Kandidáti

Kandidátka pro volby: 2010 zastupitelstva obcí

Město: Hořovice (Beroun, Středočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Pavlovič

Tomáš Pavlovič

32 let

account manager

" Je mi 32 let a v Hořovicích bydlím bezmála třetinu svého života. Pocházím z Prahy, odkud jsem se do Hořovic přistěhoval za svou manželkou a za prací. V současnosti jsem zaměstnancem jedné hořovické reklamní agentury a mým úkolem je starat se o naše zákazníky a komunikovat s našimi dodavateli, vyhledávat vhodná výběrová řízení a zároveň se jich účastnit.
Do TOPky jsem vstoupil jako jeden z prvních na Berounsku již v létě minulého roku z přesvědčení, že se na české politické scéně může konečně objevit strana, která vnese do politiky trochu jinou kulturu. Jsem rád, že jsem se na tom společně s ostatními mohl podílet již od samého začátku. Hořovice potřebují jiný, řekl bych „galantnější“ styl vedení města, schopnost lépe prezentovat výsledky práce radnice a komunikovat s občany i starosty okolních obcí - v tom bych viděl svůj potenciální hlavní přínos.
K mým zájmům, kromě politické činnosti v TOPce, patří turistika, fotografování, cestování, poznávání historie a přírodních krás našeho regionu.
"

32 account manager Hořovice TOP 09
2. Mgr. Renata Wachtlová

Mgr. Renata Wachtlová

41 let

advokátka

" Po absolvování Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm, Vyšší střední odborné školy sociálně právní v Praze a Masarykovy univerzity Právnické fakulty v Brně jsem zahájila v roce 1995 svou advokátní praxi v Hořovicích, kterou zaměřuji na mimosoudní řešení sporů formou nových metod, jako je mediace a právo spolupráce.
Jsem vdaná a mám dceru. Mým heslem je přísloví, že trpělivost růže přináší a člověk za žádné situace nesmí ztratit ""glanc"". Město Hořovice jsem si vybrala jako místo pro svůj život, protože ho považuji za jedno z nejzajímavějších míst naší země.
"

41 advokátka Hořovice bezpp
3. Karel Pelikán

Karel Pelikán

48 let

podnikatel ve stavebnictví

Narodil jsem se v Hořovicích a je mi 48 let. Po absolvování SPŠ stavební jsem byl zaměstnán v několika stavebních společnostech. V roce 2001 jsem začal podnikat a stal jsem se spolumajitelem stavební firmy. Jsem otcem tří dětí a ve volném čase se věnuji mototuristice. Členem TOP 09 v Hořovicích jsem od léta 2010. Jako hořovickému patriotovi mi není lhostejné, co se v našem městě děje.

48 podnikatel ve stavebnictví Hořovice TOP 09
4. prof. PhDr. Hynek Jeřábek, CSc.

prof. PhDr. Hynek Jeřábek, CSc.

60 let

vysokoškolský pedagog

Učím na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Zabývám se metodami a historií sociálního výzkumu. Do Hořovic jsem se přiženil před 35 lety. Přestože dojíždím, nikdy bych neměnil. Byl bych rád, aby Hořovice byly příjemným místem k životu pro rodiny s dětmi i pro starší obyvatele a aby se staly přitažlivými i pro další mladé lidi z blízka i vzdálenějšího okolí.

60 vysokoškolský pedagog Hořovice TOP 09
5. Marta Vaculíková

Marta Vaculíková

53 let

vydavatelka

Narodila jsem se na Slovensku v zemědělské rodině. Vystudovala jsem gymnázium a vyšší odbornou školu se zaměřením na andragogiku. Od roku 1978 žiji v Čechách, 7 let v Praze, pak od r. 1984 v Hořovicích. V roce 1990 jsem spoluzakládala tehdy Hořovické noviny, od r. 1993 přejmenované na Podbrdské noviny, které vydávám doposud. Jsem vdaná, mám tři děti.

53 vydavatelka Hořovice TOP 09
6. Ing. Jiří Horák

Ing. Jiří Horák

59 let

podnikatel, elektromontáže

Pocházím ze staré hořovické rodiny. V Hořovicích jsem se narodil a celý život zde žiji. Rád sportuji, pravidelně hraji squash, jezdím na kole, lyžuji. Od základu jsem vybudoval elektromontážní firmu, kterou brzy předám mladším. Nyní bych rád pomohl rozvoji Hořovic a nabídl své zkušenosti, aby se nám zde dobře a spokojeně žilo.

59 podnikatel, elektromontáže Hořovice bezpp
7. Josef Sedláček

Josef Sedláček

64 let

podnikatel, autodoprava - spedice

Původní profesí jsem letecký mechanik a pracoval jsem u ČSA Praha Ruzyně. Později jsem nastoupil u ČSAD Hořovice jako řidič MKD a do Hořovic se i přestěhoval. Od roku 1990 jsem pracoval u velké dopravní firmy, nejdříve jako dispečer a následně na postu obchodního manažera. Posledních 10 let podnikám samostatně v oboru doprava a spedice. Na tvorbě programu TOP 09 jsem se podílel především v oblasti dopravy a údržby komunikací.

64 podnikatel, autodoprava - spedice Hořovice TOP 09
8. Jan Zemánek

Jan Zemánek

50 let

podnikatel, ovoce-zelenina

Narodil jsem se na Moravě, v Uherském Hradišti, ale od svých 23 let žiji v Čechách, v Hořovicích od roku 1992. Vystudoval jsem SPŠ stavební v Kladně. V současné době provozuji živnost – prodej ovoce a zeleniny na sídlišti Višňovka. Aktivně se věnuji dění v místním fotbalovém klubu FK Hořovicko, jako člen jeho výboru.

50 podnikatel, ovoce-zelenina Hořovice TOP 09
9. Ing. Jiří Zýka

Ing. Jiří Zýka

55 let

podnikatel, sport, úprava vody

Pocházím z Příbrami, v Hořovicích však žiji již od roku 1978. Po absolvování hořovického gymnázia jsem vystudoval Vysokou školu elektrotechnickou v Plzni, obor výroba a rozvod elektrické energie. Jsem otcem 4 dětí. V současné době podnikám ve sportovní sféře.

55 podnikatel, sport, úprava vody Hořovice TOP 09
10. Miroslav Sojka

Miroslav Sojka

48 let

OSVČ, finanční poradenství

Jsem rodilý Hořovák, s naším městem srostlý místní patriot, a záleží mi na tom, jak kvalitně se u nás žije. Již delší dobu přemýšlím, co by se dalo v našem městě vylepšit, hlavně v oblasti kultury a sportu. Jsem ženatý a mám dvě děti. Ač profesí geodet, nyní pracuji jako finanční poradce.

48 OSVČ, finanční poradenství Hořovice bezpp
11. Tomáš Klokočník

Tomáš Klokočník

zástupce ředitele, Domeček Hořovice

Jsem hořovický rodák. Pracuji jako pedagog volného času v Domečku Hořovice, kde našim klientům poskytujeme pestrou nabídku volnočasových aktivit bez ohledu na jejich věk a odborné zaměření nebo třeba právě probíhající roční období. Dětem i dospělým z Hořovic bych přál, aby jim jejich město poskytovalo širší spektrum využití volného času.

-- zástupce ředitele, Domeček Hořovice Hořovice bezpp
12. PhDr. Dipl.-Pol. Martin Jeřábek, Ph.D.

PhDr. Dipl.-Pol. Martin Jeřábek, Ph.D.

33 let

vysokoškolský pedagog

Narodil jsem se v Hořovicích. Po absolvování místního gymnázia jsem vystudoval politologii v Německu na starobylé univerzitě v hessenském Marburgu. Doktorát z mezinárodních studií jsem získal na Univerzitě Karlově v Praze. Pobýval jsem v Kostnici, Düsseldorfu i ve Vídni. V Berlíně jsem v roce 2003 pracoval jako stipendista německého parlamentu. Nyní již šest let přednáším na univerzitách v Praze a v Plzni, ale bydlím v Hořovicích, na které nedám dopustit.

33 vysokoškolský pedagog Hořovice TOP 09
13. Mgr. Hana Veselá

Mgr. Hana Veselá

31 let

vysokoškolská pedagožka na MD

Narodila jsem se v Rakovníku, vystudovala místní gymnázium a pokračovala ve studiu na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. Do Hořovic jsem přišla díky svému muži před osmi lety. Od roku 2002 učím na Gymnáziu Václava Hraběte latinu. Nyní jsem na mateřské dovolené. Po skončení „rodičovské“ se také budu vracet na Ústav jazyků 2. lékařské fakulty UK.

31 vysokoškolská pedagožka na MD Hořovice bezpp
14. Jan Procházka

Jan Procházka

pracovník MKC, dramaturg klubu Labe

Pocházím z Kladna a podstatnou část života jsem prožil v Komárově, nyní bydlím v Hořovicích, ke kterým mne pojí hlavně má práce. Jsem dramaturgem hořovického Klubu Labe. Lidem v Hořovicích mohu nabídnout hlavně své zkušenosti z oblasti kultury.

-- pracovník MKC, dramaturg klubu Labe Hořovice bezpp
15. Mgr. Jana Vlčková

Mgr. Jana Vlčková

55 let

ředitelka ZŠ

V Hořovicích žiji od svých dvou let. Vystudovala jsem hořovické gymnázium a poté Pedagogickou fakultu v Plzni, obor matematika a občanská výchova. Od roku 2006 jsem ředitelkou základní školy v Komárově. Mám dva dospělé syny. Ve volném čase se věnuji sportu. Mám své město ráda a není mi lhostejné, co se zde děje.

55 ředitelka ZŠ Hořovice bezpp
16. Ing. František Bradáč

Ing. František Bradáč

vedoucí oddělení nákupu, Mubea

Jsem absolventem Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni. Mnoho let pracuji jako vedoucí oddělení nákupu v žebrácké firmě Mubea, kde mám na starosti organizování týmu pracovníků, kteří se zabývají zadáváním výběrových řízení našim dodavatelům v Čechách i v zahraničí. V případě mého zvolení do zastupitelstva bych tyto zkušenosti rád využil.

-- vedoucí oddělení nákupu, Mubea Hořovice bezpp
17. Jaromír Průcha

Jaromír Průcha

podnikatel, pneuservis

Nejsem rodákem z Hořovic, ale pocházím z nedalekých Hostomic. V Hořovicích bydlím s rodinou od roku 1983. Dříve jsem trávil několik let za volantem autobusu po vlastech českých a celé Evropě. Od roku 1994 podnikám. Svůj volný čas, pokud nějaký mám, jsem rozdělil mezi rodinu a Český rybářský svaz, kde zastávám funkci předsedy MO Hořovice.

-- podnikatel, pneuservis Hořovice bezpp
18. Josef Lojín

Josef Lojín

podnikatel, pohřební služba

Vyučil jsem se strojním zámečníkem. V Hořovicích podnikám v pohřebnictví již 19 let. Volné chvíle trávím sportem, rybařením a mezi přáteli. Jsem nekonfliktní. Práci pro město bych chápal jako službu veřejnosti vyplývající z mého zájmu o zlepšení podmínek k podnikání v Hořovicích bez korupce a klientelismu.

-- podnikatel, pohřební služba Hořovice bezpp
19. Mgr. Pavla Osvaldová

Mgr. Pavla Osvaldová

57 let

odborná pracovnice NIDM

Ačkoliv jsem absolventkou Střední ekonomické školy v Berouně, pracuji celý život ve školství. Dálkově jsem vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze. Mým pracovištěm byl dům dětí a mládeže, školní družina, byla jsem také administrativní pracovnicí základní školy. Po absolvování dálkového studia na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze jsem se stala učitelkou na I. stupni 1. ZŠ Hořovice. V současné době pracuji v Národním institutu dětí a mládeže MŠMT Praha, pracoviště Hořovice. Naše oddělení se věnuje vzdělávání pedagogů volného času.

57 odborná pracovnice NIDM Hořovice bezpp
20. Radek Chlustina

Radek Chlustina

33 let

živnostník, truhlářství

Narodil jsem se v Hořovicích. Jsem vyučený truhlář. V současné době podnikám, jsem spolumajitelem truhlářství v Záluží. Kromě práce, která je mi zároveň koníčkem, mezi moje záliby patří hlavně cyklistika. V životě jsem se vždy spoléhal na své praktické znalosti a zkušenosti z oboru. Za TOP 09 kandiduji do zastupitelstva proto, že bych chtěl pomoci změnit nepříliš vstřícný vztah města k drobným podnikatelům.

33 živnostník, truhlářství Hořovice bezpp
21. Jindřich Kasal

Jindřich Kasal

49 let

živnostník, truhlářství

Narodil jsem se v Hořovicích. Jsem vyučený truhlář. V současné době podnikám, jsem spolumajitelem truhlářství v Záluží. Kromě práce, která je mi zároveň koníčkem, mezi moje záliby patří hlavně cyklistika. V životě jsem se vždy spoléhal na své praktické znalosti a zkušenosti z oboru. Za TOP 09 kandiduji do zastupitelstva proto, že bych chtěl pomoci změnit nepříliš vstřícný vztah města k drobným podnikatelům.

49 živnostník, truhlářství Hořovice bezpp
7. 10. 2010

INFORMOVANOST OBČANŮ, KOMUNIKACE S LIDMI, SOUSEDNÍMI OBCEMI A FIRMAMI TVOŘÍ ZÁKLAD PRÁCE DOBRÝCH SPRÁVCŮ MĚSTA

Komunální volby totiž nejsou ani tak o politice, jako o tvářích. Jsou o lidech, kterým důvěřujete a jimž byste byli ochotni svěřit chod svého města, kde žijete, tedy správu toho, co se vás bezprostředně týká.

Celý článek
Lídr TOP 09 Tomáš Pavlovič odpovídal Podbrdským novinám
7. 10. 2010

Lídr TOP 09 Tomáš Pavlovič odpovídal Podbrdským novinám

Je mi 32 let a v Hořovicích bydlím bezmála třetinu svého života. Pocházím z Prahy, odkud jsem se do Hořovic přistěhoval za svou manželkou a za prací. V současnosti jsem zaměstnancem jedné hořovické reklamní agentury a mým úkolem je starat se o naše zákazníky a komunikovat s našimi dodavateli, vyhledávat vhodná výběrová řízení a zároveň se jich účastnit.

Celý článek
Tomáš Pavlovič v Berounském deníku
7. 10. 2010

Tomáš Pavlovič v Berounském deníku

Nadcházející komunální volby považujeme za jedinečnou příležitost, jak oživit činnost zastupitelstva, nastartovat názorovou obměnu v orgánech města, jak nalít čerstvou krev a nové myšlenky. To vše při zachování kontinuity, navázaní na vše dobré a smysluplné, co bylo v minulých obdobích v Hořovicích vykonáno.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme