Kandidáti se představují

Zdeněk Tůma

lídr obvodu I. - kandidát na primátora

 Eva Vorlíčková

"Chtěla bych se ve svém působení zaměřit na podporu malých a středních podnikatelů, kteří jsou pro nás jednou z prioritních skupin obyvatelstva – jsou v ekonomice nezastupitelní, platí daně, z nichž má město finanční příjem, a vytvářejí nové pracovní příležitosti"
Číst více

Albert Kubišta

"Za TOP 09 kandiduji do Magistrátu hl. m. Prahy s rozhodnutím využít svoje znalosti a zkušenosti v oblasti kultury, památek a cestovního ruchu"
Číst více

Nataša Šturmová

"TOP 09 mě oslovila hned po jejím vzniku svými základními principy, především návratem k tradicím, důrazem na roli rodiny jako základního prvku celé společnosti. Je mi blízká její snaha o snížení státního dluhu"
Číst více

Doc. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr., MSc.

"V politice na úrovni hlavního města Prahy bych se rád věnoval zdravotnictví a sociální politice. Mám též zkušenosti se školskou problematikou a veřejnými financemi. Jsem přesvědčen, že politická rozhodnutí musí být založena na vědeckých poznatcích a zkušenostech, nikoliv na neověřených dojmech"
Číst více

Jiří Liška

"Chtěl bych působit v oblasti kultury, ve které se pohybuji již od dětství"
Číst více

Tomáš Hudeček

"Do TOP 09 jsem poslal přihlášku s cílem být jakkoli nápomocen při snižování zadlužení všech obyvatel v Česku, a tedy také mých budoucích dětí a potomků"
Číst více

Mgr. Ludmila Štvánová

"TOP 09 má ve svém nazvu tradici, odpovědnost, prosperitu. Přistupme k památkám odpovědně a tak, aby přispívaly k prosperitě našeho hlavního města."
Číst více

MUDr. Zuzana Bonhomme Hankeová, M.I.B.

"V politice na úrovni Hlavního města Prahy bych se chtěla věnovat oblasti zdravotnictví a sociální péče."
Číst více

Ing. Jiří Nouza

Čemu se chci v zastupitelstvu Hl. města Prahy věnovat? Dopravě…tak, aby pražská doprava sloužila Pražanům a návštěvníkům Prahy….víc, než si myslíte ..
Číst více

JUDr.Monika Krobová Hášová

„Sport a zdravý životní styl Pražanům“
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 15

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme