Kandidáti

Kandidátka pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Hořovice (Beroun, Středočeský)
Volební strana: TOP 09 s podporou Hořováků (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Karel Pelikán

Karel Pelikán

52 let

technik

Narodil jsem se v Hořovicích a je mi 48 let. Po absolvování SPŠ stavební jsem byl zaměstnán v několika stavebních společnostech. V roce 2001 jsem začal podnikat a stal jsem se spolumajitelem stavební firmy. Jsem otcem tří dětí a ve volném čase se věnuji mototuristice. Členem TOP 09 v Hořovicích jsem od léta 2010. Jako hořovickému patriotovi mi není lhostejné, co se v našem městě děje.

52 technik Hořovice TOP 09 TOP 09
2. Mgr. Renata Wachtlová

Mgr. Renata Wachtlová

45 let

advokátka

" Po absolvování Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm, Vyšší střední odborné školy sociálně právní v Praze a Masarykovy univerzity Právnické fakulty v Brně jsem zahájila v roce 1995 svou advokátní praxi v Hořovicích, kterou zaměřuji na mimosoudní řešení sporů formou nových metod, jako je mediace a právo spolupráce.
Jsem vdaná a mám dceru. Mým heslem je přísloví, že trpělivost růže přináší a člověk za žádné situace nesmí ztratit ""glanc"". Město Hořovice jsem si vybrala jako místo pro svůj život, protože ho považuji za jedno z nejzajímavějších míst naší země.
"

45 advokátka Hořovice bezpp nez. kan.
3. prof. PhDr. Hynek Jeřábek, CSc.

prof. PhDr. Hynek Jeřábek, CSc.

64 let

vysokoškolský profesor

Učím na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Zabývám se metodami a historií sociálního výzkumu. Do Hořovic jsem se přiženil před 35 lety. Přestože dojíždím, nikdy bych neměnil. Byl bych rád, aby Hořovice byly příjemným místem k životu pro rodiny s dětmi i pro starší obyvatele a aby se staly přitažlivými i pro další mladé lidi z blízka i vzdálenějšího okolí.

64 vysokoškolský profesor Hořovice TOP 09 TOP 09
4. Miroslav Sojka

Miroslav Sojka

52 let

finanční poradce

Jsem rodilý Hořovák, s naším městem srostlý místní patriot, a záleží mi na tom, jak kvalitně se u nás žije. Již delší dobu přemýšlím, co by se dalo v našem městě vylepšit, hlavně v oblasti kultury a sportu. Jsem ženatý a mám dvě děti. Ač profesí geodet, nyní pracuji jako finanční poradce.

52 finanční poradce Hořovice bezpp nez. kan.
5. PhDr. Dipl.-Pol. Martin Jeřábek, Ph.D.

PhDr. Dipl.-Pol. Martin Jeřábek, Ph.D.

37 let

vysokoškolský pedagog

Narodil jsem se v Hořovicích. Po absolvování místního gymnázia jsem vystudoval politologii v Německu na starobylé univerzitě v hessenském Marburgu. Doktorát z mezinárodních studií jsem získal na Univerzitě Karlově v Praze. Pobýval jsem v Kostnici, Düsseldorfu i ve Vídni. V Berlíně jsem v roce 2003 pracoval jako stipendista německého parlamentu. Nyní již šest let přednáším na univerzitách v Praze a v Plzni, ale bydlím v Hořovicích, na které nedám dopustit.

37 vysokoškolský pedagog Hořovice TOP 09 TOP 09
6. Jana Škodová 41 samostatná účetní Hořovice bezpp nez. kan.
7. Josef Sedláček

Josef Sedláček

68 let

autodopravce

Původní profesí jsem letecký mechanik a pracoval jsem u ČSA Praha Ruzyně. Později jsem nastoupil u ČSAD Hořovice jako řidič MKD a do Hořovic se i přestěhoval. Od roku 1990 jsem pracoval u velké dopravní firmy, nejdříve jako dispečer a následně na postu obchodního manažera. Posledních 10 let podnikám samostatně v oboru doprava a spedice. Na tvorbě programu TOP 09 jsem se podílel především v oblasti dopravy a údržby komunikací.

68 autodopravce Hořovice TOP 09 TOP 09
8. Jan Zemánek

Jan Zemánek

54 let

živnostník, nákup a prodej

Narodil jsem se na Moravě, v Uherském Hradišti, ale od svých 23 let žiji v Čechách, v Hořovicích od roku 1992. Vystudoval jsem SPŠ stavební v Kladně. V současné době provozuji živnost – prodej ovoce a zeleniny na sídlišti Višňovka. Aktivně se věnuji dění v místním fotbalovém klubu FK Hořovicko, jako člen jeho výboru.

54 živnostník, nákup a prodej Hořovice bezpp nez. kan.
9. Karel Cajthaml 52 pokrývač Hořovice bezpp nez. kan.
10. Ing. Dita Peschová 38 náměstkyně ředitele korporátní divize Hořovice bezpp nez. kan.
11. Mgr. Pavlína Vlasáková 34 produktová specialistka ve farmacii Hořovice bezpp nez. kan.
12. Vlastimila Černá 49 porodní asistentka Hořovice bezpp nez. kan.
13. Mgr. Jana Vlčková

Mgr. Jana Vlčková

59 let

ředitelka ZŠ

V Hořovicích žiji od svých dvou let. Vystudovala jsem hořovické gymnázium a poté Pedagogickou fakultu v Plzni, obor matematika a občanská výchova. Od roku 2006 jsem ředitelkou základní školy v Komárově. Mám dva dospělé syny. Ve volném čase se věnuji sportu. Mám své město ráda a není mi lhostejné, co se zde děje.

59 ředitelka ZŠ Hořovice bezpp nez. kan.
14. Radek Chlustina

Radek Chlustina

37 let

truhlář

Narodil jsem se v Hořovicích. Jsem vyučený truhlář. V současné době podnikám, jsem spolumajitelem truhlářství v Záluží. Kromě práce, která je mi zároveň koníčkem, mezi moje záliby patří hlavně cyklistika. V životě jsem se vždy spoléhal na své praktické znalosti a zkušenosti z oboru. Za TOP 09 kandiduji do zastupitelstva proto, že bych chtěl pomoci změnit nepříliš vstřícný vztah města k drobným podnikatelům.

37 truhlář Hořovice bezpp nez. kan.
15. Luboš Grégr 56 technik Hořovice bezpp nez. kan.
16. Jiří Froněk 70 technik, podnikatel Hořovice bezpp nez. kan.
17. Mgr. Hana Veselá

Mgr. Hana Veselá

35 let

lektorka VŠ

Narodila jsem se v Rakovníku, vystudovala místní gymnázium a pokračovala ve studiu na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. Do Hořovic jsem přišla díky svému muži před osmi lety. Od roku 2002 učím na Gymnáziu Václava Hraběte latinu. Nyní jsem na mateřské dovolené. Po skončení „rodičovské“ se také budu vracet na Ústav jazyků 2. lékařské fakulty UK.

35 lektorka VŠ Hořovice bezpp nez. kan.
18. Mgr. Pavla Osvaldová

Mgr. Pavla Osvaldová

61 let

pedagog

Ačkoliv jsem absolventkou Střední ekonomické školy v Berouně, pracuji celý život ve školství. Dálkově jsem vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze. Mým pracovištěm byl dům dětí a mládeže, školní družina, byla jsem také administrativní pracovnicí základní školy. Po absolvování dálkového studia na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze jsem se stala učitelkou na I. stupni 1. ZŠ Hořovice. V současné době pracuji v Národním institutu dětí a mládeže MŠMT Praha, pracoviště Hořovice. Naše oddělení se věnuje vzdělávání pedagogů volného času.

61 pedagog Hořovice bezpp nez. kan.
19. Jaroslav Vokurka 65 tiskař Hořovice bezpp nez. kan.
20. Jan Vlček 34 grafik Hořovice bezpp nez. kan.
21. Jindřich Kasal

Jindřich Kasal

53 let

prodavač

Narodil jsem se v Hořovicích. Jsem vyučený truhlář. V současné době podnikám, jsem spolumajitelem truhlářství v Záluží. Kromě práce, která je mi zároveň koníčkem, mezi moje záliby patří hlavně cyklistika. V životě jsem se vždy spoléhal na své praktické znalosti a zkušenosti z oboru. Za TOP 09 kandiduji do zastupitelstva proto, že bych chtěl pomoci změnit nepříliš vstřícný vztah města k drobným podnikatelům.

53 prodavač Hořovice bezpp nez. kan.

Program

Hořovice - volební program 2014

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme