  

54 ředitel ZUŠ a výtvarník Kolín II bezpp nez. kan.
10. Jiří Dušek 37 mistr v automobilce Kolín II TOP 09 TOP 09
11. MUDr. Ivana Soukupová 62 dětská alergoložka Kolín III bezpp nez. kan.
12. Petr Hejcman

Petr Hejcman

51 let

profesionální fotograf

Narodil jsem se roku 1963 v Kolíně, kde také žiji a pracuji jako fotograf a kameraman. Vystudoval jsem Střední školu obchodní v Kolíně a Školu audiovizuální tvorby Hradec Králové. Absolvoval jsem studium k prohlubování odborné kvalifikace v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Filmová výchova a dále studium kurzů, seminářů a workshopů s fotografickým a filmovým zaměřením v Čechách i v zahraničí. Účastním se celostátních i mezinárodních soutěží. Jsem držitelem řady ocenění za fotografii i film.

Věnuji se fotografování a filmování především s regionální tématikou. Zachycuji důležité obrazy a události Kolínska nekomerčním způsobem. Přispívám svými fotografiemi do knih, tiskovin a propagačních materiálů města Kolína, Regionálního muzea Kolín a Římskokatolické farnosti Kolín. Některé z mých snímků jsou již uchovány v Národním muzeu fotografie. Svou tvorbou jsem se zasloužil o propagaci města Kolína i v zahraničí. Byl jsem členem komise pro 1. ročník fotografické soutěže vyhlášené Městskou knihovnou Kolín. Své práce, zejména s městskou tématikou, vystavuji na mnohých místech ve městě, některé z nich jsou stálé.

Mám dvě dcery. Mezi mé záliby patří kromě fotografování a filmování také cestování a motoveteránství.

 

 

51 profesionální fotograf Sendražice bezpp nez. kan.
13. PhDr. Jarmila Naglová 72 klinická psycholožka Kolín II TOP 09 TOP 09
14. Bc. Ondřej Cikán

Bc. Ondřej Cikán

25 let

rozhlasový moderátor

Jmenuji se Ondřej Cikán, jsem OSVČ, v současné době pracuji jako rozhlasový moderátor, moderátor společenských akcí a plesů a v rodném Kolíně jsem měl dokonce možnost s přáteli v roce 2012 pořádat multižánrový festival s názvem MANUfest.

Na univerzitě v Hradci Králové jsem úspěšně absolvoval obor Jazyková a literární kultura.

„TOPku“ jsem se rozhodl podpořit svou kandidaturou především proto, že není populistickou stranou, nebojí se pojmenovat nepříjemné problémy a neslibuje, co nemůže splnit.

Toto upřímné jednání založené na tradicích a odpovědnosti je mi blízké.

25 rozhlasový moderátor Kolín II bezpp nez. kan.
15. David Sixta 38 jednatel stavební firmy Sendražice TOP 09 TOP 09
16. Ing. Milan Dudáš

Ing. Milan Dudáš

49 let

prodejce zahradní techniky

Jmenuji se Michal Dubnický, narodil jsem se v roce 1960 ve Zlíně. Jsem ženatý a s manželkou Janou máme dvě dospělé dcery. Petru (28) a Barboru (27). Od roku 1992 žiji trvale v Kolíně. V roce 1979 jsem maturoval na gymnáziu v Otrokovicích a v roce 1984 jsem úspěšně absolvoval na Pedagogické fakultě Univerzity T. G. Masaryka v Brně, obor učitelství, kombinace Jazyk český a Výtvarná výchova. V současné době pracuji jako ředitel Základní umělecké školy Fr. Kmocha v Kolíně.

Nejvíce volného času věnuji výtvarné tvorbě. V posledním období je to zejména malba akrylem na větší formáty. Své práce jsem prezentoval na několika výstavách v České republice a v Rakousku. Rekreačně se věnuji také sportu. V létě je to kolo a horská turistika, v zimě pak lyžování.

Jsem tradičním pravicovým voličem. Na celostátní i lokální úrovni je mi nejbližší politika TOP 09. Proto jsem se rozhodl podpořit její kolínskou kandidátku v letošních komunálních volbách jako nezávislý.  

49 prodejce zahradní techniky Kolín V bezpp nez. kan.
17. Karel Sajvera

Karel Sajvera

37 let

člen představenstva energ.spol.

Narodil jsem se roku 1977 v Kolíně, kde žiji dosud. Vzděláním ekonom, pracuji celý profesní život v oblasti obchodu, v současné době jsem členem představenstva Akcenta Energie.

Ve volném čase se věnuji cyklistice, zajímá mě automobilismus a rád čtu. Za důležité téma považuji kolínské části Sendražice, kde žiji, a Zálabí, kde jsem se narodil a vyrůstal, jejich podporu a rozvoj. Jsem ženatý a mám jednu dceru.

37 člen představenstva energ.spol. Sendražice TOP 09 TOP 09
18. Ing. Ondřej Franc

Ing. Ondřej Franc

38 let

jednatel elektrotechnické firmy

Narodil jsem se 7. května 1976 v Kolíně, kde jsem absolvoval základní vzdělání a gymnázium. Poté jsem vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a rok jsem studoval také v zahraničí. V Kolíně bydlím celý život, podnikám zde, a i proto se snažím aktivně zapojovat do dění ve městě. V letech 2008-2013 jsem se jako prezident klubu podílel na konsolidaci kolínského hokeje. Před čtyřmi lety jsme se s rodinou přestěhovali do městské části Štítary a aktivně zde působím ve fotbalovém klubu Štítarský SK.

38 jednatel elektrotechnické firmy Kolín II bezpp nez. kan.
19. Ing. Jan Krejčí

Ing. Jan Krejčí

22 let

student VŠE

Jsem studentem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde studuji obor Evropská integrace. Momentálně pracuji jako překladatel a v budoucnu bych se chtěl zabývat sbližováním regionů v rámci Evropské unie. Do TOP 09 mě přivedla touha podpořit proevropské směřování České republiky a také finanční zodpovědnost, kterou se TOP 09 snaží prosazovat v Kolíně i ve vyšších patrech politiky.

22 student VŠE Kolín V TOP 09 TOP 09
20. Mgr. Martin Šmahel

Mgr. Martin Šmahel

48 let

ředitel ZŠ

Narodil jsem se 12. 2. 1966 v Kolíně, kde až na čtyřletou přestávku žiji po celý život.  Vystudoval jsem kolínské gymnázium a Pedagogickou fakultu v Hradci Králové obor učitelství pro 1. – 5. ročník ZŠ. Od roku 1996 jsem ředitelem Základní školy Plaňany, okres Kolín. Nebyl jsem nikdy členem žádné politické strany. Politická strana, která má v názvu a nejen v názvu, ale i prosazuje Tradici, Odpovědnost a Prosperitu je mi velmi blízká. Často si kladu otázku, co může rodina s dětmi dělat v Kolíně v nepříznivém počasí? Snad jen plavecký stadion nebo obchodní centrum. To je velmi málo. Rád bych se toto pokusil změnit.

48 ředitel ZŠ Kolín II bezpp nez. kan.
21. Bc. Josef Kysilka

Bc. Josef Kysilka

23 let

student

Narodil jsem se v roce 1991. Od narození bydlím v Kolíně, takže jeho problémy znám. Nyní studuji Vysokou školu politickou a společenských věd v Kolíně. Díky tomu, že také pracuji v rodinné firmě, mám každodenní styk s občany Kolína.

Do TOP 09 jsem vstoupil proto, že se mi líbí její snaha vnést do politiky jiný způsob myšlení, zejména z hlediska hospodárnosti provozu města.

23 student Kolín II TOP 09 TOP 09
22. Jiří Kraus

Jiří Kraus

48 let

bezpečnostní operátor a masér sportovců

Je mi 48 let, jsem aktivní sportovec - závodník na horských kolech – a spolupořadatel sportovních akcí pro děti a mládež, sportovní masér významných kolínských sportovců, reprezentantů ČR v cyklistice a bezpečnostní operátor na MÚ. V současné době studuji 5. semestr bezpečnostně - právních studií na TRIVIS Praha. Spojení sportu a bezpečnosti považuji za jeden ze základních kamenů normálně fungující demokratické společnosti. Razím heslo: "Kdo si hraje, nezlobí".

Ve volebním období 2010-2014 jsem byl aktivním členem Sportovní a Bezpečnostní komise Rady města Kolína za TOP09, kde jsem se snažil zúročit své mnohaleté zkušenosti z oblasti sportu, přímého výkonu služby u MP /15 let/, ale i vědomostí získaných studiem na bezpečnostní akademii.

V budoucnosti bych se chtěl věnovat více oblasti krizového řízení na komunální nebo krajské úrovni, a plně tak využít svých odborných znalostí, které jistě bude se zhoršující se globální situací zapotřebí.

Jelikož jsem patriot, není mi lhostejný vývoj našeho krásného historického města a TOP09 má v tomto směru jasno, proto tento program svojí kandidaturou do obecního zastupitelstva podpořím.

48 bezpečnostní operátor a masér sportovců Kolín V TOP 09 TOP 09
23. Ing. Martin Růžek

Ing. Martin Růžek

43 let

manažer a ekonom

Narodil jsem se roku 1971 v Kolíně. Vystudoval jsem Vysokou školu finanční a správní, fakultu ekonomických studií. Členem TOP 09 jsem se stal roku 2010. V současné době pracuji jako segmentový manažer v České spořitelně, a.s. a zároveň působím jako člen Kontrolního výboru města Kolína.

43 manažer a ekonom Kolín V TOP 09 TOP 09
24. Petr Zadák 52 restauratér a hoteliér Kolín I bezpp nez. kan.
25. Alena Belzová

Alena Belzová

41 let

prodavačka v samoobsluze

Narodila jsem se v roce 1973 v Kolíně, kde do současnosti také žiji a pracuji jako pokladní v obchodě. Mám dvě již dospělé děti, dceru a syna. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu potravinářské technologie v Pardubicích. Dění v Kolíně mě zajímá a ráda bych byla nápomocna při zlepšování života v našem městě.

41 prodavačka v samoobsluze Kolín II bezpp nez. kan.
26. Ivana Holubová

Ivana Holubová

53 let

učitelka v MŠ

Jsem učitelka mateřské školy, narodila jsem se v Kolíně v roce 1960. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a pedagogickou školu. Po celou dobu žiji a pracuji v Kolíně. Zastávám názor, že zastoupení žen v politice je zásadní otázka, protože ovlivňuje způsob vedení politického dialogu i témata, o kterých se jedná, a priority, na které jdou peníze.

53 učitelka v MŠ Kolín IV bezpp nez. kan.
27. Klára Břízová 22 studentka Kolín II TOP 09 TOP 09

Program

1. Bezpečnost:

 • nechceme policii pouze pokutující dopravní přestupky

 • chceme dostat strážníky ještě více do ulic, mezi Vás, Vám ku pomoci

 • dokončíme obnovu kamerového systému

2. Doprava

 • prosazujeme maximální zefektivnění veřejné dopravy

 • chceme rovnoměrnou obslužnost MHD v rámci Kolína

 • je třeba zlepšit návaznost spojů MHD na další spoje, především vlaky

 • nové autobusové nádraží ano, ale takové, které bude skutečně funkční

 • je třeba zklidnit dopravu v centru města a naléhavě se zabývat otázkou parkování

 • podporujeme vznik klidových zón u základních škol podle dánského vzoru

 • chceme důkladně řešit využitelnost kolínského průtahu

 • budeme podporovat vybudování odstavného asfaltového pruhu v ulici Brankovická pro osobní vozidla během sportovních akcí 

 • budeme podporovat vybudování kruhového objezdu pod nadjezdem v ulici Třídvorská z důvodu nedodržování rychlosti kamionů

 • chceme kvalitní dopravní značení v lokalitě Borky vedoucí ke sportovištím

3.  Cyklistická doprava:

 • je třeba zřídit funkci městského cyklokoordinátora a cyklistické pracovní skupiny

 • budeme podporovat vyčlenění stálého ročního fondu na rozvoj cyklistické dopravy

 • považujeme za nutné přistoupit k Asociaci cykloměst

 • chceme lepší osvětu k nově zavedeným opatřením a větší zapojení veřejnosti

 • zvážíme možnost zprůjezdnit cyklistům některé stávající jednosměrky

 • zřídíme parkovací místa pro kola v centru města

 • necháme aktualizovat generel cyklistických tras a stezek

4. Kultura:

 • chceme i nadále pokračovat v nastoleném trendu podpory a otevřenosti ke kultuře

 • Kmochův Kolín chápeme jako prioritu v oblasti kultury

 • z Kmochova Kolína chceme vytvořit soutěžní festival a přispět tím ke zvýšení jeho prestiže

 • pokusíme se dosáhnout na finanční prostředky, které zaručí alespoň opravu těch nejcennějších částí kolínského zámku.

 • budeme se snažit o smysluplné využití celého areálu

 • dlouhodobým cílem pak je městská knihovna v objektu bývalé sladovny

5. Cestovní ruch:

 • chceme i nadále udržovat zahraniční spolupráci s židovskými obcemi

 • chceme nabízet tyto kolínské klenoty zahraničním cestovním kancelářím

 • budeme podporovat výstavbu levobřežní cyklostezky podél Labe, která má spojit Kolín a Poděbrady

 • chtěli bychom umožnit cyklistům přenocování v Kolíně alespoň v podobě jakéhosi veřejného tábořiště

 • budeme podporovat vybudování maríny pro sportovní a rekreační plavidla

 • nezbytná je následná propagace těchto produktů na veletrzích cestovního ruchu a u zahraničních cestovních kanceláří

6. Životní prostředí:

 • musíme pokračovat v důkladné péči o kolínskou zeleň a v omlazování dřevin

 • musíme dbát na čistotu veřejných prostor, a to i v okrajových částech města

 • budeme podporovat navýšení počtu odpadkových košů a sáčků na psí exkrementy.

 • chceme zkrášlovat dosud zanedbaná místa, jako jsou např. kruhové objezdy

 • chceme i nadále pečovat a rozšiřovat mobilní zeleň v centru města

 • budeme prosazovat rekultivaci Kmochova ostrova

7.  Sport:

 • chceme vybudovat open-air-fitness, neboli fitko pod otevřeným nebem

 • podporujeme stavbu víceúčelové sportovní haly, ale bez zadlužení a pro všechny

 • budeme podporovat sportovní akce zaměřené na děti

 • budeme důsledně podporovat mládežnické sportovní oddíly

 • V zájmu Kolína je také udržet minimálně jeden sport na extraligové úrovni

8. Školství:

 • zateplíme a zmodernizujeme další školní budovy

 • zmodernizujeme zbylá školní hřiště

 • zajistíme působení tak potřebných psychologů ve školách i v následujících letech

 • podpoříme školní programy zaměřené na prevenci sociálně patologických jevů, prevenci v oblasti dopravní výchovy, environmentální výchovu

 • postupně obnovíme vnitřní vybavení škol

 • maximálně budeme podporovat inovaci technického zázemí škol pro moderní metody výuky

9.  Finance:

 • chceme zodpovědně využívat všech typů dotací v souladu s myšlenkou, že dotace není cíl, ale prostředek k jeho dosažení.

 • budeme pokračovat v nastaveném splácení městských dluhů,

 • nepřipustíme další zadlužování a pokračovat  ve vytváření finanční rezervy

 • chceme snížit platby pro občany města za komunální odpad a některé vybrané typy poplatků

 • budeme zodpovědně sestavovat rozpočty města s přihlédnutím k nejdůležitějším potřebám obyvatel Kolína

Mladá krev pro Kolín
7. 10. 2014

Mladá krev pro Kolín

Milí čtenáři, rádi bychom Vám v následujících pár řádcích osvětlili, proč jsme se rozhodli kandidovat.

Celý článek
Rozhovor s místostarostou Janem Pospíšilem
7. 10. 2014

Rozhovor s místostarostou Janem Pospíšilem

Zajímavý rozhovor s místostarostou Kolína.

Celý článek
Co jsme už splnili
24. 9. 2014

Co jsme už splnili

Podívejte se, co se v Kolíně již podařilo změnit.

Celý článek
Město Kolín získalo dotaci více než 6 milionů korun na výstavbu cyklostezky
13. 9. 2014

Město Kolín získalo dotaci více než 6 milionů korun na výstavbu cyklostezky

Regionální operační program Střední Čechy poskytl na projekt dotaci v plné výši 85% z plánovaných způsobilých výdajů. Celkové plánované výdaje na vybudování cyklostezky jsou téměř 9 milionů, z toho cca 6,4 milionu zaplatí ROP.

Celý článek
Rozhovor s Kateřinou Šafránkovou
13. 9. 2014

Rozhovor s Kateřinou Šafránkovou

Neformální rozhovor s Kateřinou Šafránkovou. Nejen o sportu.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme